reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Ech, a ja wpadłam w jakiś nałóg z tym forum i w ogóle z wyszukiwaniem info o ciąży. Muszę chyba przystopować, bo zapomnę o innych aspektach życia.
Teraz np. powinnam pracować (mam zlecenia, pracuję przy komputerze), a ja tu siedzę i siedzę;-) :-D
 
reklama
Ech, a ja wpadłam w jakiś nałóg z tym forum i w ogóle z wyszukiwaniem info o ciąży. Muszę chyba przystopować, bo zapomnę o innych aspektach życia.
Tak tak ;-) też to znam, zamiast robić co do mnie należy to siedzę na forum nałogowo !

Dla oderwania się od czytelnictwa komputerowego polecam książkę Leszka Talko "Dziecko dla odważnych" - nie jest to typowy poradnik, rady są ukryte w treści opowiadań, można się uśmiać do łez z perypetii bohaterów :-) /pierwotnie były to felietony w miesięczniku Dziecko/
 
ja w uk mam prowadzona 2 ciaze
na 1 spotkaniu robi testy paskowe-test ciazowy,cukier itp,nie wypytywal mnie o zadne choroby,dopiero przy 2 wizycie z midwife to robia.Ja mam w poniedzialek wizyte z midwife w szpitalu w ktorym bede rodzila chelsea&westminster i tam juz mam wizyty do konca ciazy.Moze ja jestem inaczej traktowana bo 2 poprzednie ciaze na podtrzymaniu i mialam b wysokie cisnienie,ale rodzialm w tym szpitalu poprzednie dziecko i bylam bardzo zadowolona z opieki wiec go polecam:)


Ja takze mam prowadzona druga ciaze:-D.U mnie troche to inaczej wygladalo z Dominikiem.Najpierw poinformowalam lekarza ze jestem w ciazy i on wlasnie umowil mnie z polozna.Pierwsza wizyte mialam u siebie w domu i dopiero wtedy polozna wypytala o historie choroby.nastepne wizyty mialam w klinice a nie w szpitalu jak ty.Za kazdym razem polozna sprawdzala bicie serduszka,poziom cukru,ciesnienie i mierzyla brzuszek:tak:Zobaczymy jak tym razem bedzie.Teraz na dzien dobry zanim poszlam do lekarza musialam dodatkowo dac im mocz na potwierdzenie ciazy.Takze na dziesiejszej wizycie u lekarza wypytal mnie o historie.Zastanawiam sie tylko po co mnie pytal jak wszystko w komputerze mial:wściekła/y:Zauwazylam jednak ze wszystko zapisywal na karcie dla poloznej:tak:Mam tylko nadzieje ze nie bede musiala znowu opowiadac histori choroby poloznej bo troche tego mam:confused2:Ale sie rozpisalam:sorry::cool2:
 
Dziewczyny z UK a czy tlumacz przysluguje ??
moj angielski jest dobry ale kurcze nie na tyle zebym perfect mogla wytlumaczyc ...

Przysluguje:tak: Na pierwszej wizycie u lekarza powiedz ze chcesz tlumacza jezeli nie czujesz sie pewnie:tak:.Moja kolezanka ktora zero po angielsku na kazdej wizycie z polozna i roznymi wizytami w szpitalu miala tlumacza,wiec nie masz sie co martwic.Zawsze to lepiej jak ci wytlumacza a zwlaszcza jak beda ci proponowac rozne badania itp.
 
Dobry wieczór Drogie Mamuśki;-)

...nie było mnie tu raptem 2 dni a stron naprodukowałyście prawie 20;-))))...ledwo co przebrnęłam:-)
dziękuję za miłe przyjęcie:tak:ściskam was wszystkie razem i każda z osobna;-)

ja mam 30 lat:-D cały czas jeszcze;-) bo 31 urodziny mam "dopiero" we wtorek 27.10 ;-) i tego dnia idę po raz pierwszy do gina.... Pewnie niczego się nie dowiem, bo to lekarz z luxmedu, wiec zanim dostanę skierowanie na badanie krewi, na usg to dużo wody w Wiśle upłynie ....;-)

A co do mdłości to jeszcze nie mam.. (wg suwaczka to5tydz.i 5 dni) i modlę się, żeby mnie nie dopadły;-)....a w ogóle czy mdloci od 6 tygodnia to taka powiedzmy reguła?????

buziaczki Kochane!
 
kama83 No to super ,ze przysluguje :-)
Wiesz wlasnie boje sie o badania bede mi sugerowac cos a ja zielona ...
Nie czuje sie pewnie w dziedzinie ciazy z moim angielskim ;-)
Jednak trzeba wszystko rozumiec i umiec powiedziec bo chodzi tu o dziecko ,a nie domyslac sie co lekarz mial na mysli .
 
reklama
Tak tak ;-) też to znam, zamiast robić co do mnie należy to siedzę na forum nałogowo !

Dla oderwania się od czytelnictwa komputerowego polecam książkę Leszka Talko "Dziecko dla odważnych" - nie jest to typowy poradnik, rady są ukryte w treści opowiadań, można się uśmiać do łez z perypetii bohaterów :-) /pierwotnie były to felietony w miesięczniku Dziecko/
Dopisuje się :-):-):-) ja tez siedze nałogowo tak forum , albo wyszukuje czegos na internecie :-):-)
 
Do góry