reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witam Was serdecznie

ja już po porannej wizycie u nowego lekarza. i jestem bardzo zadowolona. lekarz bardzo konkretny, wszystko tłumaczy, na wszytskie pytania odpowiada. Z dzidziusiem wszytsko dobrze, mówi, że on tu widzi dziewuchę, bo nic tu nie "dynda". Ale gdzieś w 23-24tyg da mi skierwoanie na 4d, więc obaczymy.

Cieszę się bardzo.

Mam pyatnie do cobry18 zdecydowałaś się na tego lekarza? Bo jeśli nie to dziś muszę odwołać wizytę.



Gratuluję córeczki!:-):-):-) I przede wszystkim tego że jest zdrowa.

Krakowianka super że się odezwałaś. Wiem że teraz masz strasznego stresa, ale jak dziewczyny wcześniej pisały jeszcze nie wszystko przesądzone. Nawet jeżeli będzie wynik amniopunkcji, to jeszcze wszystko nie będzie jasne. Dopiero jak urodzisz to będziesz mieć pewność. Przydałoby Ci się wypocząć i przestać chociaż przez chwilę o tym myśleć.... wiem że łatwo mi powiedzieć... ale wierzę że wszystko będzie dobrze i urodzisz zdrowe dzieciątko. Trzymam kciuki z całej siły za Ciebie i Agnieszkę, która coś ostatnio się nie odzywała.
 
Witajcie!
Bardzo bardzo bardzo dawno mnie tutaj nie było. Pojawiłam się kilka razy na początkowych stronach. Wtedy jeszcze nie wiedziałam czy będę czerwcóweczką czy lipcóweczką.
19 grudnia miałam kolejne USG po którym został wyznaczony termin porodu. Nasz Maluszek ma pojawić się na świecie 30 czerwca. Chyba z Was wszystkich to chyba mam najpóźniejszą datę porodu :-D:-D
Mam do Was pytanie: czy czujecie już ruchy swoich Kruszynek? Jeżeli tak to jak to u Was wygląda - znaczy kiedy poznałyście, że to dobija się Kruszynka?
 
Witaj nikiforka, chyba nie jestes jedyna na sam koniec czerwca, wiec sie niczym nie przejmuj :tak: I pamietaj ze zawsze moze sie wachac 2 tygodnie w przod i w tyl :tak:
U mnie ruchy "objawily" sie w swieta, kiedy lezalam rano w lozku, i bylo to tak specyficzne ze po prostu od razu wiedzialam ze to jest TO. Wczesniej pojawialy sie jakies bulgotki, babelki, laskotki, przelewanie ale nigdy nie wiedzialam co to dokladnie jest. A teraz z dnia na dzien staja sie mocniejsze, maz juz tez czuje reka pukniecia i ruchy :-D:-D Nadal jednak tylko kiedy leze rozprostowana na lozku, alez to wciagajace zajecie tak lezec i czuc pod dlonia mala istotke...

A jak jest u ciebie?
 
Wiecie u mnie suwaczek pokazuje 16 tydzień ciąży ale z USG wynika, że ciąża jest o tydzień młodsza czyli tak na prawdę u mnie 15 tyg więc mocno się zastanawiam czy to możliwe, że JUŻ!! Ale jak piszecie o tych bulgotkach, bąbelkach, łaskotkach to już nie mam wątpliwości :-D ale to jeszcze takie nieśmiałe stukania, już się nie mogę doczekać mocniejszych kopnięć - choć niech nie będą za mocne i nie w nerki ;-);-)no i chciałabym aby mój mężulek też mógł poczuć swojego Maluszka.

Pati
- trzymam mocno mocno kciuki aby jednak pojawiła się na waszym świecie dziewczynka!! Jeżeli jednak będzie chłopak to zawsze możecie jeszcze 4 raz spróbować ;-):tak: Mój teść to modli się o wnuczkę bo sam ma 3 synów a bardzo chciał dziewczynkę ale teraz ma 3 synowe i wszystkie jak córki traktuje :-D:-D więc równowaga zachowana.

A tak w ogóle to u mojego męża to przewaga płci męskiej jest zastraszająca. Nie wiem co jest ale chyba plemniki męskie to jakieś turbodoładowanie u nich mają i prześcigają żeńską część :-) nie dając jej dojść do słowa :-) zobaczymy jak to będzie u nas...
 
Witajcie dziewczyny :-D
Askut - jak to miło dobre wiadomości przeczytać z rana:-) oby tylko takie nas spotykały
Krakowianka79 - wszystko na pewno będzie dobrze, ważne jest pozytywne myślenie, musi sie ułożyć i nie ma innej opcji! Z całej siły będę trzymać kciuki za to byś miała siłę i żeby Twój dzidziuś był zdrowiutki:tak:
paula24211, paulka82, gniesha - powodzenia na wizytach:-) widzę jest dziś na co czekać :tak:
Gosia***- myślę, że warto wybrać sie na przedszkolną zabawę ;-):-)
 
reklama
ja wcinam juz obiadek jakos taka głodna byłam ze nie wytrzymałabym zanim mąż o 15 przyjedzie..... juz byma chciała jecha na wizyte ale juz po 13 wiec jeszcze tylko troszke:tak::tak::tak::tak:

ja to wczoraj czulam silne kopniaczki chyba z 5 i za kazdym razem mowie ojej ale kopie jakos nie moge sie przyzwyczaic hi hi:-):-):-):-) to takie dziwne a zarazem słodkie uczucie:tak::tak::tak:


wiecie ze ja tez caly czas mysle o Agnieszce... bardzo dawno sie nie odzywała mam nadzieje ze nic sie nie stało:no::no::no:
 
Do góry