reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Dzień doberek:tak:

ja juz po śniadanku, nadrobiłam, a produkowałyście wczoraj że hej:szok:

ewelinamariusz gratuluje córeczki, z tego co pamiętam to masz chyba 2 chłopców więc córeczka super prezent;-)
kajdusia pewnie cudownie było posłuchać bicia serduszka:tak::tak:, a sytuacja z samochodem pierwsza klasa:-D
nikiforka - wow, mi krew ostatnio leciala ale bardzo delikatnie, krwotoków nigdy nie miałam, dobrze ze sobie poradziłaś, ja bym pewnie spanikowała:szok:
Elizka21 - mam szansę Cię wyprzedzić:-D, termin wg OM na 1 czerwca a według usg na 27 maja, ale i tak dzieciaczek zdecyduje kiedy zagości w moich ramionach, już nie mogę się doczekać:tak::tak:
ewus2090 zyczę żeby długo Cie w tym szpitalu nie trzymali:tak:
scorpioniczka dobrze ze z dzidziusiem ok:-), gratuluje synka!! a z cukrem sobie poradzisz:tak:
emalia82 - pamiętam jak mi się w dniu wypisu dłużyło:wściekła/y:, ale najważniejsze, że już do domu idziesz:tak:

Wszystkim życzę miłego dnia:tak:
 
reklama
Kasiulka_1980 ten co jest na ich stronie internetowej.. dzwonie z komorki i bez 061 i z tym a albo zajety,albo 10sygnalow i nikt nie odbiera;/
 
bywało czasem ciezko ale mąż jest kochany i to bardzo a ja czasem taka wredna dla niego jestem ;-);-);-);-)

to milego spacerku

kochana, dziękuję za opis pod fotką:) A z której dekady jesteś wodniczkiem? Bo wiele o sobie mogę napisać ale że wredna jeste,m dla męża...to z pewnością nie:tak::tak::tak:
I nasze raczki też się chyba różnią. Mój Pan Raczek jest z zewnątrz powściągliwy, bywa wredny i niedobry, trzyma emocje w sobie, dokucza, nie mówi komplementów, zawsze stawia na swoim... ale serduszko ma gorące...Jak twierdzi jego babcia- mężczyźni w tej rodzinie kochają całym sercem...nie słowem... Czasem jest mi z tym źle...ale wysterczy że przytuli i znikają wszystkie problemy:) Aaaaaaaaaale się uzewnętrzniłam z rana:-D:-D:-D
 
Ponieważ moje wredna pani ginekolog badając mnie stwierdziła że mam zbyt krótka szyjkę...prawie w ogóle jej nie mam i muszę trafić do szpitala bo nie donoszę ciąży....Tym bardziej że to bliźnięta....


Ewus 2090 - nic sie nie bój, zrobią badania i zlecą dalsze wskazówki jak postępować. Ciąża ciąży nie równa, zamiast martwić się płciami i innymi bzdurkami sama widzisz, że najważniejsze jest zdrowe dziecko i spokojne jego donoszenie - ja trzymam kciuki napewno będzie dobrze.
 
Witam - jestem po sniadaniu i zaraz pakuję się do szpitala, zatem nic jutro nie napiszę, na upartego mogłabym wziąść laptopa ale po co - 7 rano melduję się na Izbie i nie wiem tylko czy mnie wypuszczą jutro wieczorem czy w sobotę - daj Boże żeby nie dłużej

:szok:
 
Witajcie.
Ja dzisiaj na badankach rano wbyłam, wróciłam o 8 i odrazu do łóżka i niedawno wstałam i jakaś taka skołowana jestem.

Dziewczyny jakie miałyście zlecane do tej pory badania, bo mój lekarz za pierwszym razem zlecił mi tylko morfologię,OB, WR i glukozę oraz mocz, a teraz tylko morfologia WR i mocz i nic więcej, nie wiem czy powinno tak być, bo słyszałam ze dużo więcej badań się wykonuje:confused:
 
Witajcie.
Ja dzisiaj na badankach rano wbyłam, wróciłam o 8 i odrazu do łóżka i niedawno wstałam i jakaś taka skołowana jestem.

Dziewczyny jakie miałyście zlecane do tej pory badania, bo mój lekarz za pierwszym razem zlecił mi tylko morfologię,OB, WR i glukozę oraz mocz, a teraz tylko morfologia WR i mocz i nic więcej, nie wiem czy powinno tak być, bo słyszałam ze dużo więcej badań się wykonuje:confused:


ja w pierwszej ciąży miałam dokładnie tak jak ty tak samiutko identycznie :happy2:
 
reklama
Do góry