reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witajcie w ten piękne snieżno - słoneczne niedzielne południe:-)
Własnie wróciliśmy z rodzinką z kościoła i o ile do tej pory nie wszyscy znajomi wiedzieli że spodziewamy się drugiego maluszka, to po dzisiejszej mszy już wiedza wszyscy:-) moja Wiktoria jak ksiądz pytał za co sie modlimy zgłosiła się i powiedziała na cały kościół: modlimy się za to by nasz dzidziuś urodził się zdrowy:-) mi się tak miło zrobiło na serduszku, kochana ta moja córeńka:-)
Ale masz super córcie:tak:

Czesc dziewczyny. Strasznie dlugo tu nie zagladalam. Jakos tak wyszlo. Przyjechalam na swieta do domku i nie mam czasu siedziec przy kompie. Wciaz cos sie dzieje...no i sporo sie wydarzylo.
aaaa wczoraj dowiedzielismy sie,ze to bedzie CHLOOOPAAAAK!!! nie moge uwierzyc do tej pory. Chyba nawet troszke bardziej wolalam chlopca,ale teraz jestem w ciezkim szoku,bo nie wierzylam sie uda. Ja mam same siostry,moj maz tez i moja mama ma tylko siostre. No i moja siostra w kwietniu urodzi coreczke :)
Poza tym z moim dzieciciem wsyztsko ok. Jest duzy,kilka dni wiekszy :) Termin przesunal sie na17.06. A ja przytylam tylko 2kg! choc brzuch juz sterczy jak nie wiem co :) buziole
Gratki!!!!!!To już drugi chłopak na forum jak narazie:-):-)

Kurczę aż sama już bym tak bardzo chciała wiedzieć:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Witam mamusie :-)
Iiwka nic sie nie stało rozumiem co forum to inne zasady a moderatorzy muszą o to dbać wiem doskonale o tym i dobrze że tak jest...
hefi dzięki za odpowiedź świetnego zakupu dokonałaś ja niestety nie wiem na co jeszcze się zdecydować czy pozostać przy Kubusiowym starym łóżeczku czy kupić turystyczne choć wiem że tak jak Magda i inne kobietki napisały to lepsze jest zdecydowanie szczebelkowe łóżeczko...
Gratuluję kolejnej mamie pierwszych ruchów dzieciaczka:-D
Kreatorka dzięki wielkie za miłe powitanie i za pochwałę dla Kubusia:-D
AniuCh83 Gratuluję chłopca
ja się może dowiem za 2 tyg jak sie nie odwróci bo Kubuś właśnie mi wyciął taki numer:-D
 
Witajcie dyiewczyny,przepraszam ze sie dawno nie odzywalam,ale mam ciezka depresje.Dopiero dochodze do siebie.Mialam napisac jak po wizycie na USG 4d ale dowiedzialam sie ze na 60% chlopak,kolejny...Planowalismy plec no i ksiazkowo powinno byc na dziewczynke,mamy juz 2 chlopcow a tu teraz prawdopodobnie 3.Moj maz sie cieszy a ja tak strasznie bylam nastawiona na dziewczynke ze nie moglam dojsc do siebie.Lekarz powiedzial ze ponizej 20 tc ciezko stwierdzic plec bo narzady chlopca i dziewczynki sa bardzo podobne.Ja na Usg mialam 17 tc.Powiedzial ze dziewczynji tez maja "patyczki"ktore sie wchlaniaja jako wargi sromowe.Moje malenstwo ma "patyczek"ale nia widac jajeczek,tylko cos bardziej przypominajacego pochwe ale twierdzi ze "patyczek" jest za dlugi zeby mogl sie wchlonac,chyba ze dziewczynka bedzie miala duze wargi.Sama nie wiem czy mi to mowil po to abym miala nadzieje i nie zalamala sie od razu czy faktycznie tak jest.Powiedzial ze mam sie zglosic na to USG w 21 tc i wtedy juz bedzie wiadomo.Teraz psychicznie czuje sie dobrze i ciesze sie ze dzidzius jest zdrowy,ma 5 paluszkow bo tak pieknie pozowal ze widzialam jak przybil"5".pozdrawiam Was serdecznie i przepraszam za zajecie pol stronki,buziaki:-)
 
Witajcie dyiewczyny,przepraszam ze sie dawno nie odzywalam,ale mam ciezka depresje.Dopiero dochodze do siebie.Mialam napisac jak po wizycie na USG 4d ale dowiedzialam sie ze na 60% chlopak,kolejny...Planowalismy plec no i ksiazkowo powinno byc na dziewczynke,mamy juz 2 chlopcow a tu teraz prawdopodobnie 3.Moj maz sie cieszy a ja tak strasznie bylam nastawiona na dziewczynke ze nie moglam dojsc do siebie.Lekarz powiedzial ze ponizej 20 tc ciezko stwierdzic plec bo narzady chlopca i dziewczynki sa bardzo podobne.Ja na Usg mialam 17 tc.Powiedzial ze dziewczynji tez maja "patyczki"ktore sie wchlaniaja jako wargi sromowe.Moje malenstwo ma "patyczek"ale nia widac jajeczek,tylko cos bardziej przypominajacego pochwe ale twierdzi ze "patyczek" jest za dlugi zeby mogl sie wchlonac,chyba ze dziewczynka bedzie miala duze wargi.Sama nie wiem czy mi to mowil po to abym miala nadzieje i nie zalamala sie od razu czy faktycznie tak jest.Powiedzial ze mam sie zglosic na to USG w 21 tc i wtedy juz bedzie wiadomo.Teraz psychicznie czuje sie dobrze i ciesze sie ze dzidzius jest zdrowy,ma 5 paluszkow bo tak pieknie pozowal ze widzialam jak przybil"5".pozdrawiam Was serdecznie i przepraszam za zajecie pol stronki,buziaki:-)

Dlatego własnie moja gin nawet nie sprawdza płci na tym etapie, bo łatwo o pomyłkę. Jeszcze nie wszystko przesądzone, ale najważniejsze że dzidziuś zdrowy. Doskonale rozumiem, ze chciałabyś córkę, jednak najważniejsze zdrowie malucha. Moja sąsiadka tez nie była pocieszona, gdy urodził jej się trzeci syn, ale okazał się tak kochanym dzieckiem, że teraz mówi że to chyba nagroda za poprzednich dwóch urwisów:-D:-D:-D Ważne że to Twoje maleństwo, sądzę że przysporzy Ci tyle samo radości bez względu na to, czy będzie dziewczynką czy chłopcem. Ale skoro marzy Ci się cória, to oczywiście mocno trzymam kciuki za "wchłonięcie patyczka" i oby urodziła sie zdrowa księżniczka.


A ja właśnie skończyłam szopkę Betlejemską na ten konkurs:tak::-D:-):-D:-):-D:-) i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu:cool2:teraz mogę wreszcie spokojnie iść spać.
Dobranoc moje drogie mamusie:tak::-)
 
Dlatego własnie moja gin nawet nie sprawdza płci na tym etapie, bo łatwo o pomyłkę. Jeszcze nie wszystko przesądzone, ale najważniejsze że dzidziuś zdrowy. Doskonale rozumiem, ze chciałabyś córkę, jednak najważniejsze zdrowie malucha. Moja sąsiadka tez nie była pocieszona, gdy urodził jej się trzeci syn, ale okazał się tak kochanym dzieckiem, że teraz mówi że to chyba nagroda za poprzednich dwóch urwisów:-D:-D:-D Ważne że to Twoje maleństwo, sądzę że przysporzy Ci tyle samo radości bez względu na to, czy będzie dziewczynką czy chłopcem. Ale skoro marzy Ci się cória, to oczywiście mocno trzymam kciuki za "wchłonięcie patyczka" i oby urodziła sie zdrowa księżniczka.


A ja właśnie skończyłam szopkę Betlejemską na ten konkurs:tak::-D:-):-D:-):-D:-) i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu:cool2:teraz mogę wreszcie spokojnie iść spać.
Dobranoc moje drogie mamusie:tak::-)
dziekuje Ci za mile slowa,moj maz tez twierdzi ze to za wczesnie i jakos jest dziwnie spokojny "na dziewczynke".Czas pokaze mi depresja przeszla.Ja nastawilam sie na kolejna plec meska,a moze to proba dla nas?!
 
dziekuje Ci za mile slowa,moj maz tez twierdzi ze to za wczesnie i jakos jest dziwnie spokojny "na dziewczynke".Czas pokaze mi depresja przeszla.Ja nastawilam sie na kolejna plec meska,a moze to proba dla nas?!
A np u mnie jest odwrotnie ja bym chciała dziewczynkę a mój mąż chłopca i mam jakieś dziwne przeczucia w kierunku kobietki a jak będzie czas pokaże:tak:
Dobrej nocy mamusie.
 
Cytat:
Napisał Gosia***
CZY KTÓRAŚ Z WAS NA L4 BYŁA KONTROLOWANA PRZEZ ZUS????? Ja się bardzo boję...:szok::-(


witajcie.moja kolezanke kontrolowali dwa razy juz:) byla tylko w bankomacie a w drzwiach pisemko,ze ma pisemnie wytlumaczyc gdzie byla i co robila.. wmowila im ze sie zle czuje i ze nie otwiera drzwi ,a domownicy maja klucze..i uwierzyli,bo kaske wyslali :)

ale mnie kregoslup boli ;/
 
reklama
Witam!
Jejku po takiej przerwie i spaniu do 10 ciężko było córcie do przedszkola obudzić chciała spać i koniec ale jakoś się udało.
pati-nie martw się ja pewnie niedługo dowiem się że będe mieć trzecią córcie najwyżej się wymienimy hi hi hi:-D:-D:-Dja myśle żeby zrobić 4d po 20 tyg to już dobrze widać co i jak ale wczoraj mówie do mojego że może lepiej zaczekamy do porodu i dopiero się dowiemy bo ja chyba ze strachu nie pójde na to usg a on na to wybij sobie z głowy mósimy wiedzieć wcześniej bo nie wytrzymam tak długo.
 
Do góry