reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam czerwcowe Mamusie,

nieśmiało się przywitam. Zdaje się, żę też będę czerwcową mamusią, co mnie bardzo cieszy.

Poza brakiem miesiączki i bolącymi piersiami, nie mam żadnych objawów, ani zachcianek, nie wiem czy to dobrze...

Test 3-krotnie, w różnych dniach pokazał dwie mocne kreseczki.
Do lekarza idę dopiero w poniedziałek więc wtedy dowiem się czy to prawda, jeszcze w to wszystko nie wierze, a naczytałam się już tylu złych rzeczy, że wolę się nie nastawiać.

To nasza pierwsza ciąża i udało się za pierwszym podejściem :-)

Wygląda na to, że termin będę miała na około 14 czerwca, ale wszystko potwierdzę Wam w poniedziałek.

Witaj,

To również moja pierwsza ciąża, gratuluję Ci z całego serca :-D

Musisz myśleć pozytywnie a nie czytać jakieś "złe rzeczy"
 
reklama
Witaj,

To również moja pierwsza ciąża, gratuluję Ci z całego serca :-D

Musisz myśleć pozytywnie a nie czytać jakieś "złe rzeczy"

Masz racje, nie powinno się czytać takich rzeczy, ale często jest to nieuniknione...
Mam nadzieje, że u nas wszystko będzie dobrze i w połowie czerwca już będziemy chwaliły się fotkami naszych pociech.

W związku z tym, że pasjonuję się fotografią i zajmuję nią na wpół zawodowo, to tych zdjęć pewnie będzie dużooooo :-)
 
Masz racje, nie powinno się czytać takich rzeczy, ale często jest to nieuniknione...
Mam nadzieje, że u nas wszystko będzie dobrze i w połowie czerwca już będziemy chwaliły się fotkami naszych pociech.

W związku z tym, że pasjonuję się fotografią i zajmuję nią na wpół zawodowo, to tych zdjęć pewnie będzie dużooooo :-)

Pod warunkiem, że przy dzidzi będziesz miała czas :rofl2:
 
Witam czerwcowe Mamusie,

nieśmiało się przywitam. Zdaje się, żę też będę czerwcową mamusią, co mnie bardzo cieszy.

Poza brakiem miesiączki i bolącymi piersiami, nie mam żadnych objawów, ani zachcianek, nie wiem czy to dobrze...

Test 3-krotnie, w różnych dniach pokazał dwie mocne kreseczki.
Do lekarza idę dopiero w poniedziałek więc wtedy dowiem się czy to prawda, jeszcze w to wszystko nie wierze, a naczytałam się już tylu złych rzeczy, że wolę się nie nastawiać.

To nasza pierwsza ciąża i udało się za pierwszym podejściem :-)

Wygląda na to, że termin będę miała na około 14 czerwca, ale wszystko potwierdzę Wam w poniedziałek.
I ja także witam serdecznie :-) Też jestem w pierwszej ciąży, też trafione za pierwszym podejściem (ale jestem po laparoskopii na pco). Moja wizyta u gina dopiero za 2 tygodnie, ale póki co mam kilka teścików potwierdzających cud :-D Naczekam się na tę wizytę, ale przynajmniej powinnam usłyszeć serduszko :-) Życzę Ci, by wszystko było w najlepszym porządku. Mój termin wypadnie chyba ok.22 czerwca, ale to się jeszcze okaże :happy: Pozdrawiam wszystkie inne czerwcowe mamusie i ich maeństwa :-)
 
reklama
I ja także witam serdecznie :-) Też jestem w pierwszej ciąży, też trafione za pierwszym podejściem (ale jestem po laparoskopii na pco). Moja wizyta u gina dopiero za 2 tygodnie, ale póki co mam kilka teścików potwierdzających cud :-D Naczekam się na tę wizytę, ale przynajmniej powinnam usłyszeć serduszko :-) Życzę Ci, by wszystko było w najlepszym porządku. Mój termin wypadnie chyba ok.22 czerwca, ale to się jeszcze okaże :happy: Pozdrawiam wszystkie inne czerwcowe mamusie i ich maeństwa :-)

A czemu Wy robicie po parę testów? :-D

Ja zrobiłam jeden, Ty kilka...:rofl2:

Testy w tą stronę się nie mylą, hihi
 
Do góry