reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
na pewno tak będzie! A jak zobaczy bijące serduszko, albo zdjęcie fasolki to zacznie Cię nosić na rękach :-) Faceci zawsze się reflektują z opóźnieniem ;-)
 
Kajdusia nie przejmuj się, ja też nie pamiętam dokladnie daty ostatniej miesiączki, bo byłam wtedy na wakacjach :-) Z poprzednią ciążą miałam identycznie, nie zapisałam, wyjechałam na wakacje i wyleciało mi z głowy. Tylko ze ja mam nieregularne.
Ja idę w czwartek do gina, nie znam gościa, ale mój poprzedni gin już się wyniósł z przychodni. Zadzwoniłam dzisiaj, ze by zapisac się do lekarza, którego poznałam podczas porodu (przyjmuje w przychodni przyszpitalnej) i zalamka - do końca roku nie ma wolnych miejsc :-( prywatnie nie chodzę, bo mi kurcze szkoda kasy.
 
Jej coraz szybciej tych stron przybywa już się pogubiłam :)

Czytałam że imbir jest rewelacyjny na mdłości, można chyba nawet kupić w sklepach zielarskich taką herbatkę.

Dzisiaj coś mnie brzuch po boli w zasadzie ciężko to nazwać bólem po prostu czuje jakieś kucie nie wiem czy tak ma być czy nie. Postanowiłam jednak że jeśli nie będzie bardziej bolało lub nic innego się nie będzie działo to nie będę panikować i pójdę do lekarza dopiero w wyznaczonym terminie :)

Wam też już hormony na psychikę działają?? U mnie coraz gorzej, zaczyna się lęk, niepewność itp. Najlepszy dowód jednak to to że ostatnio się rozłam się płakałam na filmie :-D Ja którą do tej pory wzruszył jedynie "król lew" jak byłam małą dziewczynką :) nawet się śmiała z siostry jak można płakać z powodu wymyślonej historii :) a tu proszę ryczałam jak bóbr dobrze że nikt nie widział :)
Masz tak jak ja :) tez zrobiłam się płaczliwa!! :-) byle co wystarczy zeby zacząc plakac, ostatnio przeryczalamm pol dnia , łzy same mi leciały, a ostatnio to przebilam sama siebie bo prawie by doszlo do tego ze poplakala bym sie ogladajac MODE NA SUKCES heheheh :-D:-D
 
Witam czerwcowe Mamusie,

nieśmiało się przywitam. Zdaje się, żę też będę czerwcową mamusią, co mnie bardzo cieszy.

Poza brakiem miesiączki i bolącymi piersiami, nie mam żadnych objawów, ani zachcianek, nie wiem czy to dobrze...

Test 3-krotnie, w różnych dniach pokazał dwie mocne kreseczki.
Do lekarza idę dopiero w poniedziałek więc wtedy dowiem się czy to prawda, jeszcze w to wszystko nie wierze, a naczytałam się już tylu złych rzeczy, że wolę się nie nastawiać.

To nasza pierwsza ciąża i udało się za pierwszym podejściem :-)

Wygląda na to, że termin będę miała na około 14 czerwca, ale wszystko potwierdzę Wam w poniedziałek.
 
reklama
ale to niby tylko do 3 miesiąca, potem będzie z górki :-D

A ja mam jutro urodziny, ładny sobie prezent zrobiłam, hihi

troche spóźnione, ale najszczersze życzenia :-)

Witam wszystkie nowe mamusie i życze spokojnych miesiecy do rozwiązania.

Dziewczyny, które saza granicami PL - bardzo was podziwiam, że nie chodzici do lekarza, wogóle to jakies dziwne tam zwyczaje maja, ale ostatnio mój gin mi powiedział własnie, że w PL pomaga sie wszystkim kobietom w ciązi , bo na zachodzie to dopiero od 12-13 tygodnia dopiero. Masakra. ja plamilam w 6 tygodniu, wiec będąc za granicą, nikt by mi nie pomógl.

Mi troche przeziebienie ustąpilo i czuje sie w zasadze dobrze. Tylko jakes uplawy mam, ale to po krwawieniu normalne.

Siedze w domku i leniu****ę. :-)

dzisiaj rano konkretnie sie zdziwiłam, bo otworzyłam oczy a tu snieg :szok:. Dobrze, że ja w domku :rofl2:.

na mdłości nic nie poradzę, bo ja w zasadzie nie mam, wymiotow tez nie, za to potwornie mi sie odbija.
 
Do góry