reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie. :-)

Nie odpisuję Wam bo poczytałam po łepkach tylko.


Wczoraj byłam na wizycie.
Mam wysoki cukier po 50 g glukozy z 96 skoczył na 173. mam skierowanie na zrobienie testu z krwi żylnej jeszcze, żeby potwierdzić czy potrzebuje diety czy nie. Okaże się za 2 tygodnie na kolejnej wizycie.
Pozatym bóle głowy , które miewam, dobrze jeśli jakoś dam radę przeczekać, jeśli jednak będą bardzo uciążliwe, to dostanę skierowanie do neurologa, chociaż gin mówi, ze w ciąży wolałby żebym nie zaczynała żadnego leczenia, ale po ciązy pewnie mnie czeka neurolog.
dzieciątko zdrowe, waży 220-240 g i fika niezłe koziołki.

I znam już płeć - będzie SYN :-)


A i jeszcze prośba. czy widziała może któraś z Was jakieś ładne bluzki czy tuniki na allegro. Chodzi mi o takie na wesele. Dla mnie nic w oko jakoś nie wpadło.
 
reklama
Witam kochane. Ja już po śniadanku i czekam na wypis z tego więzienia, tylko że u nas wypisy są dopiero o 13- 14. Masakra! Ja już chce do domku.
Scorpioniczkaa gratuluje Synka. Ja też czekam na swojego Jasieczka :)
 
witajcie o poranku, właśnie skonsumowałam śniadanko, którym najadło by się z pięć osób:-):-D ciekawa jestem gdzie ja to wszystko mieszczę:-D:-D
ja też dziś zrobiłam badania krwi(morfologię), HBS i HCV i tak sobie uświadomiłam,ze niedługo czeka mnie próba glukozowa i mam nadzieję,że będzie tak prosta jak w pierwszej ciąży, jak piłam duszkiem tą glukozę to panie w laboratorium patrzyły na to z niedowierzaniem:-):-)
 
Witam z rana,

Jakoś tak mi się strasznie wstawać nie chciało, ale muszę się dzisiaj w końcu za jakąś naukę wziąć, bo sesja za pasem a ja nadal nic nie umiem:szok::szok::szok:

Gratuluję wszystkich wczorajszych wieczornym wizyt:-)

Właśnie sobie sprawdziłam, że jestem w 5 miesiącu ciąży :-D Gapa ze mnie, ale ostatnio kiedy widziałam się z rodzinką to pytali się mnie który to miesiąc a ja na to że nie wiem, że to 17 tydzień :-D Liczę tylko tygodniami więc nawet się nie zastanawiałam który to miesiąc ale że 5 to już brzmi poważnie :-)
NIe możliwe żebyś była w 5 miesiącu, bo znaczyłoby to że jeszcze ponad drugie tyle przed Tobą. A ciąża nie trwa przecież 10-11 miesięcy:-)
Mnie też teściowa się ostatnio pytała który to miesiąc, powiedziałam że liczę na tygodnie, no i powiedziałam ze 15 tydzień, podzieliła przez 4 i stwierdziła że 5 miesiąc. Ale nie można też tak tego liczyć bo wychodziłoby na to ze ciąża będzie trwać 10 miesięcy. Tak więc już sama nie wiem jak to liczyć:confused::confused:
 
Powiem Ci Paulka ,że ja nie miło wspominam krzywą cukrową i trochę sie denerwuje. A na ostatniej wizycie moja ginka wspomniała ,że na nasępnej wizycie dostane skier. Bleeee!!!!
 
Witam się i ja:-) tez właśnie jem sniadanko:-)

Witajcie. :-)

Nie odpisuję Wam bo poczytałam po łepkach tylko.


Wczoraj byłam na wizycie.
Mam wysoki cukier po 50 g glukozy z 96 skoczył na 173. mam skierowanie na zrobienie testu z krwi żylnej jeszcze, żeby potwierdzić czy potrzebuje diety czy nie. Okaże się za 2 tygodnie na kolejnej wizycie.
Pozatym bóle głowy , które miewam, dobrze jeśli jakoś dam radę przeczekać, jeśli jednak będą bardzo uciążliwe, to dostanę skierowanie do neurologa, chociaż gin mówi, ze w ciąży wolałby żebym nie zaczynała żadnego leczenia, ale po ciązy pewnie mnie czeka neurolog.
dzieciątko zdrowe, waży 220-240 g i fika niezłe koziołki.

I znam już płeć - będzie SYN :-)


A i jeszcze prośba. czy widziała może któraś z Was jakieś ładne bluzki czy tuniki na allegro. Chodzi mi o takie na wesele. Dla mnie nic w oko jakoś nie wpadło.

gratuluję synka:-)

ale wczoraj pisałyście:-)ledwo to nadrobiłam.

miłego dzionka
 
Witam i ja, mam nadzieje ze u was rowniez pieknie swieci sloneczko :tak:
Dziewczyny gratuluje wczorajszych udanych wizyt i swietnyh wiadomosci!:-D
Kajdusia super ze wizyta udana, i dobrze ze nie musialas pchac samochodu pod gore :-p Nie ma to jak wszechwiedzacy maz! a jak tam paluszek i przeziebienie?
Scorpioniczka gratuluje synka!
zdec ciaza trwa w zasadzie dziesiec miesiecy :-) a dokladnie 10x28dni czyli miesiecy ksiezycowych :tak:
kpi moj tez wodnik :tak::-D:-D baardzo fajny znak
Witam wszystkie nowe czerwcoweczki, ale sie robi nas duzo!
ide was nadrabiac :-p
 
Ostatnia edycja:
Witam z rana,

Jakoś tak mi się strasznie wstawać nie chciało, ale muszę się dzisiaj w końcu za jakąś naukę wziąć, bo sesja za pasem a ja nadal nic nie umiem:szok::szok::szok:

Gratuluję wszystkich wczorajszych wieczornym wizyt:-)


NIe możliwe żebyś była w 5 miesiącu, bo znaczyłoby to że jeszcze ponad drugie tyle przed Tobą. A ciąża nie trwa przecież 10-11 miesięcy:-)
Mnie też teściowa się ostatnio pytała który to miesiąc, powiedziałam że liczę na tygodnie, no i powiedziałam ze 15 tydzień, podzieliła przez 4 i stwierdziła że 5 miesiąc. Ale nie można też tak tego liczyć bo wychodziłoby na to ze ciąża będzie trwać 10 miesięcy. Tak więc już sama nie wiem jak to liczyć:confused::confused:


bo to są pełne miesiące:-) czyli cw skończonym dziewiątym rodzisz a jakby na to spojrzec inaczej zacząłby się 10:-) aj jakos tak to sobie tłumaczę:-)bo w końcu miesiąc to przynajmniej 4 tygodnie
 
Witam i ja, mam nadzieje ze u was rowniez pieknie swieci sloneczko :tak:
Dziewczyny gratuluje wczorajszych udanych wizyt i swietnyh wiadomosci!:-D
Scorpioniczka gratuluje synka!
zdec ciaza trwa w zasadzie dziesiec miesiecy :-) a dokladnie 10x28dni czyli miesiecy ksiezycowych :tak:


ide was nadrabiac :-p
Zawsze mi się wydawało że 9 miesięcy + 7 dni
 
reklama
Do góry