reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Dziękuję :-D

A jak się w ogóle czujesz?

Czuję się świetnie, jestem wyspana, wypoczęta, choć śpię mniej niż zwykle, nie mam żadnych zachcianek, anie mnie nie mdli ;-)
Zauważyłam tylko, że po śniadaniu mam jakby lekką zgagę, ale szybko mija.
Bolą mnie piersi, ale przynajmniej w końcu są duże :-)
Zobaczymy jak będzie dalej, mam nadzieje, że to niczego złego nie wróży i że całą ciążę będę się dobrze czuła.

A jak u Ciebie?
 
Czuję się świetnie, jestem wyspana, wypoczęta, choć śpię mniej niż zwykle, nie mam żadnych zachcianek, anie mnie nie mdli ;-)
Zauważyłam tylko, że po śniadaniu mam jakby lekką zgagę, ale szybko mija.
Bolą mnie piersi, ale przynajmniej w końcu są duże :-)
Zobaczymy jak będzie dalej, mam nadzieje, że to niczego złego nie wróży i że całą ciążę będę się dobrze czuła.

A jak u Ciebie?

A kiedy miałaś ostatni okres?

Ja na początku też nie mogłam spać, ale to z wrażenia, że jestem w ciąży :-D
Teraz mi ciągle niedobrze, piersi to czuję że normalnie eksplodują takie się wielkie robią
 
Dziewczyny, które saza granicami PL - bardzo was podziwiam, że nie chodzici do lekarza, wogóle to jakies dziwne tam zwyczaje maja, ale ostatnio mój gin mi powiedział własnie, że w PL pomaga sie wszystkim kobietom w ciązi , bo na zachodzie to dopiero od 12-13 tygodnia dopiero. Masakra. ja plamilam w 6 tygodniu, wiec będąc za granicą, nikt by mi nie pomógl.

skorpioniczka, cos mi sie wydaje, ze twoj lekarz nie ma najmniejszego pojecia o czym on mowi. bzdury do kwadratu gada.

moje mdlosci sie nasilaja. zaczelam dzis zuc orzechy laskowe, podobno ma pomagac. rzeczywiscie pomaga jak dlugo je zuje, ale ile mozna zuc orzechy laskowe?....
 
no tak :-D

Zostawisz sobie na pamiątkę.

Wszystkie 10 zrobiłaś? :-p
hehe, nie, nie wszystkie :-D Wiesz, skoro mam 2 tygodnie do wizyty u lekarza, to wolę to sobie rozłożyć w czasie (tzn. testowanie), żeby móc się uspokajać, że dzidzia tam faktycznie jest i razem czekamy na USG ;-)
Dziewczyny, a Wy po jakim czasie od - powiedzmy - pierwszego pozytywnego testowania odwiedziłyście ginegologa??
 
hehe, nie, nie wszystkie :-D Wiesz, skoro mam 2 tygodnie do wizyty u lekarza, to wolę to sobie rozłożyć w czasie (tzn. testowanie), żeby móc się uspokajać, że dzidzia tam faktycznie jest i razem czekamy na USG ;-)
Dziewczyny, a Wy po jakim czasie od - powiedzmy - pierwszego pozytywnego testowania odwiedziłyście ginegologa??

Ja test zrobiłam 3 października, 5 października hcg Bete a na 8 miałam termin u ginekologa
 
hehe, nie, nie wszystkie :-D Wiesz, skoro mam 2 tygodnie do wizyty u lekarza, to wolę to sobie rozłożyć w czasie (tzn. testowanie), żeby móc się uspokajać, że dzidzia tam faktycznie jest i razem czekamy na USG ;-)
Dziewczyny, a Wy po jakim czasie od - powiedzmy - pierwszego pozytywnego testowania odwiedziłyście ginegologa??
Ja zaraz tego samego dnia. Rano zrobiłam test i jak wyszedł pozytywnie to od razu dzwoniłam do mojego lekarza i umówiłam się na wizytę. Prywatnie oczywiście tylko był termin ale nie chciałam czekać :)
 
reklama
Ja test zrobiłam 3 października, 5 października hcg Bete a na 8 miałam termin u ginekologa
aha... czyli powiedzmy, byłaś ok. 5 tygodnia i 5 dnia ciąży (wg Twojego suwaczka)... No, ja powinnam być na wizycie u ginekologa ok. 2 dni później, tj. zaczynając 6 tydzień. A więc chyba jednak optymalnie, choć wydaje mi się to tak odległy termin... :rofl2:
 
Do góry