reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

anecznik no wlasnie sek w tym ze ja tez jestem lwem :-) ale jestem typowa męda spod tego znaku,nie dla kazdego,ale jak ktos mi sie nie podoba to ma przerabane.. nie obrazaj sie ;p ja w horoskopy nie wierze nic a nic. nawet ich nie czytam , ale to co o mnie pisza zgadzza sie ;] biada jak mam sie klocic z lwem albo skorpionem. ziemia az drzy :tak::-D

Gdybym była typowym lwem to pewnie bym się obraziła i jeszcze zaczęła warczeć :-D Mi jednak bliżej do lwiątka niż do lwicy :-D Mój facet jest koziorożcem i cieszę się że nie będę miała dwóch koziorożców w domu, ponieważ z dwoma tak wielkimi uparciuchami to chyba bym zwariowała :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak to wszystko jest nie doopisania
Jestem w ciązy poraz trzeci ale tak szybko czas leci ze sie zapomina jakie to uczucie
Mój maz tez jest LWEM I SYNEK TEŻ
Urodzili sie tej samej daty 21 sierpnia a córci 12 czerwca może sieuda ze nasze dzieciątko tez jakos tak wyjdzie
 
Hej.
Czytam was i czytam a tu mi ciągle stron przybywało :-D myśłam że nie doczytam już...:zawstydzona/y:
Gratuluję wszystkim co sie dowiedziały jaka bedzie płeć!:tak:
Witam nowe mamusie:-)
Ja w tym tyg ide badania robic i za tydzien 14ego do lekarza idziemy z mężem :tak: mam nadzieje ze zrobią mi usg i może sie dowiem wreszcie czy w brzuszku dziewczynka czy chłopczyk. Dla mnie to w sumie obojętne, córke i synka mam ;-) ale czuje ze dziewczynka bedzie.
Kopie już fajnie i coraz częsciej już czuje:-)
 
lenka- mój mężus jest rakiem:) Tyyyypowy męski przedstawiciel tego znaku- stanowczy, chodzi swoimi ścieżkami, uuuuupaaaarty jak osioł... No i jeśli potwierdzi się mój termin, to nasze Maleńswto tez będzie rakiem:) Wstępny termin miałam na 24 czerwca- urodzinki mojego mężusia:):):), imieninki teściowej i babci:)....Aaaaaaaaale by się uzbierało uroczystości na jeden dzień. U nas w domu często opowiada się teraz historię, jak to do teściowej na imieniny pozchodziły się tłumy gości, a ona się bidna nagotowała i pojechała na porodówkę:) Imieninki przerodziły się w pępkowe:):):) Zwłaszcza że szanowny Pan teśc, mając 2 córki trafił w końcu SYNA:) Lubię słuchać tej historii...

witam wszystkie nowe koleżanki. Super że nas przybywa. Życzę Wam tooony zdrówka

u mnie rodzice to raki ... dodatkowo mam termin porodu w urodziny taty, więc jest przeszczęśliwy ... a dwa dni później tata ma imieniny, moja najlepsza przyjaciółka urodziny a tydzień później są urodziny mojej mamy! :-)
już powiedziałam, żeby od 27 czerwca na 2 tygodnie urlopy pobrali ...

kochane, z mężem z spod znaku wodnika też często niełatwo ...
 
ja tam kompletnie się nie znam na znakach zodiaku:-) ja - bliźniak, mąż - byk, córcia - panna i całkiem nieźle razem funkcjonujemy:-)
 
reklama
Do góry