reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Muszę się Wam pochwalić co wykonałam :crazy:z
Mieliłam blenderem mak i przez przypadek zmieliłam sobie troszeczkę paluszek- wskazujący lewej ręki- wiwat inteligencja :confused2: No i zachlapałam całą kuchnię krwią, drogę do łazienki i łazienkę... Na szczęście mąż zachował przytomność umysłu, pojechaliśmy do szpitala i mam 5 szwów- no cacy- akurat na święta i idealnie do mojego zawodu :shocked2: Na szczęście chyba ścięgna są nie ruszone, kość też cała... Tylko jak teraz zdążyć ze wszystkim- palec unieruchomiony i nie wolno go zamoczyć... No i boli kurcze, boli... No zarządziłam- nie ma co :confused2:
gosiagro- super wiadomości z wizyty, dzisiaj też było widać, że to chłopiec?
Andzia- fajnie, że Twoje maleństwo się ładnie i zdrowo rozwija :-)

Jutro jeszcze pewnie zajrzę na chwilę złożyć życzenia, więc na razie mówię tylko dobranoc :-)
zarządziłaś nie ma co dobrze że tak to się skończyło ale święta to będziesz miała super:no: teraz to juz uważaj i nie pchaj paluszków tam gdzie nie trzeba:-D:-D
kajdusia- biedactwo Ty nasze, a widzisz mama mówiła nie pchaj paluszków tam gdzie nie trzeba ;-):-D oczywiście żartuje, współczuje i trochę podmucham to może przestanie boleć

postanowiłam dzisiaj zapracować moją chandrę i chyba się udało, wpadłam w taki wir pracy, że prawie zrobiłam wszystko, jeszcze tylko drobne rzeczy na jutro sobie zostawiłam i tak myślę,że od 14-15 zacznę cieszyć się Wigilią i Świętami:-):-):-):-)
a tak wogóle to niechcący znalazłam mój prezent pod choinkę :cool2::laugh2:
mój mąż chyba nie przewidział,że akurat dziś będę potrzebować kombinerek i schował pudełeczko z prezentem do skrzynki z narzędziami:-D:-) ale opanowałam się i do pudełeczka nie zajrzałam, uwierzcie mi nie było to łatwe;-):-D

a teraz mówię już dobranoc
gratuluję ja chyba bym nie wytrzymała i bym zajrzała :tak::tak:ciekawość by mnie zjadła
 
reklama
kajdusia auuuułaaa :szok:. A 5 szwów to sporo jakby nie było. Teraz to możesz dyrygować ;-) co kto ma robić :tak: a ty biedactwo odpoczywaj.

paulka82 ja też bym nie wytrzymała żeby nie zaglądnąć co jest w pudełeczku :-D jestem strasznie niecierpliwa.

Dziewczyny z racji tego że dzisiaj pewnie już tu nie zaglądnę chciałabym złożyć życzonka:

Dużo szczęścia, zdrowia i powodzenia,
to tradycyjne, najszczersze życzenia.
Wesołych Świąt i Roku szczęśliwego.
Niech obficie da, co ma najlepszego!
 
Kajdusiu - biedactwo!!! Współczuję...

gosiagro i AndziaS - super wiadomości...właśnie na takie tutaj wszystkie czekamy!!!!

Ja jak wczoraj weszłam do kuchni ok. 14.00 to wyszliśmy z niej z moim P. po 22.00 i zaraz idziemy jeszcze skończyć parę rzeczy więc pewnie już raczej nie zajrze dziś do Was dlatego:

Dziewczyny:

Zdrowych, pełnych radości i uśmiechu Świąt Bożego Narodzenia....Niech obfitują one w same dobre chwile, pełne rodzinnego ciepła....
a także spełniena wszelkich marzeń!!!!

Agi78
 
Witajcie
Ja już tylko na chwilę świątecznie chciałam się pożegnać przed wyjazdem i życzyć wszystkim dużo spokoju, ciepła rodzinnego, zdrowia, uśmiechu i niezapomnianych wzruszeń przy wigilijnym stole. Ściskam Was mocno!

Paulka- brawo za silną wolę! Ja pakowałam sama prezent dla siebie od mojego męża, ale zapakowany w paczce, więc też nie wiem co w nim jest... Jest duuże i bardzo lekknie, hm:confused2:
Dzięki za słowa współczucia, palec boooli, ale dam rade ;-)
 
witajcie:) chcialabym zyczyc Wam wszystkiego najlepszego,aby wszystkie ''nasze '' dzieci rosly zdrowo, i aby bylo wszystko ok..

ja zaraz zmykam do pracy,,az do 16:( niestety poznanskie restauracje maja normalny dzien roboczy.pzdr
 
drogie czerwcóweczki...

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chcialam życzyć wielu pięknych chwil przy wigilijnym stole, usmiechów, radości i spokoju. Abyśmy w czerwcu przytulały nasze maluszki i cieszyły się jak nigdy.
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku
 
reklama
Kochane,

Dziś jest ten rodzaj ciszy,
Że każdy wszystko usłyszy,
I sanie w obłokach mknące,
I gwiazdy na dach spadające,
A wszędzie to ufne czekanie
Czekajmy - dziś cud się stanie!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam wszystkim aby spełniły się Wasze pragnienia i aby radość była częstym gościem w Waszych sercach!


Dodatkowo pochwalę się wczorajszą wizytą - nasz dzidziuś ma 7,5 cm i waży 50g :-) ... Wszystko jest w porządku, fika koziołki ;)
No i baaaardzo, baaaaaardzo wstępnie Pani Doktor powiedziała, że dziewuszka!

Przejrzę wątek w wolnej chwili ... a teraz pędzę dalej robić sałatkę :-)
 
Do góry