reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witajcie dyiewczyny,przepraszam ze sie dawno nie odzywalam,ale mam ciezka depresje.Dopiero dochodze do siebie.Mialam napisac jak po wizycie na USG 4d ale dowiedzialam sie ze na 60% chlopak,kolejny...Planowalismy plec no i ksiazkowo powinno byc na dziewczynke,mamy juz 2 chlopcow a tu teraz prawdopodobnie 3.Moj maz sie cieszy a ja tak strasznie bylam nastawiona na dziewczynke ze nie moglam dojsc do siebie.Lekarz powiedzial ze ponizej 20 tc ciezko stwierdzic plec bo narzady chlopca i dziewczynki sa bardzo podobne.Ja na Usg mialam 17 tc.Powiedzial ze dziewczynji tez maja "patyczki"ktore sie wchlaniaja jako wargi sromowe.Moje malenstwo ma "patyczek"ale nia widac jajeczek,tylko cos bardziej przypominajacego pochwe ale twierdzi ze "patyczek" jest za dlugi zeby mogl sie wchlonac,chyba ze dziewczynka bedzie miala duze wargi.Sama nie wiem czy mi to mowil po to abym miala nadzieje i nie zalamala sie od razu czy faktycznie tak jest.Powiedzial ze mam sie zglosic na to USG w 21 tc i wtedy juz bedzie wiadomo.Teraz psychicznie czuje sie dobrze i ciesze sie ze dzidzius jest zdrowy,ma 5 paluszkow bo tak pieknie pozowal ze widzialam jak przybil"5".pozdrawiam Was serdecznie i przepraszam za zajecie pol stronki,buziaki:-)

powiem Ci,że ja tez od początku jestem nastawiona na dziewczynkę, ale od jakiś dwóch tygodni mam przeczucie,ze to jednak będzie chłopak, idę dziś na wizytę więc może już coś się dowiem, ale jeszcze się nie nastawiam, bo jak pisały dziewczyny myślę,ze to jeszcze za wcześnie, w pierwszej ciąży o synku na 100% dowiedziałam się na USG połówkowym czyli w 20 tyg,a wcześniej lekarz twierdził,że idzie na chłopaka,ale dziewczynki nie wyklucza
nie stresuj się bo nie pomożesz ani sobie ani maleństwu, a pamiętaj,ze każde dziecko odczuwa uczucia mamy i twój smutek na pewno też :-):-) głowa do góry, przecież to tylko 60% więc wszystko się może jeszcze zmienić:-):-) trzymam za to mocno kciuki,żeby była dziewczynka:-)
 
reklama
Witam dziewczyny,

Koniec laby dla mojego męża i mnie obudził jak wstawał o 8 do pracy:-(
Co do płci to trzymam kciukasy żebyście wszystkie miały to o czym marzycie:-)
 
ja wybieram sie na usg 3D w 24tc,czyli w polowie lutego dopiero :no:
chce miec pewnosc ze jak juz bedzie widac co tam siedzi,to bedzie to na conajmniej 100% :-D
dzsiaj sie zwazylam, i wychodzi na to ze przytylam 4kg;/ mam nadzieje ze mojej mamy waga oszukuje,bo chudlam i chudlam,a tu nagle 4kg wiecej :wściekła/y:
 
A tak wogóle to witam wszystkich w poniedziałkowy ranek, :-):-)
mój trzylatek po dwutygodniowej przerwie poszedł dziś do przedszkola, ale jak Go rano budziłam po 7 to spytał czy może iść dziś na wagary:-):-D, chyba muszę czasem się ugryźć w język, bo to ja wczoraj stwierdziłam że jak nie będzie mi się chciało rano wstawać to najwyżej Patryk pójdzie na wagary i mały to wychwycił :-):-D

mam dziś na 15:40 wizytę i siedzę jak na szpilkach a najgorsze,że mój mąż ze mną jednak nie pójdzie, bo zmienili mu grafik i musi iść dziś na popołudnie do pracy:wściekła/y::-(
na szczęście idzie tez moja przyjaciółka, jej mąż i mój synek więc nie będę sama:-)
 
Witam:-D

nawet udalo mi sie o w miare sensowenj porze wstać:), no ale nowy tydzien nowego roku się zaczał trzeba go energicznie zaczać, więc może od śniadanka;-)
pati życzę Ci z całego serca, żeby 60% się obróciło, bo to tylko 60% a nie np 99%:tak:
paulka82 - trzymam kciuki za wizyte:)
 
hej dziewczynki

ja coś czuję że tez poznam płec dopiero na usg 3d w 20 tygodniu...aaaaa taaaka jestem ciekawa:)

Wczoraj pierwszy raz poczułam nieśmiałe gilgotanie w brzuszku:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) Cudoooowne uczucie:tak:

Za to dzis rano się przestraszyłam. Na wkładce zauważyłam "żyłkę" krwi...taką maciupką, jakby jakieś naczynko pękło. Nie plamię, brzuch mnie nie boli...ale i tak sie bardzo zdenerwowałam. Na szczęście mam dziś wizytę wieczorem. Wydaje mi się jednak ze jakby cos było nie tak to bym plamiła..jak sądzicie?

Miłego dzionka
 
Witam o poranku :-) Chociaz pewnie wiekszosc z was juz dawno w pracy :sorry2:

Dzis mnie malenstwo tak zaczelo kopac o 6 rano ze sie zerwalam z lozka i nie wiedzialam przez chwile co sie dzieje.. Dopiero jak potrzymalam obie rece na brzuchu to sie uspokoila i chyba poszla spac ;-). Ja oczywiscie po malej kanapce z pomidorem rowniez.

Widze ze na dzis juz zaplanowane wizyty, Paulka, gniesha i ktos jeszcze? Trzymam kciukasy!

Pati rozumiem twoje uczucia, ale nic jeszcze nie jest przesadzone.. Nie stresuj sie tak bardzo bo to rzeczywiscie nie wplywa dobrze na dzidziusia, u nas to pierwsze dziecko wiec nie mielismy preferencji ale wyobrazam sobie ze pozniej sie one pojawia, przy nastepnych. Pati masz wspaniale zdrowe maluchy dziekuj za nie bogu bo to naprawde najwazniejsze :blink:
 
A tak wogóle to witam wszystkich w poniedziałkowy ranek, :-):-)
mój trzylatek po dwutygodniowej przerwie poszedł dziś do przedszkola, ale jak Go rano budziłam po 7 to spytał czy może iść dziś na wagary:-):-D, chyba muszę czasem się ugryźć w język, bo to ja wczoraj stwierdziłam że jak nie będzie mi się chciało rano wstawać to najwyżej Patryk pójdzie na wagary i mały to wychwycił :-):-D

mam dziś na 15:40 wizytę i siedzę jak na szpilkach a najgorsze,że mój mąż ze mną jednak nie pójdzie, bo zmienili mu grafik i musi iść dziś na popołudnie do pracy:wściekła/y::-(
na szczęście idzie tez moja przyjaciółka, jej mąż i mój synek więc nie będę sama:-)

Dzieci szybko podłapują, czasem nie to co trzeba:-) Ale będziesz miała dzisiaj odstawę:-) Przy takiej obstawie musi być wszystko dobrze;-)

hej dziewczynki

ja coś czuję że tez poznam płec dopiero na usg 3d w 20 tygodniu...aaaaa taaaka jestem ciekawa:)

Wczoraj pierwszy raz poczułam nieśmiałe gilgotanie w brzuszku:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) Cudoooowne uczucie:tak:

Za to dzis rano się przestraszyłam. Na wkładce zauważyłam "żyłkę" krwi...taką maciupką, jakby jakieś naczynko pękło. Nie plamię, brzuch mnie nie boli...ale i tak sie bardzo zdenerwowałam. Na szczęście mam dziś wizytę wieczorem. Wydaje mi się jednak ze jakby cos było nie tak to bym plamiła..jak sądzicie?

Miłego dzionka

Sądzę że jakby się coś działo to byś cały czas krwawiła, nawet jeżeli to byłoby mało krwi. Może miałaś jakiegoś maluteńkiego krwiaczka, o którym nawet nie wiedziałaś i który być może teraz pękł.
Ale całe szczęście że masz dzisiaj wizytę, bo jak zobaczysz swoją kruszynkę to się uspokoisz:-)
 
A ja miałam iść na zabawę przedszkolną, ale sama nie wiem...boję sie czy nie zaszkodzi:szok:z Wojtusiem miałam problemy z donoszeniem, więc teraz dmucham na zimne. Z drugiej strony dawno już nigdzie nie byliśmy, więc chętnie by sie poszło... Sama nie wiem. Jakaś taka niezdecydowana jestem ostatnio...:baffled:
 
reklama
Witam w NOWYM ROKU- dawno mnie u was nie było ale wiecie dlaczego więc napewno mi wybaczycie.

Byłam nieobecna od 21.12 myślami i ciałem chyba też, to są niemiłe przeżycia a czas bardzo nerwowy.:-(

Kobitki życzę wam i waszym maluszkom w tym Nowym Roku przedewszystkim zdrowia, szczęśliwych wizyt, porodów i spełnienia marzeń.;-)

Trzymajcie za mnie i moją kruszynkę kciuki 7 stycznia idę na amniopunkcję do szpitala u nas w Poznaniu. Na wyniki czeka się 3 tygodnie i to pewnie będzie czas okropnego stresu. Nareszcie trafiłam na super lekarza, który odrazu przystąpił do działania pomimo małego zagrożenia jak sam stwierdził ( Przypomnę nt u kruszynki 3mm na innym sprzęcie 4mm to był 13tc i 4 dni- reszta ok, kość nosowa jest).
Mam nadzieję, że to nt już więcej nie urosło. Boję się spojrzeć 7 stycznia na ekran usg, że zobaczę tam jakieś nie wiem niepożądane rzeczy. Łudzę się, że to nt to jakaś infekcja moja albo ta tarczyca z którą walczę. Po wynikach i uzyskaniu prawidłowego kariotypu robione jest w 20 tc dokładne echo serca malucha zeby wykluczyć ewentualne wady lub w razie ich wystąpienia zaraz po porodzie zabrać malucha na stół kardiologiczny. Wiecie - przeczytałam wszystkie mozliwe artykuły o nt i fora, więc jest masa takich podwyższonych nt i z reguły wszystkie badane maluchy po amnio okazują się zdrowe. Jest i procent tych które faktycznie są chore ale jest on stosunkowo mały, zwykle przy nt 5 i w górę. Ale co ja wam głowę zawracam swoim problemem - jeżeli zanudziłam to przepraszam.

Pozdrawiam was serdecznie
 
Do góry