reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Gosia gro . Staraliśmy się i robiliśmy badania. Ja jajeczkowłam mąż był ok a tu nic i w ub. miesiącu dostałam Duphaston z powodu innych objawów i zaraz po Duphastonie jestem z fasolką
 
Aniu to gratulacje a myślałam że tu będę odstawała wiekiem. ja na szczęście mam małą pomocnicę i to nie moja pierwsza ciąża więc spokojnej. Jednak czekam bo za 3 tyg mam wizyte u gina i wtedy się uspokoję że z maleństwem wszystko oki
 
Ostatnia edycja:
Pati- mimo wszystko mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy :-)
agasto, kaśki, Ania- ano pobiłyście mnie:crazy: , ale fajnie, że będziemy tu tworzyć razem małą grupę "dojrzałych" po 30 ;-)
 
reklama
Do góry