reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
droga Paulko 82 - wiesz nie chciałabym was denerwować swoimi problemami. Nie życzę nikomu naprawdę nikomu tego co sama przechodzę. Jest tak wiele każdego dnia kobiet, które dowiadują się że przed nimi amnio, że nawet tego sobie nie wyobrażałam.
Wigilię i święta chyba zapamiętam do końca życia - łzy lały się strumieniami i jak sobie pomyslałam, w że nstępne święta kruszynki może z nami nie być to koniec - nikt w domu nie mógł mnie uspokoić. Ale trudno stało się, wiem, że moje nt nie jest aż takie wysokie bo są takie gdzie maluchy mają 6mm 7mm i 8mm i rodzą się zdrowe, ale już rzadziej. Mam na szcęście wspaniałego mężą, który podnosi mnie na duchu, koleżanki z tego forum i z forum o nt i dzięki wam jakoś funkcjonuję. Nawet ostatniego usg nie wklejałam bo się boję - nie wiem czego ale poprostu mam cykora. Dziękuję Tobie za miłe słowa i wsparcie.

nie ma za co dziękować, bo gdybym ja coś takiego przechodziła to też oczekiwałabym wsparcia nawet od teoretycznie obcych mi osób, a pewnie pamiętasz jak wszystkie przezywałyśmy każdego Aniołka na forum, i każda zła wiadomość jest dla nas ciosem, i ciężko cieszyć się własnym szczęściem,kiedy ktoś obok Nas martwi się o zdrowie swojego maluszka.
 
Witam w przedostatnim moim dniu na L4 - od środy wracam do pracy ...

koriander - mąż dostał śnieżką w ucho - jak radziłaś - zobaczymy dzisiaj czy pomogło ;)

AniaCh83 - grtuluję Chłopczyka i dobrych wieści ;), ze zdrowy!

Anik79 - super to Twoje dziecię ...

pati1159 - trzymam kciuki, żeby jednak była to Twoja wymarzona dziwczynka ... usg często się mylą więc masz jeszcze duuużą szansę ;), dobrze, że maluch zdrowy ....

paulka82 - miłej i pomyślnej wizyty życzę

gniesha - taka malutka żyłka to nie powód do strachu, tak jak pisały dziewczyny prawdopodobnie jakiś maleńki krwiaczek, dobrze, że masz dziś wizytę to się uspokoisz ...

krakowianka79 - po to jesteśmy, żeby wysłuchać i wspierać ... cieszymy się każdym sukcesem i smucimy niepowodzeniem, trzymamy kciuki za wszystkie na wzajem i dodajemy sobie otuchy . .. tak więc pisz śmiało i nie mjej wątpliwości
a ja myślę, że badanie potwierdzi, że jest ok z dzidziusiem i stres minie ;)

lena - może nie biegnij jak brzuszek boli, a jak wrócisz daj znać ...
 
oj...ciężko się nam zaczął pierwszy tydzień Nowego Roku. Trzymam za wszystkich mocno kciuki.

krakowianka- ja też słyszałam o przypadkach dzieci, których nt przekraczało 5mm i urodziły się zdrowe. Bardzo trzymam za Was kciuki. Pamiętaj zeby do nas zaglądać. Czekamy na wieści od Ciebie

lenaDTR- tylko spokojnie...u mnie mam wrażenie nerwy nasilają wszelkie bóle. Na pewno wszystko będzie dobrze

paulka82- powodzenia na wizycie, daj znać jak poszło
 
Kochane czy czas pracy kobiet w ciazy powinnien byc skrócony:??
Gniesha kochana ja myślę że to woda gazowana narobiła ambarasu bo nigdy nie piła a wczoraj się ochlałam jak świnka:)
 
Ostatnia edycja:
krakowianka-fajnie że do nas wreszcie zaglądasz i zaglądaj jak najczęściej po to tu jesteśmy,dobrze że już jesteś spokojniejsza wyobrażam sobie co przeżywasz ale trzeba wierzyć i byc dobrej myśli więc głowa do góry i czekaj na spokojnie na wyniki:tak:
Siedze już sobie w pracy i lece zaraz obok do sklepu po słodką bułeczke i sobie zjem ze słabiutką kawką:-p
 
Kochane czy czas pracy kobiet w ciazy powinnien byc skrócony:??
Gniesha kochana ja myślę że to woda gazowana narobiła ambarasu bo nigdy nie piła a wczoraj się ochlałam jak świnka:)

Podczas ciąży nie wolno Ci pracować:

  • po godzinach — szef nie może Ci zlecać godzin nadliczbowych,
  • w nocy (czyli od 21.00 do 7.00) — jeśli taką pracę wykonywałaś dotychczas, pracodawca musi zmienić Ci rozkład zajęć i umożliwić wykonywanie pracy poza porą nocną.
Kobieta w ciąży może maksymalnie pracować osiem godzin dziennie. Jeśli byłaś zatrudniona w innym systemie pracy, np. w systemie tzw. równoważnego czasu pracy (praca co drugi dzień po 12 godzin), pracodawca ma obowiązek to zmienić.
 
krakowianka witaj fajnie że się odezwałaś całe święta i okres noworoczny zastanawiaaliśmy się z M co u ciebie słychać mieliśmy madzieje że wszysko ok nie denerwuj się na zapas sama zresztą wiesz lepiej że nie jest żle a napewno koaże się ze będzie wszystko ok i przyszłe święta spędzicie z waszym zdrowiutkim dzidziusiem
 
Podczas ciąży nie wolno Ci pracować:

  • po godzinach — szef nie może Ci zlecać godzin nadliczbowych,
  • w nocy (czyli od 21.00 do 7.00) — jeśli taką pracę wykonywałaś dotychczas, pracodawca musi zmienić Ci rozkład zajęć i umożliwić wykonywanie pracy poza porą nocną.
Kobieta w ciąży może maksymalnie pracować osiem godzin dziennie. Jeśli byłaś zatrudniona w innym systemie pracy, np. w systemie tzw. równoważnego czasu pracy (praca co drugi dzień po 12 godzin), pracodawca ma obowiązek to zmienić.
jeśli jest to praca przy komputerze to czas pracy z 8 godzx musi zostać skrócony do 4 godz
 
reklama
itam sie z rana dziewczynki w sumie to nie takie rano ale tak dobrze jakos mi sie spało ze niedawno wstałam:szok::szok::szok: nawet nie słyszalam jak mąż do pracy sie szykował:no::no::no:


ale zjadłam szybko toscika i serek homo bo taka głodna sie obudziałm ale juiz sie najadłam i bede zaraz zabierac sie za pisanie pracy potem zrobie szybciutko obiadek i o 16 jedziemy do Lekarza:tak::tak::tak::tak: w koncu prawie 5 tyg nie widziałam swojego bąbelka i mam nadzieje ze lekarz moze dzisiaj juz okresli płeć bo ma dobre usg i na 3D moze cos zobaczy

dziewczyny które maja dzisiaj wizyte tez trzymam kciuki za same pomyslne wieści ja odezwe sie dopiero wieczorkiem okolo 19-20 jak wroce

krakowianka- nie zamartwiaj sie wszystko bedzie dobrze bede trzymała kciuki
 
Do góry