reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Alusia8989 widzialam własnie na suwaczku że pierwsze to jeszcze maleństwo ;-)ale pewnie będa się dobrze dogadywać skoro taka mała różnica wieku:tak:
 
reklama
Hej Dziewczyny...czytam o tych waszych nudnościach i narazie sobie zazdroszczę...bo nie mialam jeszcze żadnych....biegam częściej do łazienki , biuścik mega niezły....to wszystko jak narazie u mnie....ale jak to się mówi nie chwalmy dnia przed zachodem słońca

mamo-mikołaja - Gratuluję Ci, poznałyśmy się na wątku "Pierwsze dziecko po 30-tce" a teraz spotykamy się na tym....Jak milusio:biggrin2:
 
Agi78 - witaj

GOSIAGRO gdzie jestes?? z wszystkich dziewczyn ciebie najbardziej zapamietalam i chyba dlatego ze mamy ten sam dzien porodu ha ha:-D:tak::tak:
jak sie czujesz? ja nadal mdlosci ....za pierwszym razem mialam do 5 msc!!!

Już właśnie wczesniej pisałam, że zaczęlo się dzis od wymiotów:-(, dlatego też się położyłam, wychodzi na to że leżę prawie cały dzien:szok:. Nie strasz mnie z tymi 5 m-cami ja myślałam, ze z końcówką trzeciego się skończą:tak:
Pozdrawiam
 
ja wymiotow narazie nie mam , ale jak zawsze rano wstawałam i jadlam musli to dzis bylo to dla mnie tak ochydne az mnie wygielo,i nie zjadłam nic, jakos wogole nie mam apetytu, ale od mleka to zdaleka, na sama mysl robi mi sie nie obrze fujj
 
Ech, no zacznę się normalnie stresować. Toć ja nie mam żadnych objawów. Żadnych nudności, żadnych odruchów wymiotnych, od niczego mnie nie odrzuca i nic mi nie śmierdzi :-(
 
ja wymiotow narazie nie mam , ale jak zawsze rano wstawałam i jadlam musli to dzis bylo to dla mnie tak ochydne az mnie wygielo,i nie zjadłam nic, jakos wogole nie mam apetytu, ale od mleka to zdaleka, na sama mysl robi mi sie nie obrze fujj
Natucha ja tez tak mialam i zapytalam lekarza, powiedzial ze jesli matke odrzuca od mleka powinna go unikac, bo moze wywolac nietolerancje laktozy u dziecka. Taka teoria..ale sie do niej zastosowalam i pije sojowe (ktore mi wyjatkowo ostatnio smakuje)

To na razie, muszę się wyszykować do tego lekarza :-)

Kajdusia trzymam kciuki i opowiedz jak bylo jesli znajdziesz chwilke po powrocie ;-)

Kajdusia w Toruniu tez słoneczko świeci i lepiej sie przez to żyje zwłaszcza przy takiej huśawce jaką mam dziś

Witaj Kaski :tak: A gdzie mieszkasz w Toronto? Bo ja z Rubinkowa...moje ukochane miasto, strasznie tesknie...I pozdrawiam goraco :tak:
 
reklama
Cześć moje kochane Mamuśki :)
Dawno mnie nie było, i kurczę nie wiem czy nadrobię stracone dni, bo napisałyście całe mnóstwo nowych stron ;/
Dzisiaj czuję się fatalnie :( Fasolka ewidentnie ma zły dzień i uznała, że ja też muszę takowy mieć. Od rana zaczęłam od wymiotów i taki stan utrzymuje się przez cały czas, i nie pozwala na normalne funkcjonowanie. A muszę siedzieć dziś w pracy :( Mam nadzieję, że chociaż u was lepiej.
I tak jak obiecałam, wstawiam fotki. Narazie dwie , skromnie hihi
 

Załączniki

  • f4e9bdafeb.jpg
    f4e9bdafeb.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 63
  • e68a7c03d2.jpg
    e68a7c03d2.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 56
Do góry