reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

aniszo to jsie dopisuje do tych polowan :-D najgporsze sa perfumy u kogos blehhh , ah ludzie w autobusach to juz nie wspomne, lub jacys podpici no alkohol moj wrog!!!!! fujj
 
reklama
natucha - lekarz mi ostatnio wspomniał że lampa wina raz na jakiś czas nie zaszkodzi ale ja nie chcę nie mogę bleee ... za to mąż nadrabia codziennie lampkę winka na lepsze krązenie heheh
 
No niestety z tych węchem to jest masakra.

Byłam dzisiaj na zakupach w H&M i normalnie wszystkie średnie rozmiary "M, 38" ktoś wykupił:szok::szok:
Ale znalazłam na allegro takie same spodnie jak w sklepie za 189, a na allegro 110.:tak: Mam nadzieję że ten ktoś będzie miał jeszcze jakieś w moim rozmiarze ciuszki:tak: Może ma jakąś zniżkę i kupuje a potem sprzedaje taniej:-):-) Tak sobie marzę:-);-)
Popsuła nam się chyba telewizja bo mój K. próbuje coś przy niej grzebać i już się denerwuje jak on uśnie bez telewizora:-D
Dobranoc dziewczynki:tak: Jutro to mnie wołami do południa nie ściągną z łóżka:tak::-D
 
wiem ale chodzimi ze jak od kogos czuje alkohol to mnie odzrzuca..ahh i sa dni kiedy mam ochote wszystkich rozszarpac, taka nerwowa to jeszcze nie byłam :-)
 
No niestety z tych węchem to jest masakra.

Byłam dzisiaj na zakupach w H&M i normalnie wszystkie średnie rozmiary "M, 38" ktoś wykupił:szok::szok:
Ale znalazłam na allegro takie same spodnie jak w sklepie za 189, a na allegro 110.:tak: Mam nadzieję że ten ktoś będzie miał jeszcze jakieś w moim rozmiarze ciuszki:tak: Może ma jakąś zniżkę i kupuje a potem sprzedaje taniej:-):-) Tak sobie marzę:-);-)
Ja też mam takie marzenia hehhe
Popsuła nam się chyba telewizja bo mój K. próbuje coś przy niej grzebać i już się denerwuje jak on uśnie bez telewizora:-D
Jej u mnie jest to samo tyle że ciągle polityka...
Dobranoc dziewczynki:tak: Jutro to mnie wołami do południa nie ściągną z łóżka:tak::-D
jej jak fajnie - ja się budzę o 5 a potem o 12 chodzę jak neptyk...
 
Hehe, fajnie z tymi fochami- najlepsze, że wszystko nam wybaczają :-D

Założyłam nowy wątek do wklejania zdjęć naszych i naszych dzieciaków-tych co się już kiedyś urodziły :-) - na tym poufnym forum na społecznościach. Zapraszam do oglądania i wklejania fotek :-)
 
reklama
Dziewczyny nie wiem czy każda z Was zagląda na to prywatne forum, ale pojawiła sie informacja od moderatora, iz Kartoteks przyszła mama bliżniaków jest trolem i zostala zbanowana. Hmmm.. przykre to....
 
Do góry