reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie:-)

Lenka bardzo dziękuję za pocztówkę z życzeniami :-). Ależ zazdroszczę Wam takich Świąt.

Nadika jak się czujesz, jak u Ciebie?

Kasiek ja nie pomogę z leżaczkiem bo wydałam.

Co za pogoda, nic mi się dziś nie chce robić.
 
reklama
Hej,
wyniki krwi mam dobre więc nie było przeciwskazań by dostać chemię i wczoraj znów mnie zatankowali. Na razie czuję się dobrze choć nie ukrywam że zmęczenie mi dokucza. Ale te wyjazdy do Poznania męczą. Rano mam być do 9, pobierają krew potem przychodzą wyniki i jak dobre to lekarz rozpisuje chemię którą musi mi przygotować laboratorium i tak czekam do ok 14 aż mi chemię przyniosą i kapie sobie przez ok 2 godz. To czekanie w szpitalu najbardziej męczy tymbardziej że są tylko dwa pokoiki dla tych co mają dzienną chemię a pacjentów dużo więcej i albo uda się zająć miejsce w pokoju albo na korytarzu. Podróz do domu długa bo to piątek i po drodze korki i wczoraj wracaliśmy 3 godz więc w domu dopiero o 20 byłam. Tak więc cały dzień z głowy.
badanie kości wyszło dobre - kości czyste. Genetyczne badania też mam w porządku. Onkolog mówiła że leczenie idzie po ich myśli i rokowania nadal dobre.
 
nadiczko- wspaniałe wieści, szkoda tylko, że nie ma dogodniejszych warunków do leczenia. Jesteś super dzielna, trzymam kciuki z całych sił, żebyś szybciutko wyzdrowiała !!!!



kasiek- trzymam mocno kciuki, to już niedługo :-) nie pomogę niestety z leżaczkiem
 
Nadiko jestem z tobą myslami, cieszę się że idzie dobrze! Wytrzymasz jeszcze troszkę i ta cała meczarnia pojdzie w niepamięc. Trzymam caly czas kciuki!!!!!!!


Kasiek snilas mi się dzisiaj!!! Czy ty czasami nie rodzisz? Tylko nas nie zapomnij poinformowac :p Buziaczki kochana, bedzie dobrze i pojdzie raz dwa!!
 
reklama
Nadika super :-),bardzo się cieszę z wiadomości. Przykro mi że nie ma dobrych, dogodnych warunków w szpitalu.
 
Do góry