reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

My na wigilii byliśmy u teściów. Było nawet milo i ... smacznie:tak::-D tyle że mój Wojtus się rozchorował, wczoraj jeszcze jakoś było a dzis masakra po prostu...:-:)szok:ma coś na oskrzelach. Ja wczoraj wybrałam się na pasterkę a jak wrocilam to on już nie spał:no::szok:i wyobraźcie sobie że do samego rana nawet nie położyłam głowy na poduszkę:confused2::eek:zmęczona jestem potwornie. Pewnie też dlatego, że poprzednią noc już spałam "na raty" bo maluch już nie mógł spać. Liczyłam że odeśpię w dzień, ale byli goście, potem on nie mógł zasnąć i w rezultacie zdrzemnęłam się 15 min.:eek::-(Padam z nóg. Do tego coś teraz mnie zaczyna kaszel męczyć:szok:a jutro "roczek" mojego bratanka mnie czeka jeszcze:tak: Oj bardzo męczące te święta... Ale i tak fajnie że są:tak::-)

Pozdrawiam Was cieplutko.

No i zapomniałam dodać że dzieciaki zachwycone prezentami:tak::-D
 
reklama
U mnie córcie też zadowolone z prezentów a w szczególności młodsza w domku jest takie pobojowisko wszystkie nowe zabawki i puste kartony walają się po domu jutro chyba musze się wziążć za porządki bo utoniemy w zabawkach niedługo:tak:
 
cześć dziewczyny
Wróciliśmy przed chwilą z Poznania, suuper była wigilia, tyle wzruszeń i radości... Gwiazdor też był (rozdaje w Wielkopolsce) :-D. Piotrek dostał dziesiątki zabawek, ja też dostałam super prezenty- m.in. od męża taki fajny rogal do spania dla ciężarnych, a później do karmienia- skubany wyczaił, że oglądałam go na Allegro :-) Mówię Wam- rewelacja!- nie wiem jak mogłam wcześniej bez niego żyć :-D:-D- polecam!

Palec jako tako, dziś zmieniłam opatrunek, mąż mówi, że trochę źle mi zszyli i chciał jechać ze mną na poprawkę :no:, ale się nie dałam- najwyżej będzie trochę krzywy...

kpi- gratuluję dziewuszki (wstępnie :-D) Tak chcieliście?
zdec- super reakcja rodziny, aż się wzruszyłam :-)
żyrafka- zdrówka życzę!
Gosia***- zdróweczka dla Wojtusia, bidulek kochany...

Miłego świętowania ciągu dalszego....
 
Hej dziewczyny :-D
U nas święta spędzane były przy rozmowach na temat ciąży itp :-) bo rodzinka która była u teściowej na wigilii nie wiedziała jeszcze. Jedzenia było strasznie dużo ale nie jadłam dużo tylko sprytnie poprosiłam teściową o część do domku :-D szczególnie o pierogi z kapustą i grzybami (uwielbiam :-D).

zdec ja też bym nie wytrzymała żeby tyle czasu nie mówić, ale prezent świąteczny niezapomniany :-D super.
żyrafka, Gosia*** - że też w świąteczny czas choroba musiała "zaatakować" :-( zdrówka życzę.

m.in. od męża taki fajny rogal do spania dla ciężarnych, a później do karmienia- skubany wyczaił, że oglądałam go na Allegro :-) Mówię Wam- rewelacja!- nie wiem jak mogłam wcześniej bez niego żyć :-D:-D- polecam!

co to za rogal? mogłabyś wkleić link z allegro :cool2: :-D?
 
Ja sie rowniez witam swiatecznie, i zaraz uciekam bo nadjezdza rodzinka z daleka :-D
Kpi super jesli u was tez dziewczynka :-D
Kajdusia moze bedzie krzywym latwiej grozic. Tego rogala dostalam od kolezanki, sa w holandii bardzo popularne, juz sie nie moge bez niego obejsc a do karmienia jest podobno idealny, pod plecki na kolanka, dzidzius na to i siup cyc do buzi :-D Rowniez polecam!!
zdec wzruszajaca opowiesc wigilijna :tak::tak:

A my w prezencie m.in dostalismy sliczna wyprawke, i chociaz mama swiecie przekonana ze bedzie chlopak i sporo rzeczy w blekitne paseczki, to i tak niesamowite wrazenie miec te wszystkie maciupenkie ubranka w rekach..

A i od kilku dni czuje juz ruchy...:-D:-D tego na prawde nie mozna pomylic z niestrawnoscia albo wzdeciami, jak juz sie pojawia to bajka :-)
Dziewczyny milego dnia kochane!!
 
Witam się i jj w ten świąteczny poranek:-)
wigilia i pierwszy dzien świąt tak szybko minęło:-) spedzieliśmy je u rodziców, a dzisiaj już za chwilke jedziemy na wieś do mojej babci. Zostaniemy tam do jutra:-)Całą rodzinę tam mam i nie wiem jak to pogodzić by wszystkich odwiedzić. czeka mnie nie lada wyzwanie:-)
Życzę miłego dzionka i do usłyszenia jutro pewnie wieczorem:-)
 
dziewczyny zazdroszcze Wam,ze tak sie cieszyli,,, choc ja powiedzialam mojej mamie i tesciom jak tylko zrobilam test ciazowy ,nie moglam wytrzymac :-) reakcja mojej mamy byla do przewidzenia,placz radosci ,i w ogole,a tescie... no hm ,rozczarowali mnie ...
tesc i tesciowa stwierdzili tylko ''aha'' kiedy im powiedzielismy,nie ukrywam ze bylo mi bardzo przykro.. bo spodziewalam sie czegos innego,na wiesc o pierwszym wnuku. widocznie maja to gdzies... najlepsza byla jednak babcia meza ktora mieszka z nami powiedziala ''po co wam dziecko'' .:-(
 
Witam i ja z rana!
My dziś nareszcie w domku przyjdzie do nas tylko meża siostra z mężem i małym niecało dwómiesiecznym synkiem już dziś nie będesię napewno obrzerać bo mój brzuch trzeci dzień tego nie wytrzyma.Co do tego rogala to też muszę go sobie kupić i jeszcze pas ciążowy taki z materiału tylko widziałam na alegro ale te pasy są jakieś tanie niewiem czy to dobry materiał za takie pieniądze.
 
reklama
Do góry