reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

A ja wlasnie poczulam 4 kopniaczki :tak: i to takie calkiem wyraźne:tak:

U nas deszcz leje juz od połnocy...

Gosiu- ja tez sernik dzisiaj bede piekla :) Mam nadzieje ze wyjdzie rownie smaczny jak ostatnio. To ten "nowojorski" z naszych przepisow :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny ktore sa na tym samym etapie ciaży co ja powiedzcie mi czy Wy dostałyście tego powera? ja na poczatku 13 tyg czulam sie super a od jakiegos tygodnia znowu czuje potworne zmeczenie? tez tak macie? normalnie wczoraj jak tarłam pieczarki na tarce to zasypiałam na stojąco:szok::szok::szok:
 
Paula- tak, ja mam bardzo duzo energii i tzw. powera :tak: Do Ciebie tez przyjdzie!

no ja miałam przez jakies dwa tygodnie a teraz to ciagle bym spała jak na poczatku;-)\z jednej strony trzeba spac bo potem to bedzie ciezko u nas z tym spaniem:-D

po nowym roku musi sie to zmienic bo musimy zrobic przemeblowanie w pokoju i zaczac szykowac kacik dla maluszka ale to bedzie pewnie juz sama przyjemność:tak:;-)
 
Cześć dziewczyny,

Ja z kolei miałam ciężką noc. Fakt że się wyspałam, bo poszłam spać o 8. Ale obudziłam się i coś ze mnie wyleciało - dosłownie. Jakieś upławy dostałam takie brązowe.:-:)-( Na szczęście tylko raz w nocy i teraz już ich prawie w ogóle nie ma. Czy któraś z was też tak miała?
 
Cześć dziewczyny,

Ja z kolei miałam ciężką noc. Fakt że się wyspałam, bo poszłam spać o 8. Ale obudziłam się i coś ze mnie wyleciało - dosłownie. Jakieś upławy dostałam takie brązowe.:-:)-( Na szczęście tylko raz w nocy i teraz już ich prawie w ogóle nie ma. Czy któraś z was też tak miała?

zdec kochana moze to reszta krwiaczka.....i moze nie bedzie po nim śladu juz:tak:
 
Witajcie:-)

U nas leje od wczoraj:-:)eek: A ja nie zrażona wczorajszymi niepowodzeniami z sernikiem wlasnie wyciągnęłam z pikarnika kolejny:-pten chyba jest ok:tak::-Da poprzedni już prawie zjedzony...:zawstydzona/y:
 
reklama
Zdec- tez mi sie wydaje ze to resztka krwiaka mogla byc tym bardziej ze jak piszesz bylo to brązowe czyli "stara" krew.
 
Do góry