reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Właśnie moja siostra z Anglii mnie namówiła, żebym sfotografowała swój brzuszek, bo mi nie wierzy, że mam...No to się Wam też pochwalę :-)


Celka- biedny Filipek, zdrówka dla niego
Żyrafka- przedszkole specjalne, fiu fiu, dzielna babka jesteś!

Dobranoc wszystkim
 
reklama
Witam dziewczyny, zrobiłam dwa testy oba pozytywne, jakoś nie podrodze mi do ginka ale się wybiorę może w przysżłym tygodniu. ;-)Tak czy owak chciałam się przywitać. a mój objaw ciąży to pozytywne testy i spanie i czasem wieczorem wrażliwe piersi. :rofl2:
 
Witajcie kobietki . No to się zaczyna w ub. tygodniu wam współczułam a teraz sama nie mogę umyć zębów żeby nie mieć odruchów wymiotnych i mdli mnie .Pozdrawiam
 
Dzień Dobry dziewczyny i fasolki

kajdusia
- spory masz już brzuszek :-) - śliczny, widać fasolka rośnie

mój na razie wygląda normalnie, ale wczoraj lekarz mnie ważył i ja raczej schudłam, chociaż nie mdliło mnie, za to mdli mnie od wczoraj i straciłam apetyt... oj mam nadzieje, że to minie...

Acha, wczoraj lekarz powiedział mi coś co może niektóre z nas uspokoi, sama nie plamiłam, ale lekarz tak na przyszłość powiedział, że jak się ma nadżerkę, a ja niestety takową mam to mogą wystąpić plamienia, ale z nadżerki i najlepiej na razie (do 12 tygodnia) unikać zbliżeń z mężem, a jeśli już to bardzo delikatnie, aby uniknąć niepotrzebnego stresu spowodowanego krwawieniem, bo podobno nadżerka potrafi krwawić mocno jak podczas miesiączki i wtedy można pomylić krwawienie z nadżerki z poronieniem... Może ta wiadomość się Wam przyda...
 
KAJDUSIA ale Ty masz brzuszek wow,mowia ze kazda nastepna ciaza ma szybsze objawy i szybciej ja widac a u m,nie 3 a brzuszek jescze malo wyrazny:-:)zawstydzona/y:
 
dziendobry
witam w piekny sloneczny dzien choc zimno strasznie ale slonko swieci wiec ok..:-)
mam dobry humor gdyz znalazlam w internecie dziewczyne ktore studiuje w holandi poloznictwo i podalo mi duzo informacji na temat mojej tarczycy i co mnie tutj czeka i ze napewno bede pod stala kontrola ginekologa ze wzgledu na leki jakie biore i ryzyko dla dzidziusia :-:)-( ale ciesze sie bo tutaj dostac sie do ginekologa w ciazy to sukces!!!! ale jeszcze tydzien musze poczekac do pierwszej wizyty u poloznej i potem zobaczymy???:tak::-D
 
Kajdusia super brzuszek wieczorami też mam taki. a teraz straciłam apetyt :crazy:i nie mogę jeść kanapek które zrobiłam do pracy więc poprzestałam na surówce z pomidora i ogórka kiszonego a zaraz wyjdę kupić pałkę wędzoną od kurczaka
 
Strasznie dużo napisałyście i trudno mi poodpowiadać, ale łączę się w bólu z cierpiącymi - u mnie też mdłości, bolące piersi i ból brzucha a do tego wyglądam już jak w 4 miesiący bo najchudsza nie jestem i wzdęcia pogłębiają efekt...
Pati - pryszcze to na dziewczynkę, bo podobno córka odbiera mamie trochę urody ;)
:-D a ja mam nadalsuper cerę, no może poza tym, że jest jakaś wysuszona...czyżby chłopczyk :-)
 
reklama
Właśnie moja siostra z Anglii mnie namówiła, żebym sfotografowała swój brzuszek, bo mi nie wierzy, że mam...No to się Wam też pochwalę :-)


Celka- biedny Filipek, zdrówka dla niego
Żyrafka- przedszkole specjalne, fiu fiu, dzielna babka jesteś!

Dobranoc wszystkim

Kajdusia fiu fiu....faktycznie wielki..no chyba, ze to wzdęcia, a Ty bardzo szczupła jesteś...stąd ten efekt? Czy typowy brzuszek ciążowy, zaczyna się od "dołu" czy "od góry" ?a później, przed porodem schodzi w dół?
 
Do góry