reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Powiem Ci Paulka ,że ja nie miło wspominam krzywą cukrową i trochę sie denerwuje. A na ostatniej wizycie moja ginka wspomniała ,że na nasępnej wizycie dostane skier. Bleeee!!!!

współczuje, ja po prostu w pierwszej ciąży pochłaniałam wszystko co słodkie(co było dziwne bo urodziłam chłopaka) i taka glukoza nie była mi straszna, ale wiem,ze moje koleżanki brały cytrynę na badania i wciskały sok z cytryny i to trochę podobno pomaga:-):-)
 
reklama
Koriander ma racje. Liczy się miesiące księżycowe a nie zwykłe. Ostatnio mi położna to tłumaczyła.
Aaaaa to już wiem jak to liczycie.:-):-) Bo jakoś tak dla mnie to za szybko, ledwo się poznawałyśmy a już 5 miesiąc, ale rzeczywiście.:-) U mnie się zacznie 20 stycznia, jeżeli licząc na miesiące.:-)
Fajnie, bo to znaczy że już coraz bliżej:-)
 
zdec mi tez tak polozna tlumaczyla, ale przy tym dodala ze sprawdza sie to w wypadku regularnego, 28-dniowego cyklu. :sorry2: Generalnie to 40tyg z dozwolonymi wachaniami +2tyg lub -2tyg. I jak tu rodzic bez stresu :confused::blink:
 
zdec mi tez tak polozna tlumaczyla, ale przy tym dodala ze sprawdza sie to w wypadku regularnego, 28-dniowego cyklu. :sorry2: Generalnie to 40tyg z dozwolonymi wachaniami +2tyg lub -2tyg. I jak tu rodzic bez stresu :confused::blink:


Dobrze będzie:-) w ostatnich tygodniach z doświadcznia wiem że chce się miec już to wszystko za sobą bez względu na ból i strach przed porodem:-)
 
Witam i ja!
Już po śniadanku trzy kanapasy z białym serkiem i dzemikiem :szok:kiedyś zjadłabym tylko jedną i to dopiero po10 a teraz trzy hm to już jest jedzenie za troje acha i jeszcze przylepka uwielbiam je chleb jest codzień najpierw obkrojony z przylepasów:-D
ewelinamariusz-gratuluje córeczki może już teraz bez pomyłki.
skorpioniczka-gratuluje synusia.

Dziwnie rzeczywiście te miesiące się oblicza każdy ma swój sposób ja teraz też licze na księżycowe miesiące ale w poprzedniej ciąży liczyłam inaczej jak miałam termin na24 to miesiąc liczyłam że się zaczyna każdego24 dnia każdego miesiąca
 
Dziewczynki życzę miłego dnia i za dużo nie pisac mi tu prosze bo po wyjściu ze szpitala Was nie nadrobię:) AJ lecę się pakować i jade do tego szpitala....mam nadzieję że będzie dobrze i zaraz wypiszą...Trzymajcie kciuki bo troszkę się boję o swoje maleństwa.......Ajk wróce to dam znać:p

Trzymamy kciuki bardzo mocno. Będzie dobrze.:tak::-)


Witajcie. :-)

Nie odpisuję Wam bo poczytałam po łepkach tylko.


Wczoraj byłam na wizycie.
Mam wysoki cukier po 50 g glukozy z 96 skoczył na 173. mam skierowanie na zrobienie testu z krwi żylnej jeszcze, żeby potwierdzić czy potrzebuje diety czy nie. Okaże się za 2 tygodnie na kolejnej wizycie.
Pozatym bóle głowy , które miewam, dobrze jeśli jakoś dam radę przeczekać, jeśli jednak będą bardzo uciążliwe, to dostanę skierowanie do neurologa, chociaż gin mówi, ze w ciąży wolałby żebym nie zaczynała żadnego leczenia, ale po ciązy pewnie mnie czeka neurolog.
dzieciątko zdrowe, waży 220-240 g i fika niezłe koziołki.

I znam już płeć - będzie SYN :-)

Gratuluję synusia. Ale Wam wczesnie robią testy na glukozę:szok:u nas zawsze w dwudziestym którymś tygodniu (nie pamiętam dokładnie). Ja z synem też miałam za wysoki wynik i musiałam iśc na kolejny test z obciążeniem 75g glukozy (bleeeeeeee), bo moja ginka mówi że to z 50g sa niedokładne... Na szczęście drugi wyszedł dobrze:tak:i Tobie też życzę dobrych wyników:-)
 
Ja miesiące ciąży liczę od daty ostatniej miesiączki, czyli u mnie 28 dnia zaczyna się każdy miesiąc. Zresztą to i tak mało ważne, czy bedziemy chodziły w ciązy 9 czy 10 miesięcy to i tak poród nas nie minie :tak: i potwierdzam, że im bliżej porodu tym bardziej juz się chce mieć maleństwo przy sobie, a strach przed porodem jest coraz mniejszy. Ból porodowy - to taki rodzaj bólu o którym szybko się zapomina, więc głowa do góry. Nie będzie źle.
 
Dziwnie rzeczywiście te miesiące się oblicza każdy ma swój sposób ja teraz też licze na księżycowe miesiące ale w poprzedniej ciąży liczyłam inaczej jak miałam termin na24 to miesiąc liczyłam że się zaczyna każdego24 dnia każdego miesiąca

Ja też tak liczę:tak:nawet w kalendarzu sobie zapisuję hihi
 
witajcie. wczoraj troszke nabroilam w pracy,wszystko mi z rak lecialo :D mamy straty w szkle :D gdyby chcieli mi odciagnac od wyplaty to bym zarobila duuuzo mniej ;/
jakas poddenerwowana bylam .
dziewczyny gratuluje udanych wizyt,i dobrych wiadomosci :D ja ide za dwa tygodnie ale nie spodziewam sie niczego ciekawego z tego usg, same mrowki widac ,a zeby dziecko zobaczyc musze umysl wytezyc :D za to w lutym ide na 3d,choc sie do nich dodzwonic nie moge :no:
 
reklama
Do góry