reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

reklama
Witajcie kochane,
właśnie wkleiłam foteczkę z usg w 12t5d. Dzidzia pięknie rośnie- wg. usg wyprzedza swój wiek o 5 dni;-) ma CRL 64,3 mm, jest strasznie ruchliwe i wogóle fajowe. Oczywiście zdrowiutkie jak rydz:-)
Spróbuję trochę nadrobić zaległości bo jesteśmy już u teściów na święta i mam dostęp do neta.
miłego dnia:-)

Cieszę się że wszystko ok:-)
 
BODY { BACKGROUND-REPEAT: no-repeat; FONT-FAMILY: Arial; BACKGROUND-POSITION: right top; COLOR: #000000; FONT-SIZE: 12pt } Kobietki już mnie pewnie nie będzie na BB przed świętami więc życzę Wam wszystkim
spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!
 
anecznik - podobno matki mają przeczucia co do płci, ja obstawiam, że będę miała syna :cool: ciekawe co z tego strzelania nam wyjdzie ;-):tak:

Ja żadnego przeczucia nie mam więc wolę nie zgadywać, tym bardziej że moja intuicja do najlepszych a nawet do dobrych nie należy niestety :-)

Nie wiem czy będę jutro tu obecna w takim razie już teraz
składam najlepsze życzenia świąteczne, dużo zdrowia i pomyślności, żeby nie było żadnych powodów do zmartwień i przede wszystkim szczęśliwego czerwca :-D ;-)
 
***WESOŁYCH ŚWIĄT***
______$$
_____$_$$
____$__$$$_____$
____$__$$______$$
______$_______$_$$
__$$$_$_$$$$_$__$$$
__$$___§§_$$__$_$$
__$$____§_$$___$__
__$$______$$$$_$_$$$$
__$$______$$____§§_$$
__$$______$$_____§_$$
__$$______$$_______$$
__$$______$$_______$$
__$$______$$_______$$
__$$______$$_______$$
__$$______$$_______$$____$___$
__$$______$$_______$$____$$$$$
$_$$______$$_______$$_$_$$$$$$
$$$$_$____$$_______$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$__$$_______$$$$$$$$$$$
$$$_$$$$$_$$_$$____$$$$$$$$$$$$$
$$$_$$$$$_$$_$$$__$$$$$$_$$$$$
_$$$_$$$$$$$_$SSSSS$$$__$$$$$
$$$$$$_$$$$$SSS$$SSS$_$$$$$$$
_$$$SSSSSS$$SS$$$SSSS$$$$$$$$
$$$SSS$$SSS$SS$$SSSS$$$$$$$$
__$$$SSS$§§SSS$SSSS$$$$$$$
_$$$$$$$§§§§$$$SS$SSS$$
____o§§§§§§§§§§§o_SSS.SSS
__o§§§._§§§§§§§§§§o.SSS_SSS
_§§§" _§§§§§§§§§§§§§_SSS_SSS
§§§"__§§§§§§§§§§§§§§.SSS_SSSS
§§§__§§§§§§§§§§§§§§§.SSS_SSSS
"§§§__§§§§§§§§§§§§§§.SSS_SSSSS
_"§§§__§§§§§§§§§§§§"_SSSS
__"§§§§.§§§§§§§§§§"___SSSS
_____"§§§§§§§§§"______SSSSS

Życzę:
nadziei, własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych Świąt!
 
Moje drogie,

juz po wizycie, wszytsko jest dobrze, synek pieknie się rozwija:-D, niestety nie dostałam zdjecia:wściekła/y:
Dziewczyny na ten świateczny czas zyczę wam wszystkim rodzinnej atmosfery, spokojnych, radosnych Świat, duzo ciepla:-D no i zycze jak najszybciej duzo kopniaczkow od naszych maleństw:tak:
 
Moje drogie,

juz po wizycie, wszytsko jest dobrze, synek pieknie się rozwija:-D, niestety nie dostałam zdjecia:wściekła/y:
Dziewczyny na ten świateczny czas zyczę wam wszystkim rodzinnej atmosfery, spokojnych, radosnych Świat, duzo ciepla:-D no i zycze jak najszybciej duzo kopniaczkow od naszych maleństw:tak:


jak to dobrze czytać same wspaniałe wiadomości:-) gratuluje:-)
 
Witajcie
wróciłam z ponownej wizyty i lekarka mnie uspokoiła, narazie wszystko ok i mówi że jakby miało się coś dziać to by sie już działo:-) wymierzyła malucha na wszystkie sposoby:-) i wiecie co? na 100% to SYNEK:-) mam zdjęcie jego klejnotów:laugh2: wiec później wstawie. ale mam prezent na święta:-) a to jego wymiary:
BPD- 3,73
AC - 11,34
FL - 2,62
waga - 197g
:laugh2::laugh2::laugh2:

Gratuluję najmocniej synka.....i najwązniejsze że wszystko jest dobrze...Super wiadomość!!!
 
reklama
Melduję się po wizycie - wszystko jest w porządku - maleństwo fika, chociaż ja tego nie czuję nadal - pan doktor powiedział, że pewnie jeszcze miesiac minie zanim poczuję:szok:
miałam pobieraną cytologię i mogę po niej plamić, ale jak na razie nic nie widać - i mam nadzieję, że tak zostanie

pozdrawiam gorąco i zajrzę jeszcze jutro
 
Do góry