reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
alez sie nazbieralo zafasolkowanych....:-);-):tak:

GOSIAGRO gdzie jestes?? z wszystkich dziewczyn ciebie najbardziej zapamietalam i chyba dlatego ze mamy ten sam dzien porodu ha ha:-D:tak::tak:
jak sie czujesz? ja nadal mdlosci ....za pierwszym razem mialam do 5 msc!!!

pozatym u nas dzis piekna pogoda sloneczko swieci i jest super cieplo dlatego spedzilam z malym prawie 2 godziny na dworze zamiast sprzatac i gotowac obiad:tak::zawstydzona/y::szok:
 
Właśnie wstawiłam mięso na zupę żeby była gotowa jak mój facet wróci, a teraz nie jestem już pewna czy to mięso jest świeże czy nie bo coś mi śmierdzi :) ale to może być moje subiektywne doznanie spowodowane kijankiem :)tak czy siak muszę czekać na faceta żeby on stwierdził czy wszystko ok, więc sobie poczeka na obiad :-) ;-)

Zaczynam współczuć wszystkim psom tego ich super węchu :-) byle do końca pierwszego trymestru :-)
 
mama mikołaja- u nas też dziś słoneczko- nareszcie, jestem uzależniona od słońca, w pochmurne dni słabo "ciągnę"
anecznik- u mnie też słabo z węchem... wczoraj w mięsnym poprosiłam o wędlinę, miałam też kupić mięso, ale musiałam szybko płacić i wyjść, bo bym nie wytrzymała... No i dziś nie mamy obiadu :confused2: Na szczęście Młody zjadł już pewnie w przedszkolu, a może mój mąż mnie gdzieś zaprosi w drodze powrotnej od gina w ramach świętowania?:rofl2:
Karina- mam nadzieje, że kiedyś nadarzy się okazja, żeby się spotkać :-)

To na razie, muszę się wyszykować do tego lekarza :-)
 
Cześc Dziewczyny :))
No ja na szczęscie nie mam poki co mdłości ale boli mnie strasznie głowa i rana po cesarce ...
:((
Ja jestem poki co na macierzyńskim a do pracy mialam wrocić 10grudnia ale nie ide ;P bo będe miala L4 więc będe sobie mogla siedzieć dalej w domu i wypoczywać a przy okazji zajmować się moim Jaśkiem :))

W pierwszej ciąży nie balam się że coś może się złego stać a teraz .... jestem wystraszona że może być coś nie tak ... :(( :((
 
Alusia8989 dlaczego miałoby być coś nie tak??? Skoro w pierwszej ciąży było wszystko ok to napewno i teraz tak będzie:tak::rofl2:głowa do góry i myśl pozytywnie! Będzie dobrze:-)

Tak się zastanawiam...czy wśród czerwcóweczek jest jeszcze jakas mama, która po urodzeniu fasolki będzie miala więcej niż dwoje dzieci??? Czy tylko ja jedna???
 
Ale dzisiaj miałam w pracy zamet. Taki ruch był jak nigdy, a utarg pierwszy raz miałam taki duzy. :-D:tak: U nas też sloneczko wyszło. :-)
A ja nie wiem co mam z ta czkawką, już się wnerwiam... :angry::laugh2::laugh2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry