reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwiec 2010

Witajcie dziewczynki!
Wczoraj nic nie pisałam po wizycie bo mój nie dał mi dojść do kompa grał na jakiejś grze:wściekła/y:Ale na wizycie wszystko w porządku dzidzia śliczna ma 8cm czyli troszke większa jak na swój wiek,przezierność1.5 czyli też ok kość nosowa tez jest i serdunio wali jak szalone:-)tylko u mnie na szyjce zrobił się jakiś polip ale gin mnie pocieszał że to w ciąży się tak robi czasem a po ciąży zniknie ale trochę się martwie zaraz zmykam poczytać co to ten polipjakiś nieproszony gość:no:acha i pokombinuje póżniej z fotkami z usg bo wogóle mi to wstawienie nie wychodzi

witajcie.usze sie pochwalic wizyta wczorajsza,niestety wymarzonego zdjecia nie mam,akurat drukarka odmowila wspolpracy,a moj telefon nie ma aparatu :-(najwazniejsze ze widzialam mojego babla :tak:pierwszy raz go widzialam takiego ''czlowiekowego'' . serduszko bije, raczki sa,nozki sa,ladnie bylo kregoslup widac, glowke i wszystko bylo takie magiczne. bylam zdziwiona na poczatku ze w ogole sie nie rusza,a okazalo sie ze spi:D ginekolog do mnie,ze trzeba go obudzic i zaczal mi tym sprzetem od usg mieszac po brzuchu,malenstwo sie wyprostowalo na chwile i zaczelo wymachiwac nozkami i raczkami,po czym wzielo stopke bo buzi,i odwrocilo sie do nas pupka :-Dpewnei was zanudzam,ale dla mnie to bylo mega przezycie.
dzisiaj ide do pracy , a ta pogoda wcale mi sie nie podoba.pzdr wszystkie mamusie :-)

Gratuluję dziewczyny udanych wizyt i wspaniałych przeżyć:-)
 
reklama
Witajcie,

ale dziś paskudna pogoda, leje cały czas i sniegu już nie ma:-( mam nadzieje, że w ten szary dzien usyszę dobre wieści na wizycie:-D juz sie nie moge doczekac:rofl2:

Paula24211 - bardzo ładny brzuszek:tak::tak:
Anik79 - powodzenia na wizycie:-)
ewelina307 - gratuluje super wieści:-D, zycze zeby ten polip jak najszybciej znikł!, no i czekamy na te fotki:tak:
magdalena79 - Tobie i Twojej rodzinie równiez najlepsze życzenia na świeta!! i odzywaj się cześciej;-)
cobra18 - cudne wieści:-D

trzymam kciuki za pozostałe dzisiejsze wizyty!
miłego dnia:-D
 
cobra-moje wczoraj też sobie spało jak wszystko mierzył i badał a póżniej też mówi że obudzimy troszke a dzidziuśpokręcił się chwilkie a póżniej odwrócił się do nas tyłkiem i spał dalej nie lubi chyba fotek
Pytałam wczoraj oczywiście o tą płeć bo ciekawość wzieła góre ale powiedział że płeć to koło20 tyg teraz sobie tym głowy nie zawraca bo narządy są bardzo podobne narazie i łatwo o pomyłke:-(a myślałam że ja dojrze tam jakiegoś siusiaczka hi hi
U mnie już choinka ubrana ale jeszcze dziś siedze w pracy a po pracy końcowe zakupki i już święta:-)
 
Cześć dziewczyny, miłego dnia i miłych przygotowań do Świąt.
Lecę, bo jeszcze tyyyyle pracy przede mną, przepraszam, że nie poodpisuję teraz...
 
A ja siedzę w pracy z dziewczynami i czekam na Wigilię. Okazało się że w tym roku mamy ją dopiero o 15:/. Mój mąż jeździ po mieście po Rossmannach i szuka perfumów 1 Milion, bo nigdzie ich nie ma:( Biedaczek...
 
Witam się w wirze przygotowań światecznych - oczywiście zostawiłam sobie na dzis ciasta a jeszcze o 17 mam wizytę:szok:
u mnie śniegu też nie zostało nic i leje deszcz:-(
Ola_fasola - teraz rozumiem dlaczego nie idziesz na zwolnienie
tierney - a ta Twoja menadżerka też jakaś dziwna - co nie wierzy, że w ciąży jesteś:szok: ja własnie pracuję z dziećmi, więc zwolnienie mam od początku - sezon grypowy by mnie chyba nerwowo w pracy wykończył
kajdusia - no to dałaś czadu z tą choinką:-D:-D:-D a tekst synka - rewelacja:tak:
Kasiulka - super wieści z wizyty
LenaDTR - dziwny ten Twój lekarz - jemu się wydaje, że walka z pracodawcą to taka miła sprawa - wiadomo, że byś wygrała, ale pracy potem byś nie miała:szok: spróbuj prywatnie - opowiedz wszytsko i na pewno da Ci zwolnienie
Anik79 - powodzenia na wizycie - by wszystko było ok
Gosia - spalony sernik;-) - przyznaj, ze miałaś na niego ochotę i dlatego już go nie ma:-D:-D:-D
agast22 - gratuluję kopniaczków - ja też chcę!!!!
Paula - my też się w styczniu przymierzymy do przemeblowania i porządków w szafach - trzeba zrobić miejsce dla maluszka:tak:
zdec - grunt, że teraz już nic nie leci - też myślę, że to jakieś pozostałości po krwiaku:tak:
ewlinka307 - super wieści z wizyty - a skoro lekarz mówi, że polip zniknie to pewnie tak będzie
paulka82 - na pewno hormony - ja też płaczę na zawołanie:tak:
cobra18 - nie zanudzasz - fajne przeżycie zobaczyć maleństwo, prawda:tak:


życzę miłego dnia i zmykam do kuchni
 
ewelinka307 ja jestem teraz prawie w 15tygodniu a nawet nie zaproponowalam zeby mi plec sprobowal okreslic,bo na tym jego sprzecie bylo guzik widac:( wiec byloby to zgadywanie bardziej..
za mc, ide do niego i z usg bede miec zrobiony filmik. mowil mi ze 18-19tc to najlepszy czas,bo potem moze sie nie miescic malenstwo na ekranie :tak:
mam przeczucie ze bede miec coreczke:) Zuzie, i juz tak o niej mowie . zobaczymy moze za 2mc czy mam racje:)
 
Hej kobietki!
Ja też miałam wczoraj wizytę i wszystko jest w jak najlepszyym porządku. Przyzierność 1,4cm, kość nosowa tez ok więc tylko się cieszyć! Myślałam że może dowiem się czy chłopczyk czy dziewczynka ale lekarz powiedział że dopiero w 17 tygodniu będzie dobrze widać a teraz to tylko zgadywanie, tak więc musimy jeszcze poczekać poza tym dzidziuś się tak kręcił że ciężko było fałd zmierzyć, ciągle jakby na głowie dziecko stało i to jeszcze tyłem do nas. Mój mężuś zachwycony, jeszcze nie dowierza że w moim brzuszku coś tak bryka!
Cieszę się że u Was po wizytach wszystko dobrze.
 
reklama
Do góry