reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witajcie kochane,
właśnie wkleiłam foteczkę z usg w 12t5d. Dzidzia pięknie rośnie- wg. usg wyprzedza swój wiek o 5 dni;-) ma CRL 64,3 mm, jest strasznie ruchliwe i wogóle fajowe. Oczywiście zdrowiutkie jak rydz:-)
Spróbuję trochę nadrobić zaległości bo jesteśmy już u teściów na święta i mam dostęp do neta.
miłego dnia:-)
 
reklama
Cześć dziewczynki
Napisałam rano posta, ale widzę, że go wcięło... :-(
Koriander- aż mi się łezka zakręciła takie piękne życzenia napisałaś!No i gratuluję zdrowej dziewuszki pod serduszkiem- cieszę się razem z Wami :-) A choinka już nie śmierdzi, jedyny problem z nią teraz to pion :-D
Anik- gratuluję chłopczyka dorodnego, fajny prezent pod choinkę- poznanie płci dzieciaczka :-) Trzeba będzie zacząć robić jakieś statystyki na wątku, na razie chyba baby przeważają? :-D, u Mamy mikołaja też zdaje się będzie parka, ale macie fajnie, ja też chcę :-)
Ola fasola, ewelinka, cobra- Wam też gratuluję udanych wizyt
Paulka- głowa do góry- przesyłam Ci pozytywne fluidki, ja mam ich sporo :-)

U nas choineczka świeci, a my z Piotrusiem czekamy na R aż wróci ze sklepu z towarem i będziemy mogli się zabrać za wypieki
Miłych przygotowań wszystkim życzę!
 
No nareszcie udało mi się wkleić fotki ze ślubu i z usg wczorajszego:-)
Zaraz kończe prace nareszcie ale jutro na jakieś dwie godzinki też muszę wpaść:-(
 
Kochane!
Dawno mnie ostatnimi czasy nie było, ponieważ przedświąteczny wir pracy pochłonął mnie całkowicie - taki to już urok urządzania Wigilii u siebie w domu:tak:. Niemniej jednak nie śmiałabym zapomnieć o Was i w tym miejscy chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne - oby ten czas upłynął Wam w harmonii z otoczeniem, cieple domowego ogniska i wszechogarniającym uczuciu wzajemnej sympatii. Oby mrożno i zimowo było jedynie za oknem a w Waszych domach, serduszkach i oczywiście też i pod nimi trwało nieprzemijające ciepłe i słoneczne lato :tak:. Raz jeszcze wszystkiego dobrego na ten świąteczny czas!
A ja tymczasem grzecznie wracam na dół do kuchni robić pasztet z dziczyzny...:eek:.
 
Witam Was

Ja dziś byłam w pracy dostraczyć zwolnienie i pogadać. I było całkiem sympatycznie. W aumie jestem na zwolnieniu od połowy października, tak więc się troszkę rozerwałam.

Ja jadę na święta do rodziców i teściów (mieszkają jedną ulicę od siebie, tak więc będą dwie Wigilie).

Życzę Wam dużo odpoczynku, zdrówka i objadania się z umiarem :-), co by nas te brzuszki nie rozbolały. A tym dziewczynom ,które jeszcze nie czują swoich maluszków, to żeby je poczuły właśnie w święta.

Mam nadzieję, że ja też mojego brzdąca poczuję, bo na razie to chyba tylko jelita. Zresztą nie wiem, następną wizytę mam 4 stycznia, więc pogadam z lekarzem, zwłaszcza, że idę do innego, bo mój poprzedni, nie odpowoada mi.

Pozdrawiam

 
Ja już się z wami kochane powoli żegnam. Jeszcze ostatnie prezenty dzisiaj, zaraz wigilia w pracy i wracamy do rodziców na wieś:-):-)
______________$$$$$$
______________$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$$
__________$$$$$$$$$$$$$$$$$
_________$__________$$$$$$$$
_________$$$$$_________$$$$$$
__________$___$$$$$$_____$$$$
_________*$$$_$_$$_$$_____$$$
________$_$_$**_$_$_$$$___$$$
_________$(O)___(O)_$_$$_*$$$
_______$$__________$*$_$__$$$
____$*__$____*___$$$__$__*_$$
___$*_____*$$$*________$___.**
___$*_______*_________.*$__****
____$*_________________*$__***
___$$$$*_____________*$$§§§§
_$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§
$$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$§§§§
$$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$§§§§§
$$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$§§§§
_$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$§§§§
__$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$§§§
_____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$§§
_____$*$$*******___*$$$$$$$$§
_____$*____________________*$
_____$$*_*__*___*$$_*___*__*$
______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$
_________$_______$________$
_________$*______*_______*$
__________$$$$$$$$$$$$$$$$
______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$
____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$
___$$$$$$______________$$$$$$
A to dla was:-):-):-);-)
 
Dziewczynki wszystkiego najlepszego dla was i waszych rodzin, zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, oby dla każdej z nas był to czas radosny i szczęśliwy :-) Myślę, że już nie będę miała dostępu do internetu, więc składam życzenia teraz :tak:
 
reklama
ciasta popieczone - właśnie M przyjechał z pracy - zjemy obiad i do lekarza
Ola_fasola, Anik79, Koriander - dobrze, ze z maleństwami wszystko w porządku
Koriander - gratuluję dziewczynki
Askut - poczujesz maleństwo już niedługo - ja też nie moge się doczekać

Wszystkim Czerwcówkom życzę WESOŁYCH ŚWIĄT
 
Do góry