reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Jak się zułyście w 3 tygodniu ja mam apetyt i bolą mnie piersi najchętniej to chodziłabym bez stanika ale do pracy nie wypada

Taak, piersi na początku bardzo mnie bolały, teraz bolą tylko wieczorem i rano jak się budzę, w dzień jest w miarę ok.

Powinnaś już zobaczyć malucha ja nie wierzyłam że jestem w ciąży po 3 latach starania że zrobiłam 4 testy a wczoraj robiłam jeszcze jeden żeby się upewnić czy nie uciekło:))

Woow, 3 lata to tym bardziej wielkie gratulacje:-):-):-)
 
reklama
Super bardzo się cieszę nawet jak zobacze Kropka małego:) Ja na razie żadnych objawów nie mam tylko piersi strasznie bola i brzusio rozciaga się już chyba i pobolewa trochę.
 
Ale ruch na wątku :szok: Fajnie!!!
Pati- a bywasz jeszcze czasem w Bydgoszczy? Może kiedyś bedzie okazja się spotkać...
agasto- na jaki kolor malujesz pokój synka? Tylko się nie przemęczaj!
kaśki- dopiero teraz zobaczyłam na suwaczku jaką masz już dużą córę! Będziesz mieć fajną pomocnicę przy maluszku :-)
mamamikołaja- ja w pierwszej ciązy na początku to kilogramy mandarynek zajadałam i to były właściwie moje jedyne "apetyty" (no jeszcze w połowie ciąży miałam fazę na lody)... Teraz apetytów jeszcze nie mam... Dobrze, że znalazłaś sposób na załagodzenie mdłości :-)
meg- witaj!

Tak rozmawiacie o wieku i zastanawiam się, czy jestem tu najstarsza? wkrótce stukną mi 33 lata, jestem rocznik 76 :cool: I co, pobije mnie która?;-)
 
bywam tak raz w roku,bo niestety nie mamy gdzie spac,moja mama ma amstafa i male mieszkanko wiec jak jade tylko z dziecmi to ok a jak jade z mezem to juz gorzej:-( a u tesciowej nie ma warunkow,piece itp,wiec sama wiesz...
Fajnie ze tak przybywa nam czerwcowek:-D
 
agasto- na jaki kolor malujesz pokój synka? Tylko się nie przemęczaj!

Tak rozmawiacie o wieku i zastanawiam się, czy jestem tu najstarsza? wkrótce stukną mi 33 lata, jestem rocznik 76 :cool: I co, pobije mnie która?;-)

kajdusia
, nie jestem fanka kolorow na scianie. sciany beda biale. moj maly duzy chlopiec bedzie mial w styczniu 4 latka, wiec dotsnie wlasnie duuze lozko pietrowe, fotel do bujano-czytania i lampe-samolot jak na poczatek powinno mu to ukolorowic zycie ;-)

bije cie na glowe. ;-) w listopadzie stukna mi 34 lata :no:


meg 82, nie jestem z Lodzi, ale z Kutna, wiec powiedzmy z przedmiecia ;-)
 
reklama
Do góry