reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

emalia pieknie wygladasz :-) i super ze maluch rosnie i jest wsio ok :tak: czekamy na fotki :happy::happy2::tak:
A u mnie jest dobrze, Mikołaj od wrzesnia idzie do przedszkola, takze bede miala dwoje w szkole (1 i 2 klasa) i Miki przedszkolak :) a ja moze prace jakas znajde na pol etatu? bede próbowac w kazdym badz razie ;-) zobaczymy jak Miki sie oswoi z przedszkolem bo dla mnie to wydaje sie ze bedzie czarna magia :baffled::confused:
A mąz pracuje, duzo go nie ma, no leci czas do przodu :tak:
zyrraffka nie ma chyba chetnych za bardzo :p

Co do pogody to fakt w marcu bywao cieplej :szok: a teraz tak dziwnie jest, ni to zimno ni cieplo bo wiatr zawieje i od razu czlowiekowi zimno :confused::nerd: gdzie ta wiosna? :nerd: taka ciepla wiosna :p
 
reklama
Hej,

Zyraffka - ja chetna, tylko nie ma czasu sie za "robotę" wziąć :-D.

eagle - ja ostatnio tak marznę że szok. Połowa maja !!!! I wkurzam sie tylko ta pogodą. Ciepła mi trzeba...

Emalia - super że lepiej sie czujesz, i brzusio ladniutki ;-)

Liza - fajnie że u Ciebie też dobrze, młodym sie nie martw. Będzie dobrze,ma rodzeństwo to powinno mu sie podobać też w przedszkolu.

A u nas też jakoś leci. W przedszkolu dobrze, w pracy tez.

I na ciepło czekamy...
 
KPI oj tak ciepełka mi potrzeba również, od 1 maja u nas były zaledwie 3 sensowne dni kiedy było ciepło i nie padało, a teraz to masakra jak zaczęło we wtorek wieczorem padać tak pada non stop do tej pory i końca nie widać :baffled:

Liza zobaczysz jak rewelacyjnie Miki sobie poradzi, duży chłopak wkońcu już
ja zastanawiałam się czy nie posłać mojej Asi do I klasy jako 6 latki ale jednak zostaje w przedszkolu jeszcze

Anecznik zleci i Tobie, toż to już niemal połowa ;-)

Emalia pięknie wyglądasz a brzusio śliczny, koniecznie pochwal sie fotami po usg, imie już wybrane?
a moje stadko... hmmm wesoło bywa czasami... młody przechodzi jakiś nawrót buntu dwulatka i jest czasem kolorowo a reszta da się jakoś okiełznać ;-)

i pogody mi sie chce ładniej i słoneczka, za 2 tygodnie wyruszamy na Poznań i nad morze wiec jak któraś ma wtyki to ładnie się uśmiechnę i poproszę o załatwienie :-)
 
eagle - ślicznie wyglądasz, jak się czujesz?

anecznik- a co u Ciebie, jak samopoczucie??

kpi- pewnie jesienią, jak już się zrobi szaro buro i ponuro zabiorą się te które jeszcze w tyle za robotę :-D

u mnie nie za ciekawie, wczoraj mój mąż trafił do szpitala w Szczecinie (nawet nie mam jak go odwiedzić) z odmą opłucnową, już jest po zabiegu i dosyć dobrze się czuje. Kilka dni poleży w szpitalu :-:)-(
 
Witajcie, u nas szaro buro i ponuro. Własnie dziś kupiliśmy auto a w tyg. ogórdek działkowy:)Także teraz bedę miała swójnkawałek ziemi;)Ugotowałam obiad i chyba zaraz jedziemy na deser lodowy do wro bo co tu robić;(
 
To się odezwę i pochwale:) Nasz synuś jest nadal synusiem, waży 600g i jest idealnie proporcjonalny na swój wiek :)

DSC07603 (Medium).jpgDSC07602 (Medium).jpgDSC07604 (Medium).jpgDSC07605 (Medium).jpg


Liza- to ty lada moment będziesz miała troche luzu :) Trzymam kciuki za poszukiwanie pracy :)
Kpi- chyba się doczekałaś w końcu ciepełka ,zresztą jak my wszyscy :)
Eagle- mamy kilka opcji imienia. Jak na razie stanęło na Stasiu, ale jeszcze nie wiemy na 100%.
a gdzie będziecie dokładniej wypoczywać?
Zyraffka- co z mężem, jak się czuje. Wiem ,że ci cieżko, ale musisz dać sobie z tym rade. Ściskam :*
 

Załączniki

  • DSC07602 (Medium).jpg
    DSC07602 (Medium).jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 74
  • DSC07603 (Medium).jpg
    DSC07603 (Medium).jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 71
  • DSC07604 (Medium).jpg
    DSC07604 (Medium).jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 73
  • DSC07605 (Medium).jpg
    DSC07605 (Medium).jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 76
Witajcie w ten piękny słoneczny poranek :-D:-D:-D wreszcie sie doczekałam

Emalia cieszę się ze wszystko ok a skarbuś śliczny taki do schrupania :-) my będziemy w Kołobrzegu

Zyraffka jak mężu???? dajesz sobie jakoś rade???

KPI Ty chyba masz tam chody bo pogoda piękna jest, albo wysokość z jakiej się sklada prośby ma znaczenie ;-)
 
Emalia jaki przystojniak w brzuszku rośnie :-), super wyglądasz :-).


Zyraffka jak z mężem? Trzymam kciuki za szybkie wyjście ze szpitala.
 
reklama
emalia- śliczny synuś!

dzięki Dziewczyny
mąż jeśli jutro RTG będzie ok - wróci do domu.
Radzę sobie bez męża, w takich sytuacjach można się dobrze zorganizować. Zmęczona ale jest ok, dzieciaczki są bardzo grzeczne :-)
 
Do góry