reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Cześć kochane!!! Dziękuję każdej z Was za pamięć :-) na razie trzymam się w 2 paku i nic nie wskazuje na to że urodzę w najbliższym czasie :-D Jutro wizytuję już w szpitalu, mam nadzieje że nie będziemy wywoływać tylko sama akcja postąpi do przodu :tak: proszę o kciuki i dam znać jak tylko Adaś pojawi się na świecie ;-)
 
reklama
Kasiek to poproś męza o przyśpieszenie akcji porodowej:-D i biegaj po schodach:-D końcówka niestety najgorsza ale naciesz się brzusiem i rób foty bo niedługo go nie będzie:-) Życzę szybkiego i bezbolesnego porodu(a Ty masz mieć cc??) I czekamy na następce mojej Zosi:-D juz nie będzie tu najmłodsza:-D(Bosze mój dupus zaraz 4mies:szok:)
 
KAsieńko ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Witaj maluszku na świecie:-) i Dla dumnego bracisza też gratulacje:* niech dzidzia duża rośnie i zdrowa będzie:**************Czekamy na wieści
 
eagle - zimy nie było i przesilenie wiosenne nieco dłuższe :-)

Dopiero zobaczyłam gratulacje dla rozpakowanej :-) chyba coś przegapiłam :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Moje ogromne gratulacje :-)


Dobrze, że teraz jeszcze nie moja kolej :-)
 
reklama
Liza- a dziękuję. Po połowie już lepiej się czuje, a tak to bywało różnie. Mały kopie jak szalony. W najbliższy poniedziałek mam USG w 3D więc pokaże Wam jakieś fotki :) No chyba ,że chcecie zobaczyć wieloryba :-D
Jak tam twoje łobuzy i mąż. Wszystko u Was dobrze?

Anecznik- czyżbym to ja była następna???:szok: Jak się czujesz? Wiesz już kto tam?

Eagle- jak tam Twoja wesoła gromadka?
Żyrafka- co tam u Was. Pokaż swoje ślicznookie dzieciaczki :)


Dziewczyny piszcie co u was ?

A to my :zawstydzona/y:

2 0tc (Medium).jpg
 

Załączniki

  • 2 0tc (Medium).jpg
    2 0tc (Medium).jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 63
Do góry