reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
A ja już mówię wszystkim dobranoc :tak: ziewa mi się strasznie i ślepka mi się same zamykają... A jutro do pracy... buuuuu :-(
 
trzymam kciuki za Was dziewczyny za jutrzejsze wizyty
ja uciekam tez juz do łóżeczka bo jutro do pracy wiec musze sie wczesniej położyc

dobranoc
 
No to jutro chyba jakaś rekordowa liczba fotek się pojawi :-)-Siaba, askut, paulka82,mama mikołaja i ja- no nieźle, totalne szaleństwo :-D
idę poczytać z moim dzieckiem książeczki :-)
 
reklama
Hej babeczki :-)
My już z powrotem i....doczekałam się!!! :-D Robalek fikał jak szalony, skakał obracał się i kombinował jak tylko mógł. To taki piękny widok!!! Mierzy sobie 6,5 cm nie licząc nóżek, a waży 13,6 grama. To już kawał byka :-)
Dzięki za porady "na fikanie", na lody nie było czasu ale Mars pewnie zrobił faktycznie swoje.
Nastepna wizyta za miesiąc i nie wiem jak przetrzymam tak długi kawał czasu bez podglądania mojego robalka ;-)

Cieszę się, że wizyty udane. Ja właśnie wróciłam od gina i również jestem zadowolona. Maleństwo ma 4 cm. Serduszko bije - jest starsze o 4 dni. Lekarka wyliczyła 11 tc a maleństwo ma według USG 11tc i 4 dni.

ja tak samo,wczesniej stworzylam swego avatara i do tej pory nie przyszedl mi na maila.
Jak widac ja tez juz wrocilam. Jestem wypompowana jaqk po jakims egzaminie. Widzialam swoje cudo. Jest naprawde cudne :) Machalo raczkami i ,jak stwierdzil moj maz, trzymalo sie raczkami za kolanka :) Paluszki widzialam,jakie cudowne. Ma56mm,nie wiem ile wazy,nie slyszalam tez serduszka,ale widzialam,ze bije. I nosek widzialam.Powiedzili,ze wsio ok :happy: Tylko jeszcze troche nerwowki, bo w ciagu 10dni roboczych maja przyjsc wyniki krwi na syndrom downa... mam adzieje,ze dalej bedzie dobrze. aa i termin cofnal sie o 2dni,teraz mam 21.06 i tydzien jak w suwaczku 12tydz i 0dni,a mialo byc12 i 5dni.buziole

Tak w podsumowaniu: Wielkie gratulacje!:-)
Nas odwiedził dzisiaj teść, a teraz to już idziemy spać:-)
Trzymam kciuki za wszystkie jutrzejsze wizyty, rzeczywiście będzie ich wyjątkkowo dużo:-)
 
Do góry