reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
To ja też się pożalę :( Czuję się okropnie, zazdroszczę dziewczyną które mają poranne mdłości, ja mam niestety przez cały dzień jedynie ich nasilenie się zmienia najgorzej jest rano i wieczorem tak jak teraz :( Nie wymiotuje ale są chwile że zastanawiam się czy już mam biec do wc czy to kolejny fałszywy alarm :( Też macie bóle w podbrzuszu?? nie wiem czy mam się niepokoić czy takie bóle są normalne, wiecie coś??
No to się pożaliłam. Mężowi już powiedziałam że lepiej żeby to była ciąża mnoga bo inaczej maluch będzie jedynakiem :)
Może jak pójdę do lekarza to się czegoś dowiem tym bardziej że idę na NFZ i prywatnie :)
Czy któraś z Was przyjmuję też Luteinę??
Ja przyjmuje 2x1 :laugh2:
 
Dokładnie, po to jest forum, żebyśmy mogły się wymieniać doświadczeniami.

Już się nie mogę doczekać aż urodzę... a jak z tym u Was? :tak:

Ja narazie cieszę się ciążą (jak się lepiej czuję), i narazie nie mogę się doczekaćkiedy w pracy powiem o ciąży,potem aż brzuszek będzie widoczny, a o porodzie narazie nie myślę:-)
Muszę najpierw sobie wszystko zorganizować jakoś. Mieszkamy z mężem u jego ojca (teciowa nie żyje), gnieciemy się w jednym maluteńkim pokoiku, a dodam, że mieszkanie 4-pokojowe:-(więc musimy pomyśleć najpierw, jak tu rozwiązać problemy przestrzenne
 
reklama
Do góry