reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Cześć Czerwcowe Brzuszki,:cool:
tak fajnie się Was czyta :-)
Ja niestety mam net tylko w pracy, lada dzień ma się to zmienić, i nie nzdążam za Wami.
Jutro i w piątek nie idę do pracy. Coś mnie grypka bierze i wolę to przeleżeć przez te 4 dni.:crazy:
Wczoraj powiedzieliśmy rodzicom - są wniobowzięci, a my razem z nimi :-)
Całuje Was wszystkie i życze wiecej słoneczka na twarzy niż tyle ile nam go daje ostatnio pogoda.
Miłego weekendu.
 
Cześć Czerwcowe Brzuszki,:cool:
tak fajnie się Was czyta :-)
Ja niestety mam net tylko w pracy, lada dzień ma się to zmienić, i nie nzdążam za Wami.
Jutro i w piątek nie idę do pracy. Coś mnie grypka bierze i wolę to przeleżeć przez te 4 dni.:crazy:
Wczoraj powiedzieliśmy rodzicom - są wniobowzięci, a my razem z nimi :-)
Całuje Was wszystkie i życze wiecej słoneczka na twarzy niż tyle ile nam go daje ostatnio pogoda.
Miłego weekendu.

Dbaj o siebie i zdrowiej nam szybciutko :-)
 
moje doswiadczenie tez ma blisko 4 lata ;-), a wlasciwie ciezarowkowsko to juz raczej blisko 5! ale trudno cos doradzic, bo co ciezarna to doswiadczenie. ja na przyklad w pierszej ciazy mialam zgage, a teraz mi wiecznie niedobrze. i na jedno i a drugie trudno cos doradzic, bo jak nawet chwile funkcjonuje, to jedz tu babo non stop orzeczy, migdaly i pij imbir. z samego takiego menu zacznie mnie mdlic... bleeeee
 
ja w 1 ciazy jadlam same batoniki,w 2 winogrona a teraz jem wszystko naraz!
Wpoprzednich obu ciazach wygladalam slicznie,gladka skorka jak pupa niemowlecia a teraz same pryszcze ze az wstyd na ulice wyjsc;-):tak::-)
 
Dzięki Kasiulka, postaram się :-)
Ale w sumie się cieszę na 4 dni w łóżeczku z książką;-)
Pozdrawiamy Was (Ja i Okruszek - była Pszczółka, ale Michał mówił Okruszek bo to bardziej za chłopcem przemawia i ja też się już tak przyzwyczaiłam - no i Krajewski miał taka piękną balladę do Okruszka :sorry:
 
Wpoprzednich obu ciazach wygladalam slicznie,gladka skorka jak pupa niemowlecia a teraz same pryszcze ze az wstyd na ulice wyjsc;-):tak::-)
Więc może, jak wskazują na to nasze stare polskie przesądy, będzie - DZIEWCZYNKA :-)
Podobno zabiera urodę mamie :-)

Ale u nas wieje, właśnie przewróciło się drzewo przed oknem a z dachu spadają dachówki...
 
reklama
no ja juz koncze prace i mykam do córci...jedziemy dzis kupic jakies butki na snieg...ja tez mam mega mdlosci...mi jedynie pomaga: owocowa guma do zucia... wy tu wszytkie po 30??? tylko ja 23??
 
Do góry