reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

witam Was jeszcze swiatecznie

fajnie czyta sie Wasze swiateczne opowiesci, tyle pozytywnych emocji

cale swieta u rodzicow, wczoraj wieczorem pojechala juz moja slodka bratanica
jest boska, potrafi juz tyle rzeczy i pachnie jak budyn waniliowy
zaraz zatesknilam za swoim maluchem
a moj maluszek spisuje sie swietnie, nic mi nie dolega, na wszystko mam ochote i mdlosci przeszly zupelnie
dalsza rodzinka tez juz wie i wszyscy zadowoleni i zycza nam szczescia
super uczucie
 
reklama
Koriander- cudownie, że czujesz już ruchy dziecka- poznanie płci, ruchy i wszystko to w Polsce- ale wyjątkowe i wzruszające macie te Święta :-) Dzieki za poradę w sprawie zmiany opatrunku- posłuchałam Cię i pomogłam sobie wodą utlenioną i powolutku puściło:-)

Ta poducha to dokładnie taka: Poduszka dla kobiet w ciąży i do karmienia ROGAL (857920058) - Aukcje internetowe Allegro jeszcze raz polecam, uwielbiam ją! :-D

Dobra, muszę wstać, bo jeszcze z łóżka piszę :zawstydzona/y: Miłego świętowania!!!
 
Koriander- cudownie, że czujesz już ruchy dziecka- poznanie płci, ruchy i wszystko to w Polsce- ale wyjątkowe i wzruszające macie te Święta :-) Dzieki za poradę w sprawie zmiany opatrunku- posłuchałam Cię i pomogłam sobie wodą utlenioną i powolutku puściło:-)

A masz czucie w tym palcu? Ja pół roku temu ciachnęłam się szklanką przy myciu, też skończyło się szwami, a czucia w palcu w 100% do dzisiaj nie mam... ponoć poprzecinałam sobie nerwy, a to się z 3 lata regeneruje :rofl2:
 
A masz czucie w tym palcu? Ja pół roku temu ciachnęłam się szklanką przy myciu, też skończyło się szwami, a czucia w palcu w 100% do dzisiaj nie mam... ponoć poprzecinałam sobie nerwy, a to się z 3 lata regeneruje :rofl2:
Na razie trudno powiedzieć co w tym palcu czuję, a czego nie... na razie tylko takie mróweczki, zobaczymy jak się zagoi... Mam jednak nadzieję, że będę mieć czucie w 100%- trochę mnie teraz nastraszyłaś....:-( 3 lata to kurcze długo :shocked2:
 
Ania - ja mam podobnie jak Ty - w I trymestrze lekkie mdłości, a teraz mam odruchy wymiotne i silnie reaguję na zapachy:szok: a płaczę na zawołanie

Oj, dobrze wiedzieć, że nie jestem sama ;-). A co na to lekarz? Skąd mamy te nowe dolegliwości? Ja wizytę mam 29, spróbuję się czegoś dowiedzieć...myślałam, że to może dziecko tak fika, lecz szwagierka powiedziała mi, że to raczej nie możliwe, by od tego były te objawy...może to hormony cd. ;-).

Z okazji Świąt ...troszkę spóźnione, ale najszczersze życzenia Spokojnych, Radosnych Świąt! Życzę Wam w Nowym Roku cudownych radosnych rozwiązań, wielu pięknych, tylko pozytywnych wzruszeń, szczęścia, radości, zdrowia dla Was i Waszych dzieci , zarówno tych narodzonych i tych które jeszcze świata nie widziały! Pozdrawiam
 
Na razie trudno powiedzieć co w tym palcu czuję, a czego nie... na razie tylko takie mróweczki, zobaczymy jak się zagoi... Mam jednak nadzieję, że będę mieć czucie w 100%- trochę mnie teraz nastraszyłaś....:-( 3 lata to kurcze długo :shocked2:

Jak masz mróweczki to też możesz nie miec czucia. Ale to nic strasznego tylko to jest takie dziwne. Niby Twój palec a jednak czujesz jakby nie Twój...

Ale na szczęście ten stan ustępuje z czasem ;-)
 
Witajcie w ten świateczny dzionek:-D w tym roku bylismy na dwoch wigiliach, wiec ciekawa jestem mojej wagi no i na wieczor to wygladalam jakbym conajmniej w 6 m-cu byla:-D gratulacje i usciski tez byly bo rodzina meza oprocz tesciow nic nie wiedziala, ale nie zdazylismy sie pochwalic bo sami zauwazyli:-D
wracam do świetowania dalej:cool2: pozdrawiam:tak:
 
Witam i ja ;)

Oczywiście najedzona ale cóż, są Swięta i nie mam tyle sił, żeby nie jeść!
A wszystko takie pyszniutkie ....

Teraz odpoczywamy i czekamy na wizytę przyjaciół :-)

kajdusia - ja też taki kojec - rogal od męża dostałam - Twój wyczaił, że oglądałaś na allegro a mój nawet na mój login go zamówił!!!, przyszedł do teściów więc się nie wydało ... jeszcze go nie używałam ale na dniach sróbuję :-)
mam nadzieję, że paluszek szybko się zagoi ...

tak, chcieliśmy dziewczynkę ... ale nie mówię głośno bo jeśli w brzuszku jest chłopiec to może być mu smutno a jego przecież będę kochać tak samo ...

koriander - na razie wygląda na dziewczynkę ale jeszcze wszystko może się zmienić ...
aha, i muszę powiedzieć, że ja mojego maluszka też czuję ... leciutko ale nikt mi nie powie, ze to jelita albo coś jeszcze ...

miłego dalszego świętowania!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczynki
a ja mam cos dziisaj kiepski dzien cos mnie mdli i głowa mnie boli:-(
tesiowie pija bo tescia imieniny cała chata gosci i juz mam dosc:-:)-:)-:)wściekła/y:
tesciowa sie napiła drze sie ze nikogow iecej nie słychav zwariuje chyba tutaj dzisiaj działa mi na nerwy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

przepraszam ze sie żalę ale musze sie komus wygadac

i swieta swieta i po swietach jak co roku kazdy z gosci dotykał brzusia i pytała sie a kto tam jest hi hi

juz chce zeby był 4 stycznia i zobacze swoje maleństwo znowu;-);-)

miłego wieczorku KOCHANE
 
Do góry