reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Lenka tylko pozazdrościć takich świąt :)

a my tradycyjnie jedno święto u teściów a drugie u moich rodziców. Tylko się siedziało, dziećmi zajmowało i jadło :)

kurczę coś mnie pobiera, gardło boli i ogólnie jakieś złe samopoczucie :/ a w piątek chemia, mam nadzieję że mi przejdzie i bez problemu mnie zatankują :)

Dziewczyny czy któraś z Was pracuje w Zusie??? potrzebuje pewnych informacji :confused:
 
witajcie poświętecznie



Nadika jak zdrówko, mam nadzieje że lepiej, udało sie pojechać do Poznania??

Lenka cieszę się że wyjazd sie udał, mam nadzieję ze wypoczęliście wszyscy, dziękuje za kartkę :*

Milusia jak Zosiaczek, obyło sie bez jakiegos wiekszego choróbska??



Edit:
Kasiek hop hop a Ty nadal w dwupaku czy masz dla nas jakąś niespodziankę już ????
 
Ostatnia edycja:
Eagle - dzięki za pamięć :) jeszcze w 2-paku niestety, ale już ledwo żyję :( końcówka tragiczna...

Nadika - jak się czujesz kochana??

Ponawiam pytanie tutaj: macie na sprzedaż tani leżaczek dla dzidziusia? pilnie kupię
 
reklama
Do góry