reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Ja też mam problemy z kręgosłupem od lat (dyskopatia, poszerzony kanał, przepukliny, ucisk na worek oponowy, protruzje itd.), sama nie wiem co z tym będzie, bo po tym jak zaproponowano mi operację przestałam chodzić do państwowych lekarzy i znalazłam prywatnie rehabilitanta który mnie postawił na nogi, aczkolwiek zmiany w kręgosłupie będą już do końca życia i mogą się jedynie pogłębiać. No i właśnie od 3 lat nie chodzę już z tym do lekarza i nie wiem co teraz. Boję się rodzić naturalnie. Do tego mam systematycznie pogarszający się wzrok. Chyba będę musiała gina zapytać przy najbliższej wizycie - na razie ten na NFZ nie pytał mnie w ogóle o żadne choroby :-(.

Widzę, że problem podobny, a jakich kręgów u Ciebie to dotyczy.
Mi gin powiedział, że mam pójść do swojego ortopedy albo neurochirurga po zaświadczenie o tym czy mogę rodzi naturalnie czy nie. Tylko do Tych lekarzy chodziłam zawsze na NFZ a do neurochirurga czekałam pół roku, teraz nie wiem czy chcę tyle czekać, a nie znalazłam ich prywatnych gabinetów.
Też boję się rodzi naturalnie, nie chcę aby te bóle i rwy kulszowe które miewałam wróciły, a dziewczyny ze zdrowymi kręgosłupami w ciąży narzekają.
Ech... myśląc o tym czuję się jak staruszka ;-)
 
reklama
Spokojnie, ja też w następny czwartek :tak: Hehe, mój przyjmuje od 15 do 16.30, Ty też po południu??:-D

Tak. O 16:30. Dopiero wtedy spokojnie usnę jak będę miała pewność że wszystko z fasolinką jest w porządku. Bo boję się że jednak za szybko nam się udało (trochę ponad 3 miesiące temu rodziłam naturalnie).:-(
I teraz się przeraźliwie boję czy oby nie za szybko:-:)-(
 
annajak ja tez z kregoslupem mam problem :/

kupilam sobie witaminki
feminatal 800 do 12 tyg.ciazy (rety za czasow mojej pierwszej ciazy nie bylo do ktorego tygodnia :-))
A co do ciuszkow ciazowych to dla mnie H&M i happy mum sa najlepsze :rofl2:

Zakupilam juz 2 pary spodni ciazowych z H&M na allegro ;-)
A przegladalam sobie ,fajne byly cena dobra to szkoda mi bylo nie kupic ;-)
 
annajak a czy wieczorem przed dniem badania nie jadłaś cos slodkiego, bo ja chyba tak zrobilam i wyszlo mi 101 a teraz zrobiłam drugi raz i mam 90.

Gosiagro dzięki za info - pocieszyłaś mnie trochę i przynajmniej nie jestem sama z takimi problemami :-)

Nie. Z tego co pamiętam to ostatnie "coś" jadłam ok 18-19 dnia poprzedniego, i rano nawet nic nie piłam, a słodyczy to ja prawie w ogóle nie jem - w domu nie posiadam bo nie kupuję, jedynie w gościach jak jest jakieś pycha ciacho to się skuszę. Nie mówię, że mnie nie ciągnie, ale jak już to pojadam orzeszki albo suszone/surowe owoce ;-)

Szukałam na necie jakie są te normy cukru, ale co strona to co innego piszą :wściekła/y:

Ponieważ do gina mam wizytę dopiero na 4 listopada, to na poniedziałek umówiłam się do mojego domowego. Zobaczymy co powie. Na razie wmawiam sobie że nic a nic się nie denerwuję :-)
 
Tak. O 16:30. Dopiero wtedy spokojnie usnę jak będę miała pewność że wszystko z fasolinką jest w porządku. Bo boję się że jednak za szybko nam się udało (trochę ponad 3 miesiące temu rodziłam naturalnie).:-(
I teraz się przeraźliwie boję czy oby nie za szybko:-:)-(
Ja też bardzo potrzebuję tego uspokojenia :-)
Ale widzę, że przeżyłaś straszną stratę dzieciątka... Nawet nie mam zamiaru pytać o szczegóły - po prostu, bardzo mi przykro... :-(
Życzę Wam teraz naprawdę spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania.
bakteria wlasnie spojzalam na nasze suwaczki :-):-):-)
Hehe, super :-D:laugh2:
 
zdec ja rowniez wspolczuje :-(naprawde mocno trzymam kciuki za obecne dzieciatko ...zreszta ta nasze wszystkie dzidziusie mocno trzymam kciuki !!

bakteria podal Ci moze gin termin z usg ??

annajak Ja robilam sobie 9 pazdziernika badania i cukier tez .
U mnie norma jest taka 70-105 .Mi wyszedl 89 wiec wzorowy ;-)
 
reklama
Do góry