reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
dziewczyny współczuje Wam tych wymiotów mnie naszczescie Bóg ochronił przed nimi.....

Mi tez sie udalo :) A co do smakow to mnie bardziej ciagnie do slodyczy - zwlaszcza ciast i ciastek, do owocow - glownei do pomaranczy, a mieso moglabym jesc raz na tydzien albo i rzadziej... Ale poki co nie laczylam jeszcze sledzia z czekolada, wiec smaki 'ciazowe' chyba jeszcze przede mna :)
 
Mi tez sie udalo :) A co do smakow to mnie bardziej ciagnie do slodyczy - zwlaszcza ciast i ciastek, do owocow - glownei do pomaranczy, a mieso moglabym jesc raz na tydzien albo i rzadziej... Ale poki co nie laczylam jeszcze sledzia z czekolada, wiec smaki 'ciazowe' chyba jeszcze przede mna :)

ja też mięsa jakoś nie mogę jeść, jeszcze kotleta w panierce zjem, ale nic poza tym
 
Witam wieczorowo,

Na początku chciałam podziękować za mile przyjęcie.

Ciężko was nadrobić. Strasznie duo piszecie a ja dopierowieczorem mogę na neta siąść:baffled: Ja miałam neprzyjemne dolegliwości do 14 tyg ciąży. Wymiotów było mało ale ciągle było mi niedobrze. Na szczęście mam już to zas obą. Za to teraz mogłabym ciągle jeść:szok: Już od ranna ssie mnie w żołądku... Będę musiała jakoś zapanować nad zachciankami;-)
Witaj. Mamy termin na ten sam dzień:tak::-D
Będziemy jednymi z pierwszych rodzących czerwcówek. Hehe, a jak ja będę miała tak jak w poprzedniej ciąży to ok 2 tyg przed terminem jak urodzę to może drugie dziecko będę miała z taką samą data co pierwsze:-D

.... tak siedze sobie i co chwilke patrze na akwarium ktoro mamy w pokoju u nas okociła nam sie rybka w nocy i mamy takie maluszki i tak sobie plywaja a moja córcia pojadła i juz dała kilka kopów mamusiu z rana hi hi:tak::-D:-D
My też mamy akwarium i moja córa 1,5 roczna jest zachwycona rybkami. Twoja pociecha też będzie z chęcią się im przyglądać:tak:

A ja czuję sie fatalnie, juz cały tydzień mnie trzyma ból gardła i suchy kaszel:-( W nocy najgorzej bo nie moge spać. Wczoraj jeszcze zdecydowałam się pójść do pracy żeby im pomóc, to cały dzień kaszlałam na ludzi.
Wracaj do zdrówka.Ja w poprzedniej ciąży piłam syrop Stodal. Ale piłam też 2 razy dziennie herbatę lipową z dodatkiem soku malinowego cyrtyny i miodu. Sprawdzony sposób na przeziębienia. U mnie zawszedziała:tak:

Hejka. Udało mi się w końcu włączyć mój internet.Coś słaby zasięg mają w tym szpitalu. No właśnie, leże już drugi raz. Było podejrzenie ,że mi wody odchodzą, ale fałszywy alarm,. Za to znaleźli mi ,że mam mało potasu i zły mocz , i dostaje kroplówki. Dzidzia zdrowy i duży. No i najważniejsze- na 98 % będzie SYNUŚ!!!
Trzymamm kciuki za ciebie i dzidzie. Pewnioe troszkę ci się dłuży czas. Dobrze że masz dostepdo neta:tak:

A ja jestem załamana po wizycie u lekarza....Mam skierowanie i jutro ląduje w szpitalu:wściekła/y:
no ja to po pierwsze poszłabym do tego innego lekarza jak dziewczyny mówią. Mialam leżana poprzednią ciążę. Od 21 tyg ciągle w łóżku. Też krótka szyjka. Wszystko za mnie mąż robił. Śniadanie do łóżka itp, ird. Męczarnia,.... ale opłaciło się. Dzidzia urodziła się zdrowa, a to najważniejsze:tak:Ty może z powodu ciąży bliźniaczej musisz od razu w szpitalu leżeć... nie zaszkodzi skonsultować jednak tej decyzji z innym lekarzem.

Po pierwsze troszkę zazdroszczę tym dziewczynom które jeszcze pracują lub coś robią poza domem. Za mnie niestety zadecydował pracodawca i chyba od 8 tyg. siedzę na zwolnieniu- nikt nie liczył się z moim zdaniem ani zdaniem mojego lekarza- ciąża to nie choroba. Z drugiej strony może i lepiej bo ja właściwie gdzieś do 16 tyg nie robiłam nic innego tylko wymiotowałam(przez co trafiłam do szpitala zresztą) niestety siedzenie w domu nie wpływa pozytywnie na mnie ale chyba też i na maluszka :no: Najważniejsze jest jednak zdrowie maleństwa. W związku z tym,że trochę się nudzę zaczęłam przyglądać się rzeczom dla dzieci. Jak myślicie czy to nie za wcześnie? oglądałam już nawet wózki w sklepie.... po drugie fajnie, że już niektóre z Was znają płeć maleństwa ja idę na drugie usg 13.01 więc może wtedy się dowiemy. Po trzecie - przepraszam że się tak rozpisałam. Pozdrawiam
To że nie pracujesz to może mieć plusy. Teraz wyspisz się bo po porodzie to może być różnie;-) Poza tym mniej stresów będziesz przechodziła a to na dziecko dobrze będzie działało. Uszy do góry:tak:

Lece spać. Postaram się zaglądać do wasjak najczęściej:-)
 
Aaaaaaaaaaale się rozpisałyście dziś:szok:ale nadrobiłam już:tak::-D

ewus2090 trzymam kciuki, żeby było wszystko ok:tak: mam nadzieję że za długo Cię w szpitalu nie będa trzymali. W poprzedniej ciąży miałam problemy z szyjką i potem rozwarciem, ale skończyło się dobrze i Tobie też tego życzę.

A teraz już uciekam do łóżeczka. Dobrej nocki:-)
 
reklama
WITAM
PONOWNIE PO WIZYCIE

Popierwsze to nie synuś to buła pomyłka a teraz na 100 córaaaaaaaaa
po drugie piekna i zdrowa ale bardzo niegrzeczna niechciala sie pokazac
ALE TO NAPEWNO W TATUSIA
 
Do góry