reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Jeśli o bóle podbrzusza chodzi to mnie boli ciągle:szok:tyle że im bliżej wieczora tym bardziej:-pwieczoremi to nieraz po prostu zwijam się z bólu:eek::shocked2:
Mdłości też mam dość mocno:-(

A pomyśleć że w poprzednich ciążach mialam zero jakichkolwiek objawów...:szok::-D

No to ja już nie wiem co z tą temperaturą...w necie szukalam ale tez różnie piszą:sorry:
 
reklama
To i ja sie melduje- 28 latek na koncie :)

Z objawów to mdłości właściwie nie mam, piersi bolą znośnie, podbrzusze czasem ciągnie, ale delikatnie raczej, upławów nie mam, ale za to mam mega zaparcia i to jest koszmar :wściekła/y: Ostatni raz porządnie sie załatwiłam w sobote :szok: a mamy czwartek!! Dzisiaj chyba kupie sobie wspomniane juz tutaj przez kogoś śliwki... Oprócz tego jestem ciagle śpiąca (wstaje codziennie o 7) i mega leniwa :cool2: Nic mi sie nie chce. Mogłabym tylko ciągle leżeć...

Moj gin bierze za wizyte 150zł i nie ma w tym usg, ale na szczescie mam pakiet od męża z pracy i nie płace za nic, ani za wizyty, ani za badania ani za usg :tak:

A i jeszcze o ciuchach ciązowych było. Ja nabyłam juz jedne spodnie z mojej ulubionej firmy Happy Mum. Oprócz tego lubie tez oczywiscie H&M,
 
Ostatnia edycja:
Ja się boję Państwowej służby zdrowia... Robią tak, jakby za karę leczyli... i to nie tylko chodzi o ginekologię ale też o inne specjalizacje.

O jakże się zgadzam!! Czasem to jak na nich patrzę to od razu widzę że to dla nich kara. A swoją drogą jeżeli ktoś nie chce czegoś robić to niech nie robi i tyle. Tylko on się męczy i jego pacjenci.
Cenię lekarzy którzy leczą z powołania, ale przyznam się że mało takich w życiu spotkałam. No chyba że moja okulistka:laugh2:
 
To i ja sie melduje- 28 latek na koncie :)

Z objawów to mdłości właściwie nie mam, piersi bolą znośnie, podbrzusze czasem ciągnie, ale delikatnie raczej, upławów nie mam, ale za to mam mega zaparcia i to jest koszmar :wściekła/y: Ostatni raz porządnie sie załatwiłam w sobote :szok: a mamy czwartek!! Dzisiaj chyba kupie sobie wspomniane juz tutaj przez kogoś śliwki... Oprócz tego jestem ciagle śpiąca (wstaje codziennie o 7) i mega leniwa :cool2: Nic mi sie nie chce. Mogłabym tylko ciągle leżeć...

Moj gin bierze za wizyte 150zł i nie ma w tym usg, ale na szczescie mam pakiet od męża z pracy i nie płace za nic, ani za wizyty, ani za badania ani za usg :tak:

A i jeszcze o ciuchach ciązowych było. Ja nabyłam juz jedne spodnie z mojej ulubionej firmy Happy Mum. Oprócz tego lubie tez oczywiscie H&M,

Jeśli chodzi o zaparcia to na szczęście nie mam z tym problemów (jeszcze albo w ogóle)

Ja za gina płacę 100zł razem już z USG ;-)
 
Witajcie Czerwcóweczki!:-D

Tak nie dawno zapisywałam się do Czerwcówek 2009, a tu już Czerwiec 2010!:tak: Życzę Wam wszystkim i Waszym maleństwom duuuużo zdrówka i wytrwałości, no i szczęśliwego i jak najmniej bolesnego rozwiązania. Pozdrawiam Was serdecznie! Czerwcowa mamuśka Karolka!
 
Ha, melduję, że ja też jestem bezmdłościowa :-)
Dziewczyny, do tej pory byłam pewna siebie, ale teraz już tracę głowę ;-) Otóż, jak w tych naszych suwaczkach jest np. "jestem w 5 tygodniu i 2 dniu ciąży", no to trwa przecież 6. tydzień, prawda?? No bo 5 tygodni już za mną, a teraz 2. dzień szóstego tygodnia, nie?...
Bo już sama się gubię, a coś ginowi trzeba będzie powiedzieć ;-) hehe, tzn. ja mu raczej powiem "dzień dobry, jestem 30 dni po zapłodnieniu" ;-) :-D
agast, też mam trochę zaparcia... :-( Ale nieraz już miewałam wcześniej takie problemy, słabo mi coś jelitka pracują chyba ;-)
A ciuchy ciążowe są super i w super cenach na allegro, popieram :-) Ale najpierw czekam na wizytę u gina, potem można o ciuszkach myśleć ;-)
 
Na zaparcia najlepsze są suszone śliwki tylko należy je jeść regularnie, najlepiej kilka dziennie dodatkowy plus to że śliwki te mają w sobie sporo żelaza :)
Ja mam mdłości praktycznie cały dzień i zauważyłam że przechodzą lub zmniejszają się kiedy coś jem :) tylko że nie można jeść cały dzień non stop. Widziałam że niektórym dziewczyną na forum pomagają na mdłości cytrusy więc może warto spróbować :)

Od razu się przyznam że nie wytrzymałam i do podwójnej porcji frytek :) wypiłam szklankę coca-coli :( ups :)
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj odebrałam wyniki badań i martwi mnie trochę cukier bo norma jest wpisana 70-115, a ja mam 100 mg/dl. A jak jest u was ?
I mocz też mam byle jaki - nabłonki, krwinki białe 3-5, czerwone 0.1, b.liczne bakterie. Chyba pójdę z tym do l.domowego.

annajak a czy wieczorem przed dniem badania nie jadłaś cos slodkiego, bo ja chyba tak zrobilam i wyszlo mi 101 a teraz zrobiłam drugi raz i mam 90. Ja też mam kłopoty z moczem, mam liczne bakerie i duzo leukocytow norma jest 1-5 a ja mam 13-18. Ponieważ nie moze mi dac antybiotyku dostalam urosept ziołowy, jak się nie poprawi za 2 tygodnie to będę miała robiony posiew moczu.
 
reklama
Jejku dziewczyny, szalejecie. Już tyle badań zdążyłyście zrobić, a ja jeszcze nawet nie dotarłam do lekarza. Dopiero w następny czwartek:-(
 
Do góry