reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dziewczyny wczoraj się martwiłam, że wymioty od 3 dni ustały, a tu dzisaj ze zdwojoną siłą, nie tylko rano ale i po południu, okropieństwo:szok::szok: zastanawiam się tylko, bo wtedy kiedy ich nie miałam to jadłam pomarańcze a dzisiaj nie zjadłam moze to jest sposób?:-)

Spróbuj jutro z tymi pomarańczami, w prawdzie wymiotów nie mam (przynajmniej jeszcze) ale zawsze warto znać jakiś sprawdzony sposób :)
 
reklama
gosiaro- to lepiej się zaopatrz w pomarańcze:-) ja też od 3 dni lepiej się czuję,mam nadzieję że tak zostanie,bo najgorzej w pracy wytrzymać, w dodatku nikt nie wie o ciąży a ja chodzę jak zmora i nie mam sił zeby cokolwiek zrobić
 
gosiaro- to lepiej się zaopatrz w pomarańcze:-) ja też od 3 dni lepiej się czuję,mam nadzieję że tak zostanie,bo najgorzej w pracy wytrzymać, w dodatku nikt nie wie o ciąży a ja chodzę jak zmora i nie mam sił zeby cokolwiek zrobić

Domyślam się , że ci cieżko w pracy, ja jak jeszcze chodziłam to myslałam, że jest już zle a wtedy były tylko mdłości nie było tych wymiotów nie wiem jak teraz bym dała rade, szczegolnie ze moja praca była troche streująca, bo koordynowałam zespół i potem musiałam sie np tłumaczyć za ich błędy.
 
Domyślam się , że ci cieżko w pracy, ja jak jeszcze chodziłam to myslałam, że jest już zle a wtedy były tylko mdłości nie było tych wymiotów nie wiem jak teraz bym dała rade, szczegolnie ze moja praca była troche streująca, bo koordynowałam zespół i potem musiałam sie np tłumaczyć za ich błędy.

Ja na szczęscie aż tak stresującej pracy nie mam, jedyne stresy to krzyki, płacze dzieci i wchodzenie ich na różne meble itp., zależy jaki dzień mają:-D
 
A u mnie z pomarańczami niestety źle.:szok: Gdy 2 tygodnie temu wypiłam dosłownie 3 łyżki świeżo wyciskanego soku z pomarańczy to cały dzień miałam mdłości i 3xwymiotowałam. Wczoraj ponownie zrobiłam sobie soczek i znowu wymioty także dla mnie sok pomarańczowy w ciąży kategorycznie jest zakazany:cool: a na sam widok tych owoców robi mi się nie dobrze :(
 
A u mnie z pomarańczami niestety źle.:szok: Gdy 2 tygodnie temu wypiłam dosłownie 3 łyżki świeżo wyciskanego soku z pomarańczy to cały dzień miałam mdłości i 3xwymiotowałam. Wczoraj ponownie zrobiłam sobie soczek i znowu wymioty także dla mnie sok pomarańczowy w ciąży kategorycznie jest zakazany:cool: a na sam widok tych owoców robi mi się nie dobrze :(


Każda z nas jest inna i na każdą działa co innego... Ja mam też takie potrawy, które jak tylko widzę, to chce mi się wymiotować hihi :-D
 
A u mnie z pomarańczami niestety źle.:szok: Gdy 2 tygodnie temu wypiłam dosłownie 3 łyżki świeżo wyciskanego soku z pomarańczy to cały dzień miałam mdłości i 3xwymiotowałam. Wczoraj ponownie zrobiłam sobie soczek i znowu wymioty także dla mnie sok pomarańczowy w ciąży kategorycznie jest zakazany:cool: a na sam widok tych owoców robi mi się nie dobrze :(

Dla każdego dobre co innego,niestety, chyba nie ma cudownej recepty
 
A u mnie z pomarańczami niestety źle.:szok: Gdy 2 tygodnie temu wypiłam dosłownie 3 łyżki świeżo wyciskanego soku z pomarańczy to cały dzień miałam mdłości i 3xwymiotowałam. Wczoraj ponownie zrobiłam sobie soczek i znowu wymioty także dla mnie sok pomarańczowy w ciąży kategorycznie jest zakazany:cool: a na sam widok tych owoców robi mi się nie dobrze :(

Kurcze, to wniosek taki, że chyba nie ma uniwerslanego sposobu:-( i każda z nas musi znaleźć swój, ale warto się wymieniać doświadczeniami:-), bo nuż której tez się dany sposób sprawdzi:-)
 
reklama
Kurcze, to wniosek taki, że chyba nie ma uniwerslanego sposobu:-( i każda z nas musi znaleźć swój, ale warto się wymieniać doświadczeniami:-), bo nuż której tez się dany sposób sprawdzi:-)

Dokładnie, po to jest forum, żebyśmy mogły się wymieniać doświadczeniami.

Już się nie mogę doczekać aż urodzę... a jak z tym u Was? :tak:
 
Do góry