reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Melduję się po wizycie - wszystko jest w porządku - maleństwo fika, chociaż ja tego nie czuję nadal - pan doktor powiedział, że pewnie jeszcze miesiac minie zanim poczuję:szok:
miałam pobieraną cytologię i mogę po niej plamić, ale jak na razie nic nie widać - i mam nadzieję, że tak zostanie

pozdrawiam gorąco i zajrzę jeszcze jutro

To super, ja wczoraj miałam wizytę i też wszytko jest ok :-)

Ja na razie też maluszka nie czuję, czekam niecierpliwie jak mnie walnie :-D
 
reklama
Melduję się po wizycie - wszystko jest w porządku - maleństwo fika, chociaż ja tego nie czuję nadal - pan doktor powiedział, że pewnie jeszcze miesiac minie zanim poczuję:szok:
miałam pobieraną cytologię i mogę po niej plamić, ale jak na razie nic nie widać - i mam nadzieję, że tak zostanie

pozdrawiam gorąco i zajrzę jeszcze jutro



gratuluje :-)
 
Jak miło czytać same pozytywne wieści o wizytach i wspaniale rozwijających się maluszkach :)

Życzę spokojnych, radosnych świąt w gronie bliskich :)
A za rok będziemy święta spędzać z naszymi kochanymi maluszkami :)
 
Zajrzałam tylko na chwilę bo nie mogłam się oprzeć ale padam z nóg gratuluję udanych wizyt i wspaniałych wiadomości nie miałam zbyt wiele czasu żeby zaglądać tak to jest jak wigilię ma się u siebie ale zapowiedzieliśmy rodzinie że nasze pierwsze święta w nowym domu odbędą się u nas jutro napewno nie będę mieć czasu żeby zajrzeć więc dzisiaj
Życzę wam zdrowych wesołych pogodnych świąt zadowolenia z waszych 2 połówek oczekiwania do czerwca i póżniejszych wspaniałych momentów z oczekiwanymi maleństwami oraz wszystkiego czego sobie życzycie
 
ja też już padam:-) całe popołudnie w kuchni mnie tak wykończyło, marzy mi się łóżeczko:-) mąż przywiózł mała od rodziców:-) niebezpieczeństwo zarażenia chyba już minęło:-) jak dobrze mieć ją znowu w domu;-)

miłego wieczorku i spokojnej nocki pełnej kolorowych snów o naszych maluszkach:-)
 
Ja też już usypiam ze zmęczenia po ostatnich przedświątecznych zakupach i po ogarnięciu do końca domu ale na chwile zajrzeć musiałam to jest jak nałóg jakiś:-D
gosiagro-super że dobre wiadomości z wizyty
AndziaS-też superowo że wszystko ok ,mi wczoraj też pobierał cytologie i też powiedział żebym się nie martwiła jak będe troszkę krwawić ale wcale nie krwawiłam:tak:
 
Moje drogie,

juz po wizycie, wszytsko jest dobrze, synek pieknie się rozwija:-D, niestety nie dostałam zdjecia:wściekła/y:
Dziewczyny na ten świateczny czas zyczę wam wszystkim rodzinnej atmosfery, spokojnych, radosnych Świat, duzo ciepla:-D no i zycze jak najszybciej duzo kopniaczkow od naszych maleństw:tak:

Melduję się po wizycie - wszystko jest w porządku - maleństwo fika, chociaż ja tego nie czuję nadal - pan doktor powiedział, że pewnie jeszcze miesiac minie zanim poczuję:szok:
miałam pobieraną cytologię i mogę po niej plamić, ale jak na razie nic nie widać - i mam nadzieję, że tak zostanie

pozdrawiam gorąco i zajrzę jeszcze jutro

Gratuluję udanych wizyt i dobrych wiadomości.

Ja również padam z nóg dziś. Właśnie pierogi skończyłam:tak:miały być z kapustą ale w połowie pracy stwierdziłam że chyba bardziej chce mi się słodkiego i resztę zrobilam z owocami:-D:-p

Spokojnej nocy Wam życzę
 
Muszę się Wam pochwalić co wykonałam :crazy:z
Mieliłam blenderem mak i przez przypadek zmieliłam sobie troszeczkę paluszek- wskazujący lewej ręki- wiwat inteligencja :confused2: No i zachlapałam całą kuchnię krwią, drogę do łazienki i łazienkę... Na szczęście mąż zachował przytomność umysłu, pojechaliśmy do szpitala i mam 5 szwów- no cacy- akurat na święta i idealnie do mojego zawodu :shocked2: Na szczęście chyba ścięgna są nie ruszone, kość też cała... Tylko jak teraz zdążyć ze wszystkim- palec unieruchomiony i nie wolno go zamoczyć... No i boli kurcze, boli... No zarządziłam- nie ma co :confused2:
gosiagro- super wiadomości z wizyty, dzisiaj też było widać, że to chłopiec?
Andzia- fajnie, że Twoje maleństwo się ładnie i zdrowo rozwija :-)

Jutro jeszcze pewnie zajrzę na chwilę złożyć życzenia, więc na razie mówię tylko dobranoc :-)
 
reklama
kajdusia- biedactwo Ty nasze, a widzisz mama mówiła nie pchaj paluszków tam gdzie nie trzeba ;-):-D oczywiście żartuje, współczuje i trochę podmucham to może przestanie boleć

postanowiłam dzisiaj zapracować moją chandrę i chyba się udało, wpadłam w taki wir pracy, że prawie zrobiłam wszystko, jeszcze tylko drobne rzeczy na jutro sobie zostawiłam i tak myślę,że od 14-15 zacznę cieszyć się Wigilią i Świętami:-):-):-):-)
a tak wogóle to niechcący znalazłam mój prezent pod choinkę :cool2::laugh2:
mój mąż chyba nie przewidział,że akurat dziś będę potrzebować kombinerek i schował pudełeczko z prezentem do skrzynki z narzędziami:-D:-) ale opanowałam się i do pudełeczka nie zajrzałam, uwierzcie mi nie było to łatwe;-):-D

a teraz mówię już dobranoc
 
Do góry