reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Jest coś co lubiłyście jeść a teraz na to patrzeć nie możecie??

Taaaak!!Moje ulubione wlasnorecznie robione kanpaki, prawie zawsze z takimi samymi skladnikami... nie moge ich przelknac, ubolewam troche nad tym bo strasznie sa smaczne. No i dzis wlasnie okropnie sie poczulam po wypiciu mojego ulubionego pitnego tureckiego jogurtu...feee, a zawsze polepszal moje samopoczucie i ochote mialam na niego zawsze :/ Koszmarnie sie dzis czuje. Mdlosci takie! blee:crazy:
 
Cześć dziewczyny!

Wczoraj miałam pierwszą wizytę u gieni. Według "magicznego kółeczka" pani doktor moja ciąża ma już 7 tygodni ale na USG wyszło, że kruszynka jest sporo młodsza i dziś osiągnęła 5 tydzień. Także nawet suwaczek źle liczy ;-);-)

Nie widać w takim razie jeszcze bijącego serduszka ale tylko "domek" dla Kruszynki. Nie fajną wiadomością okazało się tylko to, że trofoblast ma cechy odklejania i mam przepisany lek na tą przypadłość:tak::tak::tak: Więc mam nadzieję, że Kruszynka sobie poradzi i nie będzie już więcej straszyć Mamusi i Tatusia. Za 2 tyg kolejne USG i mam nadzieję, że Kruszynka już nam się pokaże w całej swojej okazałości z bijącym serduszkiem :tak::tak:

P.S. Super filmiki o ciąży :)
 
Alusia8989 dlaczego miałoby być coś nie tak??? Skoro w pierwszej ciąży było wszystko ok to napewno i teraz tak będzie:tak::rofl2:głowa do góry i myśl pozytywnie! Będzie dobrze:-)

Tak się zastanawiam...czy wśród czerwcóweczek jest jeszcze jakas mama, która po urodzeniu fasolki będzie miala więcej niż dwoje dzieci??? Czy tylko ja jedna???
ja bede mama po raz trzeci,takze sama nie jestes:tak::-)
 
Od ok.2 tyg.mam fatalne mdłości, które potrafia trwać cały dzień...Od trzech dni, jak tylko się obudzę muszę coś szybko zjeść bo tak mnie ssie, że az mi niedobrze...no a dziś?Mój ośrodek sytości zwariowal!!!! Zjem coś i za chwilkę jestem znów głodna :szok::cool:Chyba więcej tez mam śliny...i takie niesmak...a śliny faktycznie więcej...czy to normalne? :-:)-(Wizyta dopiero na 3 .XI
 
reklama
Kajdusia w Toruniu tez słoneczko świeci i lepiej sie przez to żyje zwłaszcza przy takiej huśawce jaką mam dziś

kaski jestes z Torunia?
no to dawaj najnowsze wiadomosci
ja tez jestem z Torunia ale niestety obecnie mieszkam dosc daleko i nic nie wskazuje ze kiedys tam wroce, no najwyzej mame odwiedzic

ale sie cieplo na serduchu zrobilo
 
Do góry