reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

dziękuję:-) są bezzapachowe także uspokoiłam się.
Będąc dzisiaj po zwolnienie zrobiłam znów betkę....ciekawe ile wzrosła.... popołudniu będzie wynik:-)

ja już miesiąc na zwolnieniu jestem, bałam się tego, że będzie mi się nudzić ale jednak mi się nie nudzi.

Może to dlatego, że mam lenia i nic mi się nie chce :-D
 
reklama
Witam wszystkie nowe mamuśki!:tak:
Coraz więcej nas tu:-D

Co do leków, to ja dostałam na wszelki wypadek luteinę dopochwowo. I z racji że w poprzedniej ciąży miałam straszne infekcje, a po okazało się również że gronkowca złocistego:-( to teraz gin przepisał mi pałeczki kwasu mlekowego, które mają takie właściwości że wypierają te "złe" bakterie, jak jest ich dużo. Dodam że wcześniej też miałam upławy, takie żółtawe. Może zapytajcie się gina, w razie czego nie zaszkodzi.;-)
 
Ja też dostałam Luteinę już po pierwszej wizycie, jeszcze przed założeniem karty ciąży. Nie wiem czy przez upławy czy dlatego że wszystkie moje kuzynki poroniły pierwsze ciążę a czasami też kolejne.

Doszłam dziś do wniosku że moje mdłości mogły być nasilone prze tabletki. Już wcześniej tak miałam po tabletkach antykoncepcyjnych że żołądek i wątroba się buntowały kiedy łykałam kolejną chemie. Od trzech dni łykam wszystkie tabletki przed snem dopiero i mdłości jakby mniejsze. Mogły się też zmniejszyć bo to już z górki ten pierwszy trymestr, na szczęście :-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,

w końcu udało mi się zwlec z łozka, po tym wczorajszym chodzeniu po cmentarzu chyba mnie coś weźmie, w gardle drapie...
Ja też mialam duzo badań, niestety tez prywatnie robionych i dałam około 250 zl. A te badania to: glukoza, mocz, morfologia, WR, tokso, cytomegalia, rózyczka - wszystko 2 panele, HBS antygen, grupa krwii

Gosia*** - nie daj się choróbsku!
pragnaca_szcześcia, gagulec - witajcie:-)
szycha69 - witaj, i postaraj sie tak nie zamartwiać to na pewno maluszkowi nie pomoże, będzie dobrze:tak::tak:
karo85 - życzę lepszego samopoczucia:tak:
Kasiulka_1980 - ja tez już jestem miesiąc na zwolnieniu i jakoś to zleciało, w środę mam wizytę i ginka i mam nadzieję, ze mi je przedłuży, chociaż do końca pierwszego trymestru

Miłego dnia czerwcóweczki:-)
 
reklama
Liczyłam się z taką reakcją, owszem są takie dni, że czuje jakby byla, ta ciąża... to absolutny przypadek :eek:

Dla mnie ciąża była i nie była zaskoczeniem, bo kiedyś długo próbowałam i się nie udawało, a teraz udało się a wcale tego nie planowałam, ale liczyłam, że to się tak może skończyć.

Mimo wszystkiego się cieszę, mam 29 lat więc już to jest odpowiednia chwila na dziecko.

A ile Ty masz lat?
 
Do góry