reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Mi jak na razie najbardziej pomagają mandarynki na mdłości...

Martwi mnie ten jadłowstręt - otwieram lodówkę i już mi niedobrze jak pomyślę, że mam coś zjeść... Też tak macie?

Ja na odwrót. Mam wielki apetyt na wszystko! I za każdym razem źle się czuje, ale nie mogę nic poradzić na ten mój głód. Stąd pewnie te kilogramy...
 
reklama
Martwi mnie ten jadłowstręt - otwieram lodówkę i już mi niedobrze jak pomyślę, że mam coś zjeść... Też tak macie?

Ja mam podobnie, skąd zgubiłam już 3 kilogramy, ale i tak do najszczuplejszch nie należe, przy 165 cm waże teraz 67 kilo:-(, wiec narazie się cieszę, że jeszcze nie tyje, ale przyjdzie i na to czas:))
 
Ja mam podobnie, skąd zgubiłam już 3 kilogramy, ale i tak do najszczuplejszch nie należe, przy 165 cm waże teraz 67 kilo:-(, wiec narazie się cieszę, że jeszcze nie tyje, ale przyjdzie i na to czas:))

Czyli to prawda, że na początku ciąży się chudnie... Ale pociesz się, że za 4 tygodnie te dolegliwości miną ;-)
 
Hej dziewczynki ja nadal kiepsko :no: taka jestem obolała że leżę skulona na tapczanie i stękam:-p:szok:zaczyna mnie to martwić:eek:

A wstręt do lodówki to ja też mam:tak:jestem głodna dopóki jej nie otworzę...

Jutro z rana mam wizytę u dentysty... Leczę zęba kanałowo:sorry:mam nadzieję że to juz będzie ostatnia wizyta- trzymajcie kciuki.

Trzymajcie się kobietki.
 
[Zaciążyć (mam nadzieję);-)udalo nam się za pierwszym razem- SZOK..... do tej pory nie mozemy uwierzyć, że tak hop siup i2 kreski...tym bardziej, że nasze mamy, no wszyscy generalnie nas straszyli, że nie ma tak łatwo, że to, że tamto.... i my jak przedszkolaki uwierzyliśmy, że nie damy rady ...i proszę...normalnie "wpadka" :tak:..... wpadka, ale chciana;-)


hej. To mamy prawie tak samo!! Ja mam termin na 23.06-wg gin. i wedlug neta to 21.06. suwaczek opoznia, bo gin powiedziala mi tak,ze dzis to wypada mi 6tydzien. Oby jak najszybciej i bez zbytnich wrazen przezyc nastepne 6tygodni. U nas bylo tak samo jak piszesz. Tez za pierwszym razem!! hehe. Tez wszyscy mowili,ze tak latwo nie bedzie, a to hop i jest. Przedwczoraj minal miesiac od naszego slubu...heh.
Mdli mnie kilka razy dziennie, brzuch mnie pobolewa tez, raz bardziej,raz mniej ;/ juz mnie to meczy,ale lepiej jak boli,niz mialo by wszystko przestac doskwierac. No i wciaz jestem wkurzona :crazy: wrr
 
reklama
hej. To mamy prawie tak samo!! Ja mam termin na 23.06-wg gin. i wedlug neta to 21.06. suwaczek opoznia, bo gin powiedziala mi tak,ze dzis to wypada mi 6tydzien. Oby jak najszybciej i bez zbytnich wrazen przezyc nastepne 6tygodni. U nas bylo tak samo jak piszesz. Tez za pierwszym razem!! hehe. Tez wszyscy mowili,ze tak latwo nie bedzie, a to hop i jest. Przedwczoraj minal miesiac od naszego slubu...heh.
Mdli mnie kilka razy dziennie, brzuch mnie pobolewa tez, raz bardziej,raz mniej ;/ juz mnie to meczy,ale lepiej jak boli,niz mialo by wszystko przestac doskwierac. No i wciaz jestem wkurzona :crazy: wrr[/QUOTE]


My za to ślub mamy teraz w sobotę :) Troszkę pospieszyliśmy się z tą ciążą hihi i ja zamiast teraz dopinać wszystko do końca to sobie odpoczywam :rofl2:
 
Do góry