reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

witam dziewczyny
chcialam powiedziec,ze mnie niestety sie nie udalo,w poniedzialek poronilam,:zawstydzona/y:wlasnie niedawno wrocilam ze szpitala,mialam czyszczenie i usuwana cyste:zawstydzona/y:
zycze wam wszystkiego dobrego,szczesliwego rozwiazania,zdrowych bobasow i jak najmniej dolegliwosci ciazowych
pozdrawiam

Maja doprowadzilas mnie do lez :-( Tak bardzo liczylam na to,ze zadnej z nas to nie spotka :( Badz dzielna. Bedzie nastepny raz. Oby jak najpredzej i szczesliwie. Buziaki

 
reklama
Witam,

strasznie dużo się tu dzieje na tym wątku. Cieszę się bardzo że są tu aniołkowe mamuśki, a oprócz 5 letniego synka w styczniu również straciłam ciąże. I teraz po tych przeżyciach jestem dużo bardziej nerwowa niż za pierwszym razem.

Co do wielkości biustu - podpisuje sie pod jednym zdaniem "biust jak Pamela":) i boli koszmarnie szczególnie bez stanika, wiec ja też sypiam w bieliźnie dla wygody.

Pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny. Właśnie wróciłam z pracy. Tak mi dzisiaj bleeee, że siły i ochoty brak na cokolwiek :-(

Gosia***- zdrówka
Karina- mnie piersi bolą tylko jak je dotknę, a tak to czuję tylko jakby były napompowane...
moniabir- witaj!
Maja25-Naprawdę nie wiem co napisać- przykro mi strasznie, trzymaj się kochana:-(

Idę się położyć
 
Widzę, że tu wiele takich dziewczyn,dowiedzialam sie 2 tygodnie temu tylko, że ja w przeciwienstwie do Was się nie ciesze :no: wręcz narazie mam poczucie tragedii i osobistej porażki...
 
Witam nowe mamusie:tak:

Maja25 trzymaj się kochana:-(jeszcze będzie dobrze. Wszystkiego dobrego Ci życzę.

mcdreamy skąd ten zły nastrój???

A wzdęcia to mnie męczyły OKRUTNE!!!!!!! Ale od kilku dni jakby spokój...:tak::-) ale ciiiiiiiii, żeby nie wróciły hihi
 
reklama
Maju25, bardzo mi przykro, że Twoje maleństwo odeszło (*)(*).
Jeśli chciałabyś pogadać z dziewczynami w podobnej sytuacji to zapraszam na wątek "Ciąża po poronieniu", mi pomogło wrócić to do równowagi.
 
Do góry