reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Ech, a ja wpadłam w jakiś nałóg z tym forum i w ogóle z wyszukiwaniem info o ciąży. Muszę chyba przystopować, bo zapomnę o innych aspektach życia.
Teraz np. powinnam pracować (mam zlecenia, pracuję przy komputerze), a ja tu siedzę i siedzę;-) :-D
Też tak miałam w poprzedniej ciązy, teraz po prostu nie mam na to czasu.
No i pamietaj max 4 godz. dziennie przy komputerze!!!
Ja jestem krawcową więc raczej sama sobie poradzę hihi:tak::-DCiuchy ciążowe to kolejna rzecz na której ktoś się dorabia...ich ceny są często przerażające!!!:szok:
Ja w zeszłym tygodniu zaglądnełam do mojego ulubionego ciuchlandu i kupiłam sobie extra spodnie ciążowe firmy Gap, nawet na długosci nie trzeba skracać.
te z poprzedniej ciąży lecą ze mnie, więc najwyżej będą na ostatni miesiąc.
Ah bym zapomniała, czy naprawde kwas foliowy mozna brac na wlasna reke?? ja kupilam co prawda w aptece opakowanei, wzielam moze z 2 tabletki , a jak z mama rozmawialam to powiedziała ze najlepiej sie zapytac lekarza, i przestałam brac, bo dziwne mysli mam ze biore ta luteine to moz dlatego mi lekarz nie dal foliku bo nei wolno łaczyc z luteina.. wiec nei wiem juz jak to jest :/
Kwas foliowy, witaminy, to możesz brać samodzielnie bez wskazań lekarza, a w pierwszym trymestrze i jeszcze najlepiej tuż przed kwas foliowy jest bardzo potrzebny naszemu maleństwu.

Też miałam problemy z dotarciem do samego konca... Wizytę planuję na przeszły czwartek (jeszcze się nie zapisałam) na USG pójde we wtorek, niestety po pierwszej wizycie, kiedy dostalam skierowanie na USG jak chciałam się zapisać na konkretny termin, okazało sie, że najbliższy wolny termin mają 30 listopada :szok: więc idę na krzywy ryj, moze lekarz mnie przyjmie, a jak nie przyjmie to zmieniam gina i osrodek, juz nawet jestem zapisana na początek listopada do alternatywnego gina :-) W poprzedniej ciąży nie chodzilam prywatnie teraz też raczej nie zamierzam. Gdybym miała jakieś problemy z donoszeniem powiklania itp, to owszem, ale jakbym ostatnio zdecydowala się na prywatne wizyty, to plulabym sobie w brodę, że na darmo wyrzucam pieniążki, które moglabym przeznaczyć dla maluszka. Jak się dobrze trafi, to naprawdę NFZ jest spoko.
Widzę, że wszycsy już poszli spać. U mnie mdlosci i innych objawów nadal brak, za to w przeciwieństwie do poprzedniej ciąży mam włosy w fatalnej kondycji, plączą mi się, wypadają, przetłuszczają, cosik mi się zdaje, że ktosik mi włoski zabiera :-D Podział musi być, bo synuś ma włosy taty.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No jeśli o ciuszki chodzi to dla mnie ciuchlandy jak najbardziej:tak:mam dwa takie sprawdzone w okolicy, gdzie można kupić ubrania z metkami nawet:tak::-) Jak pisała kajdusia nie widzę sensu wydawania dużych pieniędzy na ciuchy, jeśli moge na nie wydac mniej hihi;-)

AniaCh83 luteina odpowiada chyba za lepsze zagnieżdżenia się zarodka i chyba też trochę podtrzymuje:tak:dokladnie Ci nie powiem bo nie pamiętam. Ja brałam jak się leczyłam przed poprzednią ciążą i jak się udało to jeszcze jakiś czas brałam.Jak to powiedziała ginka "zeby się maleństwo bardzo dobrze zagnieździło i było mniejsze ryzyko poronienia". Bo wtedy to ona już na początku powiedziała, że nie może dac gwarancji, że donoszę tę ciążę...ale wszystko się dobrze skończyło (3 tyg przed terminem:-D)

Miłego dnia i łagodnych dolegliwości:-)
 
Cześć dziewczyny:)
Ale jestem zdenerwowana normalnie pisać na klawiaturze nie mogę zaraz ide do Ginki mam nadzieje ,że po same dobre nowiny!!!!!!
 
hej
chcialam sie przywitac
termin porodu na 27 czerwca, ciaza potwierdzona u lekarza i testami ale nie pokazalo jeszcze fasolki na usg (4 tydz)
postaram sie przeczytac to, co jest juz tu napisane, choc wynik naprawde imponujacy- 113 str.

Cześć:tak: Witamy w gronie mamusiek czerwcowych:tak:

Cześć wszyskim:tak::tak:
Czy wy te strony produkujecie nocą. Poszłam wczoraj spać, a dzisiaj jak wstałam to już mam kilka stron do nadrabiania:-p

Ewitka pisała że powinno się przed komputerem spędzać 4 godziny dziennie!! Toż to niemożliwe:laugh2:Nie długo zabieram się za pisanie pracy licencjackiej tak więc trochę mi to zajmie, a gdzie jeszcze babyboom i nasza-klasa:laugh2::laugh2:

Mama Mikołaja życzę miłej wycieczki do lasu:laugh2:

Meg82 pewnie że będą same dobre nowiny, jak tylko wrócisz to napisz jak było.

Pisaliście o sklepach z lumpami. Jak dla mnie to zależy o co chodzi. Kiedyś miałam swojego lumpa, i kupowałam tam sporo rzeczy, ale ostatecznie jak wracałam do domu to wkładałam je do szafy i nigdy ich nie ubierałam.
Także "wyleczyłam" się z tych sklepów. Poza tym mamy małe mieszkanko teraz to by się tu nigdzie nie zmieściło:laugh2::laugh2:

Życzę wszystkim miłego dnia:laugh2:
Ja niestety wracam do łóżka, bo choroba mnie nie odpuszcza:no::no:
Trzeba dobrze wykorzystać urlop:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczeta!!!
Tydzien temu wyszlo mi hcg 39 i szczescie niemozliwe, teraz czekam na wizyte u lekarza zeby potwierdzic, a powoli wariuje, bo zaczynam sie zastanawiac czy sobie tej ciazy nie uroilam (co prawda muli mnie, piersi bola niemozliwie, ale poki nie zobacze Babelka na USG to sie nie odkrece) ;)
Fajnie ze jest to forum, mam nadzieje ze uda mi sie nadrobic zaleglosci i zaostane przyjeta do grona czerwcowych ciezarowek
:-)
 
Też tak miałam w poprzedniej ciązy, teraz po prostu nie mam na to czasu.
No i pamietaj max 4 godz. dziennie przy komputerze!!!

Ja w zeszłym tygodniu zaglądnełam do mojego ulubionego ciuchlandu i kupiłam sobie extra spodnie ciążowe firmy Gap, nawet na długosci nie trzeba skracać.
te z poprzedniej ciąży lecą ze mnie, więc najwyżej będą na ostatni miesiąc.

Kwas foliowy, witaminy, to możesz brać samodzielnie bez wskazań lekarza, a w pierwszym trymestrze i jeszcze najlepiej tuż przed kwas foliowy jest bardzo potrzebny naszemu maleństwu.

Też miałam problemy z dotarciem do samego konca... Wizytę planuję na przeszły czwartek (jeszcze się nie zapisałam) na USG pójde we wtorek, niestety po pierwszej wizycie, kiedy dostalam skierowanie na USG jak chciałam się zapisać na konkretny termin, okazało sie, że najbliższy wolny termin mają 30 listopada :szok: więc idę na krzywy ryj, moze lekarz mnie przyjmie, a jak nie przyjmie to zmieniam gina i osrodek, juz nawet jestem zapisana na początek listopada do alternatywnego gina :-) W poprzedniej ciąży nie chodzilam prywatnie teraz też raczej nie zamierzam. Gdybym miała jakieś problemy z donoszeniem powiklania itp, to owszem, ale jakbym ostatnio zdecydowala się na prywatne wizyty, to plulabym sobie w brodę, że na darmo wyrzucam pieniążki, które moglabym przeznaczyć dla maluszka. Jak się dobrze trafi, to naprawdę NFZ jest spoko.
Widzę, że wszycsy już poszli spać. U mnie mdlosci i innych objawów nadal brak, za to w przeciwieństwie do poprzedniej ciąży mam włosy w fatalnej kondycji, plączą mi się, wypadają, przetłuszczają, cosik mi się zdaje, że ktosik mi włoski zabiera :-D Podział musi być, bo synuś ma włosy taty.
Jak chodzi o włosy to też mam straszne, nei dośc ze naturalnie mam krecone to teraz robi sie z nich zupełny koltun , no i jka nigdy mi sie nie przetłuszczały tak teraz co 2 dni musze myc, bo normalnie blehhh, kumpela która też jest w ciazy pytała sie o to lekarza podobno za wszystko sa odpowiedzialne hormony :laugh2::laugh2:
 
Hej Dziewczeta!!!
Tydzien temu wyszlo mi hcg 39 i szczescie niemozliwe, teraz czekam na wizyte u lekarza zeby potwierdzic, a powoli wariuje, bo zaczynam sie zastanawiac czy sobie tej ciazy nie uroilam (co prawda muli mnie, piersi bola niemozliwie, ale poki nie zobacze Babelka na USG to sie nie odkrece) ;)
Fajnie ze jest to forum, mam nadzieje ze uda mi sie nadrobic zaleglosci i zaostane przyjeta do grona czerwcowych ciezarowek
:-)

Cześć. :laugh2: Kiedy masz wizytę u lekarza?
 
reklama
Jak chodzi o włosy to też mam straszne, nei dośc ze naturalnie mam krecone to teraz robi sie z nich zupełny koltun , no i jka nigdy mi sie nie przetłuszczały tak teraz co 2 dni musze myc, bo normalnie blehhh, kumpela która też jest w ciazy pytała sie o to lekarza podobno za wszystko sa odpowiedzialne hormony :laugh2::laugh2:

Moje też zrobiły się jakieś dziwne, i w ogóle nie chcą się układać :no:
 
Do góry