reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
A ile Ty masz lat?

No wkoncu ktos w moim wieku!

chyba ma 21

wiesz mcdreammy, na poczatku moze tak byc ze ciaza jest zaskoczeniem, powoduje emocje od euforii do zalamania ale nie poddawaj sie, za jakis czas to co najgorsze minie i bedziesz cieszyc sie z tej ciazy
dobrze ze partner jest przy tobie, razem dacie rade

dziewczyny dzisiaj przezylam mega stres, czegos takiego nie mialam nigdy
w pracy zobaczylam na swoim ciele rozowe punkciki
przerazona pobieglam do lekarza w oboawie czy to nie ta cholerna rozyczka
na szczescie NIE, prawdopodobnie to alergia, ogladala mnie z kazdej strony
w sobote kupilam swinstwo chemiczne do czyszczenia lazienki i mysle ze to moze byc to.
nie podam wam nazwy zeby to nie byla antyreklama

a za chwile do lekarza na usg
 
Ostatnia edycja:
no ja tez mam czasem takie bóle właśnie i zastanawiałam sie czy to normalne...;-) myśle ze to moze zwiazane jest z rozciąganiem się macicy wiec moze wszystko jest ok moze to ma tak być:):-)
 
21 lat... To taka sobie pora na bobasa, natomiast chłopak się cieszy, jak twierdzi ze swojego przyszłego Synka-Aleksandra, więc to mnie podbudowało.

Natomiast to co mnie martwi, to moje średnio lekkie studia, jakoś drżę na myśl o odpuszczeniu sobie roku.
a dwa to może głupie rodzice, ktorzy zawsze mieli wobec mnie wielkie oczekiwania :/
 
Czesc dziewczynki jak dzisiaj samopoczucie, bo ja leze i nic mi sie nie chce
mcdreamy - my tez nie planowalismy dzidzi ale jak sie dowiedzialam to bylam przeszczesliwa a moj przyszly maz byl i jest zachwycony. Takze głowa do gory!!!

Ja mam jutro wizyte, ale sie denerwuje, chcialabym juz uslyszec serduszko!!!
 
mcdreamy z tego co czytam to ciąża jest dla Ciebie porażką, zapewne dlatego że sądzisz że jesteś młoda i dziecko zrujuje Ci życie.
Nie wiem czy Cię pocieszę, ale mam tyle samo lat co ty (21) i to dziecko będzie dla mnie spełnieniem marzeń. Fakt że pewnie nie zostanę już nigdy jakąś tam główną księgową czy kimś tam jeszcze, ale dla mnie to nie ma znaczenia.
Rodzinę stawiam na pierwszym miejscu!! A praca i wszystko inne to tylko dodatek do życia!!;-)

Łatwo nie jest i nie będzie zapewne, bo też studiuję zaocznie i pracuję na pełnym etacie. Jestem na 3 roku licencjatu i mam zamiar jeszcze zrobić 2 lata magisterki.
 
Ostatnia edycja:
21 lat... To taka sobie pora na bobasa, natomiast chłopak się cieszy, jak twierdzi ze swojego przyszłego Synka-Aleksandra, więc to mnie podbudowało.

Natomiast to co mnie martwi, to moje średnio lekkie studia, jakoś drżę na myśl o odpuszczeniu sobie roku.
a dwa to może głupie rodzice, ktorzy zawsze mieli wobec mnie wielkie oczekiwania :/

super postawa twojego faceta
nie zalamuj sie, wiele moich kolezanek studiowalo z dziecmi i studia skonczyly
nie taki diabel straszny...
 
mcdreamy dziewczyny mają rację teraz dla Ciebie to szok, ale jak zacznie rosnąc brzuszek a malenstwo kopać to wszystko zmieni się o 180 stopni:-)
 
To co napisałyście, jednak coś mi tam dało i uświadomiło ;]
Dziękuje też że nie zostałam odrazu ostro zbesztana za swoją postawę
 
reklama
mcdreamy wiem co czujesz, bo ja jak się dowiedziałam w styczniu o ciąży (miałam 20 lat), to najpierw płakałam, bo to był dla mnie szok, dopiero jak mnie K. pocieszył to zaczęłam wszystko widzieć w innych barwach.
Dlatego 7 miesięcy później strasznie przeżyłam stratę malutkiej, do której się tak strasznie przywiązałam:-(
Dbaj o siebie i głowa do góry!!
Wszystko się ułoży i jeszcze tak jak ja będziesz się cieszyć:-D
 
Do góry