reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

witam wszystkie czerwcoweczki,z przyjemnoscia do was dolaczam,po dwoch testach i wizycie u ginekologa,moge potwierdzic termin na 14go czerwca
pozdrawiam
 
reklama
Maja25 witaj:-)


Dziewczyny ja dzis zdycham po prostu!!!!!!!!:-(Wszystko wróciło:wściekła/y:mdłości ze zdwojoną siłą, strasznie mnie głowa boli i brzuch i piersi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Masakra jakaś. Mąż wrócił własnie jak mnie zobaczył to był przerażony:-(
 
Witam dziewczynki:-D:-D

Anusia004 i Maja25 Witajcie

u mnie jakoś od kilku dni wymioty ustały, nie wiem czy mam się tym martwić?


Miłej niedzieli kobietki:-)
 
witam wszystkie czerwcoweczki,z przyjemnoscia do was dolaczam,po dwoch testach i wizycie u ginekologa,moge potwierdzic termin na 14go czerwca
pozdrawiam
Witaj Maja !!:-) widze ze z deutschlandu jesteś , z nieba mi spadłaś bo bede miała pare pytanek do Ciebie jak bedzie można oczywiście :-D
 
Witaj Gosiagro! No ja o moich piersiach już nic nie mówię. Strasznie mnie bolą. Powiększyły się tak, że mąż nie może się napatrzeć i się tylko szczerzy. A ja nawet dotknąć ich nie mogę...
Tak na marginesie jak się dodaje te suwaczki? ;)
 
reklama
witam
dwa testy pozytywne ;) cieszę się bardzo ;)
Byłam już u ginekologa, ale niestety wizyta nic nowego nie wniosła, . Gin nie mogła jeszcze stwierdzić ciąży, bo jak stwierdziła jeszcze za wcześnie, a usg też nie zrobiła. Więc nadal w niepewności lekkiej ...
 
Do góry