reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
Hejo mamuśki:tak::tak:;-)
Co tam słychać???? Widzę że teat spania się pojawił.Ja śpię na lewym boku z nogą zgiętą-więc problemu nie ma:tak::-)
W poniedziałek muszę badania zrobić bo później nie mam jak a i tak 11 mam wizytę więc nie będzie tak źle:tak:;-):tak:
Muszę się Wam przyznać że ostatnio mam myśli na dziewczynkę i nie mogę się doczekać wizyty w lutym,bo "powinnam się " dowiedzieć jaka płeć,chyba że dzidziuś zadecyduje inaczej:-D:-D:tak::-D
 
Badaicka - no w końcu, bo juz myślałam, ze tu nigdy nie zajrzycie - myślę, że wiele dziewczyn skorzysta z Twoich zdolnosci kulinarnych (nie ma to jak reklama);-)
Andzia :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

witamy i juz Cie dopisuje do listy:tak:
Dziekuje bardzo :-)

Witaj Madziu jak miło Cie widzieć:-D
Hmm ja jestem tak samo zaskoczona jak ty i to z tego samego powodu :-D
A na nk dawno nie gadałyśmy bo ja mam kompa sprawnego ok 1.5 mies no cóz nadrobimy zaległości prawda??:-D
No jak nie jak TAK :-):-):-):-D:-D:-D

ja zaczne niedługo 20 tydzien i mam narazie 2,5 kg więcej wiec nie jest zle, tylko ze w pierwszym trymestrze schudlam 6 kilo, więc w sumie to dalej jeszcze jestem na minusie:)
Kochana ja w pierwszej ciazy w pierwszych 4 miesiącach schudłam 6 kg a potem przytyłam 20 :szok::szok::szok: czego oczywiście żadnej z Was nie zycze
 
Hejo mamuśki:tak::tak:;-)
Co tam słychać???? Widzę że teat spania się pojawił.Ja śpię na lewym boku z nogą zgiętą-więc problemu nie ma:tak::-)
W poniedziałek muszę badania zrobić bo później nie mam jak a i tak 11 mam wizytę więc nie będzie tak źle:tak:;-):tak:
Muszę się Wam przyznać że ostatnio mam myśli na dziewczynkę i nie mogę się doczekać wizyty w lutym,bo "powinnam się " dowiedzieć jaka płeć,chyba że dzidziuś zadecyduje inaczej:-D:-D:tak::-D
Hej Iwka ja mam na mysli ciagle chłopca i kupuję wszystko na chłopca:)Ciekawe teraz w Poniedziałek mam wizyte al \e chyba bez USG:)
 
No nie za bardzo...bo ja mieszkam w Anglii teraz a siostra ma ślub w Polsce....i to wyklucza choćby możliwość bujania sie przy wolnych kawałkach....Nie moge latać i nie zaryzykowałabym już nawet gdybym mogła....Chyba że chce aby moje dziecko załapało sie na darmowe loty z Anglii do Polski w razie porodu na pokładzie:-D

no tak zapomnialam wiec latanie odpada:-:)-:)-(

no czasem tak jest dzidzia najważniejsza i trzeba o nia dbać:tak::tak::tak::-)
 
a ja gdzieś wyczytałam że najlepiej dla dziecka jak się śpi na lewym boku bo na prawym coś tam go może przygniatać. Musze sobie zamówić tego rogala napewno okarze się pomocny:tak:, pamiętam w poprzedniej ciąży jak wpychałam poduszki między nogi i pod brzuch bo nie szło się ułożyć:-D super wynalazek z tym rogalem

a co do wagi to stoje w miejscu, ale sie nie martwie bo poprzednio zaczełam przybierać na wadze od 20 tygodnia i tylko brzuch mi urósł:-D
 
a ja gdzieś wyczytałam że najlepiej dla dziecka jak się śpi na lewym boku bo na prawym coś tam go może przygniatać. Musze sobie zamówić tego rogala napewno okarze się pomocny:tak:, pamiętam w poprzedniej ciąży jak wpychałam poduszki między nogi i pod brzuch bo nie szło się ułożyć:-D super wynalazek z tym rogalem

a co do wagi to stoje w miejscu, ale sie nie martwie bo poprzednio zaczełam przybierać na wadze od 20 tygodnia i tylko brzuch mi urósł:-D
na allegro sa fajne rogale i nie drogie:)
http://www.allegro.pl
/item861378041_karmienie_oryginalny_fatty_snake_www_fatty_pl.html
zobaczcie:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry