reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

ja mam Paulka wizyte na 17 juz sie nie moge doczekac zrobiłam juz wyniki krwi wszystko jest ok;-)

ja tez staram sie spac na lewym boku bo tak najzdrowiej...

a ja DZISIAJ poczułam już wyraźnego kopa:szok::szok::szok::szok: ale to było takie śłodkie wczesniej czulam maluszka jak przykladalam rece do brzuszka a dzisiaj siedziałam i go poczulam dostałam doladnie 2 kopniaczki:-):-):-):-)

ja zabieram sie do pisania pracy wiec zycze Wam milego popołudnia:tak::tak::tak:
 
reklama
magdalena-właśnie trzeba wybrać a z tym ciężko tyle tych rogali jest ja stwierdziłam że do poniedziałku muszę się zdecydować:tak:też w poprzedniej ciąży pakowałam sobie poduchy między nogi:-D
 
witam was dziewczyny po nowym roku w końcu trochę wypoczęłam leżałm dzisiaj do 12 jak wstałam i sie ubrałam to przyjechali moi rodzice załapali sie na obiad poraz pierwszy użyłam parowaru który dostałam na swięta powiem ze nawet nam smakowało no i ile nmiej roboty z przygotowaniem
 
Hej dziewczyny, tak was czytam i jestem w szoku, ja przytyłam już 6kg, mój organizm chyba nadrabia bo przed ciążą ciągle byłam na diecie.
Też zastanawiam się nad tym rogalem, ciekawa jestem czy one są miekkie czy raczej twarde?
 
reklama
Ja od świąt śpię z rogalem i nie wiem, jak mogłam kiedyś bez niego żyć!!! Jest rewelacyjny! Przypuszczam, że po ciąży dalej będę z niego korzystać :-)
 
Do góry