reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam się!
A u mnie nic się nie zmnienia, nadal leżę ale dla dobra fasolki wszystko, trochę boli mnie brzuch ale to podobno normalne na poczatku:tak:

Hej dziewczyny czytam was od 5 strony ale jako strasznie się bałam o swoją dzidzię bo jedną już straciłam w kwietniu tego roku i mimo że wiedziałam bałam się pisać.
Termin mam jakoś na 15 czerwca ale niestety znowu wylądowałam w szpitalu z plamieniami, leżałam 6 dni wróciłam a tu 100 stron do przeczytania. Moja dzidzia na szczęście ma się dobrze, ma bijące serduszko, ale ja niestety zwolnienie i leżę plackiem w domu. Do tego straszne mdłości i leki. Ale czego się nie robi dla maleństwa
Magdalena i Moniabir - znam ten strach - 2 lata temu straciłam maleństwo w 10 tygodniu - teraz mam zwolnienie i leki, siedzę w domku - leżeć nie muszę, ale jestem przewrażliwiona więc dużo wypoczywam - ale czego się nie robi dla dzidziusia:sorry2:
noscie wygodne spodnie, odkad ja nosze takie czarne elastyczne w gumke (cale szczescie zakrywam ja koszulami) jest mi lepiej
najgorzej jest w jeansach
Klementinka - ja mam zwolnienie więc chodzę w dresie - wzdęcia mam również i nie chcę, by mnie coś w brzuch uciskało:tak:
witam dziewczyny
chcialam powiedziec,ze mnie niestety sie nie udalo,w poniedzialek poronilam,:zawstydzona/y:wlasnie niedawno wrocilam ze szpitala,mialam czyszczenie i usuwana cyste:zawstydzona/y:
zycze wam wszystkiego dobrego,szczesliwego rozwiazania,zdrowych bobasow i jak najmniej dolegliwosci ciazowych
pozdrawiam
Maja - przykro mi - przytulam:-(

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy:tak:
 
witam dziewczyny
chcialam powiedziec,ze mnie niestety sie nie udalo,w poniedzialek poronilam,:zawstydzona/y:wlasnie niedawno wrocilam ze szpitala,mialam czyszczenie i usuwana cyste:zawstydzona/y:
zycze wam wszystkiego dobrego,szczesliwego rozwiazania,zdrowych bobasow i jak najmniej dolegliwosci ciazowych
pozdrawiam
tak mi przykro, dla twojego Aniolka
[*]
 
MAJU strasznie mi przykro wiem ze to tylko slowa a Twoje serce jest zranione ale gdybym tylko mogla to usciskalabym Cie serdecznie i tak mocno,niestety jestesmy bardzo daleko od siebie...wiec sciskam Cie mocno "przez te wszystkie lacza":-:)tak:
 
Witajcie ja tylko na chwilke bo juz dwa razy zaliczalam kibelek, co sa masakra dzisiaj :eek:
Maju25, bardzo mi przykro, tez przez to przeszlam ale wierzylam ze duszyczka po prostu czeka na wlasciwy moment by sie narodzic. w niedziele bedziemy myslami przy wszystkich aniolkach a ja juz teraz zapalam swieczke

Przytulam i pozdrawiam wszystkie mamy aniolkow, oraz wszystkie mamy ktore pod sercem nosza pulsujace serduszka
 
Myślałam że nikogo to nie dotknie:-:)-( Myślałam że tu tylko może być dobrze. Maju bardzo mi przykro:-:)-( Wiem co przeżywasz, bo też 3 miesiące temu przeżyłam stratę:-:)-( Ale bądź dzielna, na pewno się uda i będziesz miała drugie zdrowe dzieciątko;-) Wiem że to teraz marne pocieszenie.:-(Pozdrawiam i przytulam do serduszka:-(
 
reklama
Witam wszystkie ciężarówki czerwcowe :) ja Was podziwiam kochane ja siedzę 8 godz w pracy i jak wracam to nie nadążam czytać (nie mówiąc o pisaniu) tyle tu się dzieje :szok: super jesteście babki.... Ja przy 1 ciąży zaprzyjaźniłam się z tym fajansem w WC (do 5 mies wymioty)- znałam wszystkie jego szepty heheh, teraz jest innaczej gdzieś do 5 tyg czułam tylko mdłości a teraz czuję się lepiej niż wcześniej ... I tylko cycuchy bolą a pamela przy mnie to pryszcz... no i zapachy - mogliby mnie wypożyczać na polownia... najgorsi są petenci w pracy (oststnio czułam że się babka niepodmyła feeeee)... co do brzucholka to wieczorami jest całkiem pokaźny ale wiecie co mój mężuś też jest w ciąży narazie ma większy brzuch heheh i mam plan obijać się na maxa ... jej jakie to piękne kiedy wszyscy koło mnie skaczą (jestem straszna:cool2:) ... babeczki powiedzcie mi od kiedy jest wystwiane zaświadczenie o ciąży tak żeby w pracy przedstawić.... Buziole wieczorne
Ps. dzisiaj wskoczyłam do baru na szczawiówkę bo u mnie co innego w gankach... pycha
 
Do góry