reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Powiem Ci że mam podobnie, też mnie pobolewa, pewnie od tego siedzenia, albo wzdęcia.. :-(
Macie też tak ze wzdęciami teraz?? Po prostu jakiś koszmar, jak dwa razy w tygdniu przysiądę na tron to i tak cud.:zawstydzona/y:
dokladnie to samo

dlatego nie moge juz niektorych starych spodni nosic, po prostu opinaja mnie
po poludniu jest najgorzej, moze faktycznie ma to cos ze wzdeciami do czynienia
noscie wygodne spodnie, odkad ja nosze takie czarne elastyczne w gumke (cale szczescie zakrywam ja koszulami) jest mi lepiej
najgorzej jest w jeansach
 
Ja podobnie ja Kasiulka problemu z tym nie mam.
Ostatnio zauważyłam jednak powrót senności :confused:. Tzn w dzień tak ok 15tej chce mi się spać. Na początku ciąży (4-5 tydzień) też tak miałam a od 2 tygodni jakoś mi się nie zdarzało spać w dzień.
 
Ja właśnie odpukać nie mam z tym problemu, codziennie rano siadam i robię to co się powinno, ale może wpływ na to ma dieta (staram się jeść samą zdrową żywność)

Kasiulka ja tez staram sie jesc sama zdrowa zywnosc, duzo blonnika i takie tam i pomimo tego mam problemy
czytalam ze to ma cos wspolnego z dzialaniem jakiegos hormonu na miesnie gladkie, ktore buduja jelita
przez to one dluzej trawia ale za to wartosci odzywcze lepiej sie wchlaniaja
jeszcze miesiac temu nie mialam z tym problemow a teraz...:sorry:
 
witam dziewczyny
chcialam powiedziec,ze mnie niestety sie nie udalo,w poniedzialek poronilam,:zawstydzona/y:wlasnie niedawno wrocilam ze szpitala,mialam czyszczenie i usuwana cyste:zawstydzona/y:
zycze wam wszystkiego dobrego,szczesliwego rozwiazania,zdrowych bobasow i jak najmniej dolegliwosci ciazowych
pozdrawiam
 
witam dziewczyny
chcialam powiedziec,ze mnie niestety sie nie udalo,w poniedzialek poronilam,:zawstydzona/y:wlasnie niedawno wrocilam ze szpitala,mialam czyszczenie i usuwana cyste:zawstydzona/y:
zycze wam wszystkiego dobrego,szczesliwego rozwiazania,zdrowych bobasow i jak najmniej dolegliwosci ciazowych
pozdrawiam

Strasznie mi przykro!!! Trzymaj się cieplutko!!
 
reklama
witam dziewczyny
chcialam powiedziec,ze mnie niestety sie nie udalo,w poniedzialek poronilam,:zawstydzona/y:wlasnie niedawno wrocilam ze szpitala,mialam czyszczenie i usuwana cyste:zawstydzona/y:
zycze wam wszystkiego dobrego,szczesliwego rozwiazania,zdrowych bobasow i jak najmniej dolegliwosci ciazowych
pozdrawiam

Maja25 trzymaj się ciepło :)
 
Do góry