reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny, mnie ostatnio odrzuca od wszelkiej maści wędlin i mięsa, mój mąż mięsożerca cierpi katusze, bo ja toleruje widok wyłącznie produktów roślinnych i mącznych, niestety dla mnie - mleko i jogurty również wywołują we mnie mdłości :-(
Więc mój dom jest na diecie ogórkowo-warzywno-owocowej :-) a dzisiaj odkryłam przypadkiem (naszło mnie na naleśniki z jabłkami) wielki pociąg do zsiadłego mleka :-) mniam :happy: , do tej pory nie wiedziałam nawet że można je w takiej postaci kupić w sklepie :szok: Polecam !

A z becikowym to raczej będzie bez zmian, bo z tego co czytałam to nie ma komu się zabrać do pisania nowej ustawy - byle tak dalej ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczynki:-) Jeśli chodzi o pryszcze i te sprawy to ja już sama nie wiem...czy to na chłopca? czy na dziewczynkę? W poprzednich ciążach nic takiego nie miałam a mam i syna i córkę hihi:-D Też slyszalam, że córka odbiera mamie urodę:tak:ale czy w to wierzyć? Aktualnie mam dużo pryszczy:eek:ale tłumaczę sobie to raczej zmianami hormonalnymi...:sorry: no ale mogę się mylić oczywiście:tak: Miłego wieczorku.
 
Witam wszystkie Dziewczyny!!
Wczoraj byłam z mężem u moich rodziców podzielić się nowiną:-) są baaardzo szczęśliwi, mama aż się popłakała:-D
Dzisiaj w pracy byłam sama z moimi maluchami i nawet nie miałam czasu pomyśleć, że mam jakieś mdłości czy inne przykre dolegliwości- dostałam niezły wycisk, prawie na czworaka wyszłam z pracy ze zmęczenia.
W sumie to cały weekend i dzisiaj czułam się całkiem dobrze.Problemy miałam ze śniadaniami, przez ponad pół godz. męczę się, żeby cokolwiek zjeść.
Współczuję wszystkim ospałym, wymiotującym i mdlącym, coś okropnego, ale pomyślcie sobie, ze już niedługo to wszystko powinno minąć.

Dziewczyny - te pracujące- kiedy zamierzacie (może już to zrobiłyście) powiedzieć w pracy o ciąży?? Ja prawdopodobnie powiem po następnej wizycie u lekarza czyli po 4.11

Witam oczywiście wszystkie nowe Koleżanki, gratuluję serdecznie:-)
 
To ja też się pożalę :( Czuję się okropnie, zazdroszczę dziewczyną które mają poranne mdłości, ja mam niestety przez cały dzień jedynie ich nasilenie się zmienia najgorzej jest rano i wieczorem tak jak teraz :( Nie wymiotuje ale są chwile że zastanawiam się czy już mam biec do wc czy to kolejny fałszywy alarm :( Też macie bóle w podbrzuszu?? nie wiem czy mam się niepokoić czy takie bóle są normalne, wiecie coś??
No to się pożaliłam. Mężowi już powiedziałam że lepiej żeby to była ciąża mnoga bo inaczej maluch będzie jedynakiem :)
Może jak pójdę do lekarza to się czegoś dowiem tym bardziej że idę na NFZ i prywatnie :)
Czy któraś z Was przyjmuję też Luteinę??
 
To ja też się pożalę :( Czuję się okropnie, zazdroszczę dziewczyną które mają poranne mdłości, ja mam niestety przez cały dzień jedynie ich nasilenie się zmienia najgorzej jest rano i wieczorem tak jak teraz :( Nie wymiotuje ale są chwile że zastanawiam się czy już mam biec do wc czy to kolejny fałszywy alarm :( Też macie bóle w podbrzuszu?? nie wiem czy mam się niepokoić czy takie bóle są normalne, wiecie coś??
No to się pożaliłam. Mężowi już powiedziałam że lepiej żeby to była ciąża mnoga bo inaczej maluch będzie jedynakiem :)
Może jak pójdę do lekarza to się czegoś dowiem tym bardziej że idę na NFZ i prywatnie :)
Czy któraś z Was przyjmuję też Luteinę??
Współczuje!!
Ja też tak miałam ( od 3 dni troszkę u mnie lepiej) cały dzień źle się czułam.
Ból w podbrzuszu miałam przez 2 tygodnie gdzieś w 4 i 5 tygodniu ciąży, nie trwał cały dzień bez przerwy, lecz tak mnie "łapł" co jakiś czas. Teraz mam coraz rzadziej, ale jeszcze się zdarza. Podobno to normalne, ale powiedz o tym swojemu ginekologowi.

Ja mam jeszcze coraz gorsze bóle piersi.
Najgorzej jak wieczorem zdjemuję stanik- :shocked2:- ból straszliwy
 
Ja też często ściągam stanik ale nie tyle z bólu piersi co żeby ulżyć brzuchowi, żeby nic nie cisnęło pod piersiami. Może głupota ale zrobię wszystko żeby w końcu przestało mdlić. Normalnie jak bym dzień w dzień była po mocno zakrapianej imprezie alkoholowej i żołądek się mści :)
Zastanawiam się czy dzisiejszy ból brzucha może wynikać z tego że długo dziś chodziłam i mogłam trochę się przeforsować, oby tylko nie zaszkodziło w żaden sposób.
U mnie w pracy już pewnie wiedzą o ciąży bo jestem na L4, trudno że tak szybko się dowiedzieli i tak maluch teraz najważniejszy.
 
Witajcie!

Super wieści lasposa!!
zaniekojona - myślę, że w 7 tygodniu na pewno bedzie widać dzisiusia i bijace serduszko:-)
zyraffka - ja powiedziałam w pracy już 2 tygodnie temu, ale to dlatego, że mam zwolnienie, więc innego wyjścia nie było.

Dziewczyny wczoraj się martwiłam, że wymioty od 3 dni ustały, a tu dzisaj ze zdwojoną siłą, nie tylko rano ale i po południu, okropieństwo:szok::szok: zastanawiam się tylko, bo wtedy kiedy ich nie miałam to jadłam pomarańcze a dzisiaj nie zjadłam moze to jest sposób?:-)
Miłego wieczoru:-)
 
reklama
Do góry