reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

bakteria Wlasnie doczytalam masz w nastepny czwartek wizyte u gina -ja tez:-D
Wiesz co bylam przedwczoraj u gina bo nie wiedzac ze jestem w ciazy bralam leki no a jak sie dowiedzialam odrazu do gina co do lekow czy moge brac itd ...
zrobil usg ale za malo wadlug niego by stwierdzic termin :/ wiec mam przyjsc za tydzien mowil ,ze dzidzia bedzie juz wieksza .
Tak wiec tyle co sobie wyliczylam .
 
reklama
Widzę, że problem podobny, a jakich kręgów u Ciebie to dotyczy.
Mi gin powiedział, że mam pójść do swojego ortopedy albo neurochirurga po zaświadczenie o tym czy mogę rodzi naturalnie czy nie.
.....
Ech... myśląc o tym czuję się jak staruszka ;-)
Ja też czasem czuje się jak staruszka mimo że mam 27 lat, moja mama ma lepszy kręgosłup ode mnie ;-) Ja mam problemy z kręgosłupem od 15 roku życia, ale rezonans miałam robiony dopiero trzy lata temu jak dostałam niedowładu prawej ręki. Państwowi lekarze by mnie wykończyli, na szczęście dostałam kontakt na dobrego lekarza neurologa z Łodzi i on mi pomógł razem z prywatnym rehabilitantem.
To pewnie teraz będę musiała znów iść z tym do nich prywatnie. Dzięki za informację.
Ja mam największe problemy z odcinkiem szyjnym i piersiowym, na lędźwiowy nie miałam rezonansu więc dokładnie nie wiem co tam siedzi. Mam zniesioną lordozę szyjną. Dyskopatię mam na całości kręgosłupa. Największe problemy mam z szyjnym-(th3-th4 i th2-th3, przepuklina ze zniesieniem rezerwy płynowej rdzenia) i piersiowym-(th5-th6 i th7-th8, wypadnięcie jądra do światła kan. kręgowego). Mam specjalne ćwiczenia które mi pomagają utrzymać się w sprawności i pionie, no i masaże dużo pomagają. Ale zmian które już są nie da się zlikwidować :-( Zresztą sama wiesz najlepiej.
 
Vanilka, ciekawa jestem bardzo, czy będzie już wiadomo, czy serduszka biją. Bardzo na to liczę, to by mnie uspokoiło. Doczytałam, że serduszko już powinno być, ale jego widzenie/słyszenie też zależy od sprzętu, jaki ma gin. Ja się nie znam jakoś zabójczo na aparatach do USG, więc nie umiem określić ;-) Się okaże!
zdec, śpij smacznie :-)
 
Cześć Dziewczynki :)

Dzisiaj miałam ciężki dzień :( Dobrze, że mogę uciekać z pracy kiedy mi się podoba więc od 12 leżakowałam i relaksowałam się przy książce "Ciężarówką przez 9 miesięcy. Poradnik po ciąży i okolicach" Jest po prostu cudowna. Uśmiałam się nie raz,i zapewne jeszcze nie raz uśmieje :tak: Polecam :)
 
lena, kliknij sobie np. mój suwaczek i przeniesie Cię na podstronę tworzenia suwaczków. Tam wszystko jest opisane. Jak już go zrobisz, to przeklejasz "BBCode" (on się sam wygeneruje) w swoim profilu w okienku "edytuj sygnaturę". Wtedy suwaczek będzie zawsze widoczny pod Twoimi postami.
Jak chcesz więcej szczegółów, szukaj w poradach na forum :-)
 
reklama
annajak Kurcze masz troszke tego :no:
Ja mam splycenie lordozy szyjnej .Dzisiaj nawet bylam na masazu .
Dowiedzialam sie o tym doslownie z tydzien temu .Poszlam poprostu na masaz i mi lekarz oznajmil .

bakteria Oj ja licze na to ze juz duzo wiecej mi powie na next wizycie i juz dni odliczam ;-)
 
Do góry